Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Rohadék velencei kosarasok, mi volt ez a harmadik negyed?  :crazy:

Muguruza is 40-0 ről brékelteti magát... Hogy menne haza gyümölcsöt szedni az ilyen fasz.  :bash: Meg a barom Lahyani is...

lucky nem szégyelled magad? Rohadjál meg!

Idézetet írta: luckyman Dátum február 20, 2015, 15:55:06
lucky nem szégyelled magad? Rohadjál meg!

Lucky nincs dolgod?  :) :D


Idézetet írta: alexthebest Dátum február 20, 2015, 16:10:17
Lucky nincs dolgod?  :) :D

Ez egy gyönyörű, tanítani való eufemizmus..


szegedi kurvák. gyalázat ez a bohóccsapat. szerencsére úgyis kiesnek a szarfaszúak... :noway:

Soproni kosaras buzeránsok hogy tömjétek meg mind egytől egyig a saját anyátok szaros seggét...

Idézetet írta: luckyman Dátum február 20, 2015, 12:58:21
Hogy rohadnál meg lucky! gyerek vagy még 41 évesen! Dögölj meg inkább!

Istenem.. Ez annyira szánalmas. Azt hiszed ez vicces, de ezzel csak mégjobban lejáratod magad. Én nem akartam ebbe beleszolni, de ez vicc.. Ha tényleg 41 éves vagy akkor elég gáz, hogy ilyenekkel foglalkozol ahelyett, hogy kiröhögned öket a gecibe aztán foglalkoznál a dolgoddal.. Bár nekem mindegy én így a 18 éves fejemmel jót röhögök rajtad, meg azon, hogy vannak 40+ fölött még ilyen emberek.. ;D

Na mindegy, ez csak az én véleményem.. peace :cya:

jó csaj vagy, csak kicsit öregebbnek nézel ki mint 18

Kérlek lucky, ne töröld magad!

Tetves női kézilabda!

Mocskos siófok, ekkora egy tetves bohóccsapatot...  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:


Felbasz mekkora agyatlan nyominger csapat ez a Minnesota. Mennek 14-gyel, aztán annyire szétesik a védekezés hogy a megtizedelt Suns akkor dob pontot ha akar. Ezek a birkák túloldalon meg emberről próbálnak dobni, persze hogy nem megy. Visszajött Rubio, neki elvileg van agya is, hátha...