Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Cilic, inkább nem írok rád semmit, hogy mi vagy!De remélem azért tudod...

Én Gulbist előre elkóldöm a jó édes kurva anyjába! Szakadj meg, buzi lett patkány!  :bash: :bash:

Idézetet írta: CaeSar Dátum április 22, 2015, 18:22:03
Én Gulbist előre elkóldöm a jó édes kurva anyjába! Szakadj meg, buzi lett patkány!  :bash: :bash:

Gulbis nevét kicserélném Tsongara. Akármikor teszek erre a rohadt parasztra, simán kiszopik.

Idézetet írta: Proxyi Dátum április 22, 2015, 18:30:28
Gulbis nevét kicserélném Tsongara. Akármikor teszek erre a rohadt parasztra, simán kiszopik.

Hányszor megfogadtam már, hogy nem teszek erre a nyomorék sportra, majdnem betartom, de törne el a kezem következőleg.

Tegnap jót röhögtem Nestorékon hogy honnan adták le. De most Huey és Lipsky supertie 6-2 duplaminiről cseszte el 8-10 -re és ez nem is olyan vicces. Rohadt férgek!  :crazy:

Juzsnyi egy igazi nyomorek lettel!!!! Inkabb ugornal ki a vonat ele bazdmeg!!! :2guns: :2guns:

Nadal, te szemét. Szopjál le egy felajzott pamplonai bikát. Vártam, hogy nullára nyersz, erre???

Anderson remélem leszárad a kezed te szarfaszú nyomorék geci

Látom Sharapova, Dimitrov nem húzott ma meg eléggé, de remélem egy ló megteszi helyette. A JÓ KURVA ANYÁDAT!!!!!

#7299 április 23, 2015, 22:50:39, baliizu
juan carlos navarro mi a jó büdös lófaszt csinálsz már komolyan?!
ezt művészet volt innen elbaszni . hatalmas grat a barcelonának

Idézetet írta: rensenbrink Dátum április 23, 2015, 23:22:43
Furcsa lett volna, ha meghúzta volna, már rég szakítottak ;D

Akkor ez volt a baj, tudtam én, hogy nincs rendben valami. :D

A kurva anyádat Selby...remélem kiesel a gecibe te is, te kutya...

Rosol te mocskos cseh egci hogy dogolnel meg bazdmeg!!!!!!!!!!!!  :2guns: :2guns: :knuppel2:

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 24, 2015, 13:24:45
Rosol te mocskos cseh egci hogy dogolnel meg bazdmeg!!!!!!!!!!!!  :2guns: :2guns: :knuppel2:

nem böszme?:D

Fognini jöjjön rád a cifrafosás mikor Pennettát gyömöszölöd te kutya  :cya: