Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: hurkabalint Dátum április 04, 2015, 14:55:24
Milyen meccs az csibike1?

Bocs, csak most láttam a kérdést.Blekitni Stargard-Stal Mielec lengyel 2.liga volt 2/1 és 1/2-re szerettem volna tenni, de képtelen voltam bármit véghezvinni az oldalon, mert folyamatosan kidobott.15 perc volt kezdésig, és nem sikerült.2/1 lett :(

Melzer te féreg. Te utolsó senkiházi rohadék, a jó édes kurva anyádat!!!!    :noway:

Buzi Diósgyőr vitte a szelvényemet,hát ezek tényleg nagyon gyengék.

Idézetet írta: kreatos Dátum április 04, 2015, 17:51:16
Már csak a hazai Tirpák csapatomnak kellene hozni a meccset...kezdjem el őket már most ocsárólni?  :o

Pics....ba  :bash:

Én egyre jobb vagyok 1X2-es tippeket illetően, tegnap raktam egy 6/3as szelvényt 5 döntetlennel és egy vendég sikerrel, az 5-ből egy se lett x, de amit v-re raktam az az lett :D kész vicc
Szerintem ehhez is tehetség kell, még ha 7-8as szorzókkal rakom tele akkor esetleg megértem, na de 3as szorzókból egy se...

Szégyen ez a fradi..  :noway: :bash:

Az isten verje meg hogy mindig 1 meccsen megy el a szelvenyem
Kibaszott bringas geci akinek segiteni kellett volna persze hogy bukik az elejen
Visszajon a versenybe erre a vege elott az egyik emelkedonrl beragad 90 emberrel pont o veletlenul se az akit le kellett volna hagynia
180e mult ezen
Na ennyi eleg is volt a fogadasbol
Csessze meg

Neymar, te köcsög! Az egy dolog, hogy CR7 fején 1 kiló zselé van, de lő öt gólt egy meccsen. Te meg bohóc vagy öcsém, és talán az is maradsz.

Szar Barca, szar, szar, szar...

Annyira szurkoltam a Celtának, hogy toljon egy ikszet, de lesz még forró meccse a Barcának, ilyen játékkal fognak még ezek szopni. Mondjuk nem a hétközi fordulóban...

Utálom az ünnepeket, giccses szar az egész! Éljenek a szürke hétköznapok, vagy inkább a szürke hétvégék, amikor is sok-sok 0-0-ás szar meccset nézhetek.  ;D

Már lassan egy szar gólnak örülni kell 90 perc alatt, hová tart a világ???

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 06, 2015, 10:06:02
Neymar, te köcsög! Az egy dolog, hogy CR7 fején 1 kiló zselé van, de lő öt gólt egy meccsen. Te meg bohóc vagy öcsém, és talán az is maradsz.

Szar Barca, szar, szar, szar...

Annyira szurkoltam a Celtának, hogy toljon egy ikszet, de lesz még forró meccse a Barcának, ilyen játékkal fognak még ezek szopni. Mondjuk nem a hétközi fordulóban...

Utálom az ünnepeket, giccses szar az egész! Éljenek a szürke hétköznapok, vagy inkább a szürke hétvégék, amikor is sok-sok 0-0-ás szar meccset nézhetek.  ;D

Már lassan egy szar gólnak örülni kell 90 perc alatt, hová tart a világ???

rájöttek hogy sokan inkább gólokra fogadnak... :/

Idézetet írta: ricsi046 Dátum április 06, 2015, 11:31:41
rájöttek hogy sokan inkább gólokra fogadnak... :/

Arra is rájöhetnének, hogy sokan meg a gólok miatt nézik a focit...

Sikerült végigszenvednem a Burnley-Tottenham és az Augsburg-Schalke meccseket (0:0 és 0:0), aztán a Hertha meccsén már nem bírtam tovább és elaludtam a szünetben (félidő 0:0).   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum április 06, 2015, 11:51:06
Arra is rájöhetnének, hogy sokan meg a gólok miatt nézik a focit...

Sikerült végigszenvednem a Burnley-Tottenham és az Augsburg-Schalke meccseket (0:0 és 0:0), aztán a Hertha meccsén már nem bírtam tovább és elaludtam a szünetben (félidő 0:0).   ;D

Szerencsére a Herthában nem Nikolics a csatár, így ott azért lett gól  ;D Úgy tűnik, tegnap a Real ellőtte mindnki puskaporát  ;D

Látom nem én vagyok az egyetlen aki belenyúlt tegnap az összes kibaszott 0-0ba  :D

Camila Giorgi...mekkora egy világi nyomorék kurva vagy te...  :bash: :redchug:
Egymás után 2-3 olyan szerva, hogy 4-5 méteres outokat nyomat...aztán amióta nézem a meccset felment hálóhoz vagy 5x, minden alkalommal elküldte a labdát a picsába.

Köszönöm szépen Nottingham Forest köcsög kutyaütő parasztjai, hogy a 95. percben beengedtétek azt a gólt! Komolyan nélkületek olyan szomorú lett volna a napom A KURVA ANYÁTOKAT  :beerchug: :great:  :hanyas:

Idézetet írta: corsica Dátum március 14, 2015, 20:27:27
Húzza arra retkes arab faszára Manszur Sejk az összes kibaszott agyonfizetett senkiházi szemét geciállat City játékost edzőstől együtt. Ezeknek csak egy " one way ticket " járna, nem mesés fizu. Fossatok két hétig!!!!!!
Csak ismételni tudom magam!
Most is kibasztak velem (is) ezek a sztárolt faszcsökevények. 22 kapura lövésből 1 gól? Menjenek a jó kurva anyjukba.