Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Ez a Monaco egy akkor impotens szar, hogy az szégyen...

Üres kapura kapufát fejel a kopasz, az meg a világ vicce.

Remélem a Szarzenál rommá veri ezeket a fosokat a BL-ben


Ezt a napot.. :bash: Algéria is hogy esik ki, nem hiszem el miket hagytak ki.. >:(

Idézetet írta: drogos Dátum február 01, 2015, 21:52:01
Üres kapura kapufát fejel a kopasz, az meg a világ vicce.


Azt a fejest én dumáltam le vele előre!

DeAndre Jordan 1 sikeres büntető a 9-ből? Az mi?  :D Csapatszinten 37% mezőnyből, 18% hármasból, 18% a vonalról? Pffff  :crazy: És nem a Memphis ellen, hanem Brooklynban...

Mocskos phonexi ciganyok.hat ez mi?
1.3al a vege elott 7 ponttal vezettek eladjatok a labdat raadasul az egyenlito kosarnal meg szabalytalankodtok is.mocskos cigany banda vagytok en meg idiota hogy ratok tettem

Troicki te gyöpös geci!

TETŰÁLLAT FASZSZOPÓ MOCSKOS SZOLNOKI PATKÁNYOK!!!!!!!!! NEM ELÉG, HOGY 7-4-RŐL KÉPESEK VAGYTOK ELKÚRNI, AZ UTOLSÓ NEGYEDBEN MÉG CSAK MEG SEM PRÓBÁLTATOK VÉDEKEZNI, AZ, AMIT PEDIG AZ UTOLSÓ "TÁMADÁSNÁL" VOLT POFÁTOK LEMŰVELNI, NA AZT NEM BÍROM MEGEMÉSZTENI. FÉL PERC VAN HÁTRA, KETTEN PASSZOLGATNAK HÁTUL, KÖZEL FÉLPÁLYÁN, A LABDÁT VÉLETLENÜL SEM HOZNÁTOK KÖZELEBB A KAPUHOZ, MAJD AZ EGYIK KIBASZOTT NYOMORÉK FÉREG SZINTE FÉLPÁLYÁRÓL LÖVI RÁ, AMI PERSZE ANNYIRA MELLÉ MENT, HOGY VALÓSZÍNŰLEG AZ USZODÁBÓL IS KIKERÜLT AZ A GECI LABDA. REMÉLEM A BUNDAPÉNZT MÁR NEM KAPJÁTOK MEG, HANEM BELEFOJTJÁTOK MAGATOKAT A MEDENCÉBE...

Megtehetik az egriek is, mert soha a büdös kurva életben nem bírnak kikapni, ha ellenük rakok...

Boateng te mocskos goreny, ekkora fasszopo mocskos gyoker mit keres a bayernbe??? A schalke meg lesz akkora balfasz csapat hogy majd basznak kihasznalni az emberelonyt...mocskos bundasliga ... :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

A nagy bayern munchen veri wolfsburg ....szepek vagytok bazdmeg....mocskos goreny nemet gecik!!!!

Én is azt mondom, rohadt Bundásliga!!!!!! Szemét kibaszott kurvák gyülekezete. Nem néztem a meccset, csak a statisztika alapján: Boateng a buzi, buktatás miatt piros lap, 11-es. Utána még kaptak 3 sárgát, szintén buktatásért. Ezzel szemben Schalke idegenben tartalékosan összesen 1 sárga- az is  feltartásért. Hogy van ez? Utcahosszal vezetnek a bajnokságban. Lazítanak, vagy kellett a 9.00 odds? Basszák meg, meg én is, ha ennyire hülye vagyok.
Csak úgy mellesleg: Hajlok rá, hogy inkább érdemes gólra fogadni. Velem megtörtént egy héten belül, hogy beleléptem ugyanabba a folyóba. Róma-Empoli-val ugyanígy jártam. Hazai kiállítás után nyögvenyelős 1:1 a vége.

UNICS Kazan húzzátok faszra magatokat,tetvek  :bash: :bash:

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum február 04, 2015, 18:11:36
UNICS Kazan húzzátok faszra magatokat,tetvek  :bash: :bash:

Nem hiszem el, rohadjanak meg! Hihetetlen, hogy hogy lehet ennyire hullámzó a teljesítményük, +6-os negyedről -16-os negyed!  :bash:

Fasszopo mocskos Randers noi kurvai!!!! Dogoljetek meg bazdmeg!!! Huznanak titeket karora bazdmeg mocskos fereg kurvak...

Kurva anyátokat Bucks, hogy pont a félidő előtt fut a Lakers egy 17-3 -t... Hill nélkül meg több lepattanót szednek, persze  :bash: