Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


junglefever
"Van egy ilyen oldal, hogy sportfogadasPONTorg - neha hasznos informaciokat adnak bizonyos meccsekkel kapcsolatban, vannak nyeremenyjatekaik is - javaslom hogy latogasd oket rendszeresen, mert megeri..."
Vágom én, de a mai szegényes  (foci) kínálatból nem tudtam mit választani és időhiány miatt csak ennyire tellett.

Idézetet írta: corsica Dátum február 12, 2015, 21:00:02
Vágom én, de a mai szegényes  (foci) kínálatból nem tudtam mit választani és időhiány miatt csak ennyire tellett.
Nem beszolni akartam, csak jelezni, hogy ez egy orszagos 'no bet' volt pont azert amit fentebb beideztem csacsa posztjabol. Ettol meg persze nyerhetnek a vegen.
Ha nincs inyedre semmi a napi kinalatbol akkor aznap inkabb ne fogadj. Hidd el en is a sajat karomon tanultam meg ezt hosszu evek alatt.

Kerber meg Bouchard elmehettek a jo kurva eletbe... :bash: :bash:

#6828 február 12, 2015, 21:47:07, alexthebest
Maccabi no comment  :crazy: 

Hogy én hogy utálom az európai kosárlabdát... illetve amit annak csúfolnak.

junglefever
Teljesen igazad van, beleestem abba a hibába - már nem először - hogy egy vesztes fogadást gyorsan vissza akartam nyerni.
Nem, hogy nem nyertem vissza, kétszer buktam. Cigiről hamarabb leszoktam, mint erről.

Ó, Bouchard, hogy nyalnálak ki..

Idézetet írta: CaeSar Dátum február 12, 2015, 21:50:02
Ó, Bouchard, hogy nyalnálak ki..

Inkább szopjon le mindkettőnket :P

podgorica retkes, mocskos gecijei. remélem a büdös életben soha nem fogtok semmilyen nemzetközi trófeát nyerni.
Ilyen egy unszimpatikus féreg csapatot.

baszna meg titeket egy csorda gorilla  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

A másik meg. Sok év után újra fel akartam adni egy mixet az alábbi kombival:
Podgorica
ETO
Siófok jut tovább (HÁRMAS kötés :D )
felöltözök, lemegyek az ATM-hez és veszek ki pénzt, majd bemegyek 3/4 6-kor a lottózóba, hogy feladnám ezt a mixet, de a Podi meccset már törölték.

Hát elmegy a mocskos tippmix a jó kurva anyjába.

Nem véletlenül nem játszom ezzel a fostos szar gecivel...

Idézetet írta: drogos Dátum február 13, 2015, 19:25:28
Nem véletlenül nem játszom ezzel a fostos szar gecivel...
Jaja, ahova fel kell oltozni, hogy fogadhass oda en sem viszem a penzem tobbe... :laugh: :D ;)

Idézetet írta: junglefever Dátum február 13, 2015, 19:53:43
Jaja, ahova fel kell oltozni, hogy fogadhass oda en sem viszem a penzem tobbe... :laugh: :D ;)

Nem ez a baj. Hanem az, hogy lemegyek, HÁRMASKÖTÉS és még nem is lehet megtenni :D

Sikerült ma is két patkány csapatot kifognom... Podgorica+TTH
"köszi" tth, hogy szopna le az összes ott kézilabdázó nő :)

Marseille a napi csicska csapat  :crazy:

Balatonfüred kézisek sem gyengék hogy basznák teherbe a saját öreganyjukat....

Ráadásul én a füredet még hendis győzelemre is raktam :)I
de kurva messze voltak tőle.....