Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Idézetet írta: lacuss Dátum április 27, 2015, 20:45:08
Besiktas.... azt a jó telibevert kurva anyátokat. 1-0, emberelőny, az ember azt gondolná innen meglesz. De ti kurvára nem akarok bajnokok lenni igaz? Zuhanjon le az a kurva gépetek az első alkalommal  :bash:

Úgy fest az én nyerő szériámat is elveszik... :-\

Csikágó.... rátok már jelzőt sem találok  :lehany: Fossátok össze magatokat egy csongrádi buszon. Mondjuk AL Bundy Chicagoban él, Peggy anyja Milwaukeeban, tuti volt a vendég. Átok... ;D

Kurva anyadat Barthel!!!!  :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 28, 2015, 14:04:05
Kurva anyadat Barthel!!!! Gastao Elias csatlakozhatsz teis a kurva anyadat!!!!!! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Bazd meg anyád Kyrgios, amiért 5-2ről elvesztetted a tb-et...  :bash:

Struff! Hogy rohadtál volna meg anyáddal együtt, aki a a világra szart Téged!

Jordan Thompson, tájékoztatlak róla, hogy halott vagy te rohadék!

Stakho  :D Labdád volt az első szett 5-1 hez ember. 5-7, 2-6  :redchug:

Csak a szokásos. 2 lövés, 2 gól... alig fél gólos idegenbeli átlaggal. Istrától meg egy kihagyott 11essel. Basszad szájba a kurva anyád Istra... >:(

Mocskos Valarenga a budos kurva kibaszott anyatokat, mocskos fasszopo fereg banda bazdmeg!!! Rohadjatok meg a budos kirva anyatokkal egyutt mocsakes szarlada csapat vagytok! Tehettek egy szivesseget... :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Jól van Montanes, te Mickey egér fogú szerencsétlenség, mivel szinte minden Müller szerva ásszal végződik, nem várok tovább. Tudom, hogy már kiégtél, és többször is figyelmeztettek már ma, hogy ne rakjak rád, de én mégis megtettem ezt. Természetesen simán ki is kapsz. Ennek ellenére még verd teherbe anyádat, mert normális esetben itt kb 6-2, 6-3-ra kellett volna nyerned. FASZFEJ!!!!!!

Idézetet írta: Greipel Dátum április 30, 2015, 20:03:40
Jól van Montanes, te Mickey egér fogú szerencsétlenség, mivel szinte minden Müller szerva ásszal végződik, nem várok tovább. Tudom, hogy már kiégtél, és többször is figyelmeztettek már ma, hogy ne rakjak rád, de én mégis megtettem ezt. Természetesen simán ki is kapsz. Ennek ellenére még verd teherbe anyádat, mert normális esetben itt kb 6-2, 6-3-ra kellett volna nyerned. FASZFEJ!!!!!!


JÓL VAN BASZD MEG, VAN POFÁD EZEK UTÁN A LEGVÉGÉN VISSZABRÉKELNI A SEMMIBŐL, HÁT A POFÁM LESZAKAD, TE UTOLSÓ ALJAS SZEMÉTLÁDA!!!!!! HA EZEK UTÁN MÉG A MECCSET IS MEGNYERED, TE NEM ÉLED MEG A HOLNAPOT BASZD MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kúúúúúúúúúúúúúúúrva valencia................... :redchug: :redchug: :redchug:

Valencia, Napoly :bigok_125: :bigok_125: :bigok_125:

Baszná meg a Valencia  :bash: