Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


A Szarsea, de főleg ez a pöcsszopó Real is elhúzhat a jó kurva tetves anyjába!

#6676 január 24, 2015, 17:52:09, dynand
És baszdmeg beszopnak 3 gólt egy harmadosztályú kőművesbrigádtól... tróger Chelsea, szakadjatok meg  :bash:

ja bocs, NÉGYET!

Rohadt szemét nagyképű geciállat Mourinho. Húzzon a faszára egy bölény. 2:0-ról, hogy engedsz meg a "csapatodnak" zsinórban négy gólt? A futball megcsúfolása amit műveltek.

Murinnyó most legyen nagy a szád!!

Randers mocskos férges kurvái, remélem összevernek és megerőszakolnak mindőtöket. Ilyen egy retkes, tetves cigány csapatot....
Soha a büdös életbe ne nyerjetek többet.

Az oroszok elmehetnek jó édes anyukba......
Én hülye rakom őket simán + hendivel is...
Egy öröm az ürömbe, h legalább kiestek

Most meg a Liverpool... a faszom fog ezután szánalmas kupameccsekre tenni...  :segg: nyomorult angol gecik...

Ez a chile 2 egy vicc :D Eszméletlen sok helyzetet kihagynak. Ugyanannak a srácnak a szenvedő ábrázatát vagy tízszer mutatták. Szerintem csak felvették a meccs elején valamikor egyszer, és ugyanazt vágták be mindig :D

Rohadék, tetves Washington Wizards, hogy rajtatok mindig bukok, és mindig így bazdmeg... 3. negyed utolsó 6 percében 4 pont? Az mi a fasz? Annál én is többet dobtam volna, ha mást nem büntetőből cseszd meg  :crazy:

Anderson azt a fasszopo retkes kurva anyadat.ennyire fakezu geci nem lehetsz.5-5nel 40-0 volt.5 breaklabdad volt a gameben egy 0 nadal ellen es nem tudod kihasznalni. A poen hogy eddig 1 fogadopontot szerzett nadal de persze 6-5 nel egybol breakelteted magad te albino geci.torjon el kezed labad te gecifeju

Seppi takadodj a kurva anyádba!

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 25, 2015, 11:27:06
Seppi takadodj a kurva anyádba!


Idegenben ütött szervákkal még tovább mehet :D

Hát ez az egész kurva büdös. Egész héten ápolják basszameg, erre most egy öt szettes meccset nyer meccslabdát hárítva. Már a másodikat a héten. Hogyne. Fed meg kiesett az ágáról. Meg kell nyeretni a hülyegyerekkel.  :bash: Inkább kaptál volna ki háromban és vitted volna a másik tippem, de ez így ratyi.

Mekkora szar elmélet, de gyanúsan furcsa  ;D

fasszopó Inter bazmeg, persze a hosszabítás utolsó percének legvégén kell beszopni egy gólt  :fakk:

TEtves katar geci. A gyalázatos kurva anyátokat, mi a faszt csináltok már?
értem én, hogy hülyék vagytok ehhez a sporthoz, de akkor mi a faszért rendezteK???