Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


kb 1 milliárd euró a pályán, és össz vissz 1 szaros gól...a kurva anyátok! munkatáborba minddel  :bash:

Tetves rohadt faszcibáló mocskos norvég kurvák!

Kurva anyátokat Everton  ,hogy 3 szelvényen vittétek a 40 szeres oddsot  :bash: :bash: :bash:

Györe Lacika mit csinálsz? Tippmix? Brékhátrányban szálltam be, de úgy látom nagy hiba volt.

Ennel a niems-tours meccsnel se lattam mostanaban nagyobb bundat.
42.percben golt lo a tours kozepkezdes erre egybol golt kapnak.
72.percben megint vezet a tours az ember az hinne innen mar talan behuzzak erre 5 percre ra 2-2.
Vicc ez a francia hokibajnoksag

és 92. percben ki is kap,gondolom a nimes hír miatt mindenki rábaszott mindent ellene,aztán így lehet nyereséges a bundás banda

#7116 március 21, 2015, 17:54:35, pitypang1989
Trump szakadt volna anyádba a fejed te tetves féreg  :bash:   :bash:

najó vicceltem :D de fasznak kell ijesztgetni :D

mocskos geci szerb kutyák (faszszopó nők), remélem soha a büdös életben nem fogtok semmit sem nyerni...

Na ezért szar a PL, mert spanyolok módjára játszanak húsz percet, aztán olaszok módjára próbálják kivédekezni. Fostos geci Tottenham és Arsenal remélem ki is kaptok  :bash:

Amúgy mitől ment fel majd két tizedet a Spurs oddsa meccs előtt?  :o

szeretnék ezúton gratulálni ennek a retkes tetű zsidó bandának,sikerült elérniük,hogy feladjam a fogadást,utóbbi 2-3 évben mindent próbáltam amit csak lehet,persze hogy a vége mindig az volt hogy egy kisebb nyerés után 20x annyit vitt vissza
utolsó 13 ezer ft-om schalke gólon volt,de a bíró persze hogy nem fújja be az egyértelmű kezezést 16-on belül,kívánom neki ugyanazt,amit a magyar bíró kapott a bundázásért hogy verjék jól el a pofáját meccs után,bárcsak itt is lennének olyanok mint a magyarok között,de ez a fatökű tejfölösképű német szőkecigányok között biztos nem lesz ilyen

Nem értem!!!!!!!
Hogy a kurva faszomba kaphat ki ez a geci Lyon otthon 1:2 re attól a szar formában lévő Nizzától, aki az utolsó 4 mérkőzősét elveszíti,  szemben az ő hazai mutatója ellenében - utolsó 12 meccse: 11 -1- 0  30:5 gólk.  OK, tudom én, hogy minden sorozat megszakad egyszer.De pont egy formán kívüli csapattól és főleg hazai pályán? Melyik a fontosabb: bajnoki cím, vagy a lóvé a bunda eladásból? Zabáljátok tele magatokat csigából, és maradjon bennetek 2 hétig, szemetek.

Idézetet írta: corsica Dátum március 21, 2015, 21:03:50
Nem értem!!!!!!!
Hogy a kurva faszomba kaphat ki ez a geci Lyon otthon 1:2 re attól a szar formában lévő Nizzától, aki az utolsó 4 mérkőzősét elveszíti,  szemben az ő hazai mutatója ellenében - utolsó 12 meccse: 11 -1- 0  30:5 gólk.  OK, tudom én, hogy minden sorozat megszakad egyszer.De pont egy formán kívüli csapattól és főleg hazai pályán? Melyik a fontosabb: bajnoki cím, vagy a lóvé a bunda eladásból? Zabáljátok tele magatokat csigából, és maradjon bennetek 2 hétig, szemetek.

ÉS persze emberelőnyben kell kiszopni...  :bash:

Gecis Hibernian, múltkor tettem a Rangerst, de nyertek idegenben is. Most meg otthon lecumiztok.  :redchug:

Quentin Halys rohadjon rád az összes eltett befőtt te geci... a kurva anyádat!