Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


#7395 május 08, 2015, 18:24:33, butyi
Idézetet írta: butyi Dátum május 08, 2015, 12:42:05
faszcibáló sharapova, takarodj a büdös picsába!
dimitrov, takarodj te is sharapova szerelmeddel cukorkát árulni!
ez nem tenisz amit ma bemutattál..


gyerünk már galataszaraj az anyátokat, pörgősebben pörgősebben bazdmeg

Idézetet írta: rocky Dátum május 08, 2015, 20:11:36
gyerünk már galataszaraj az anyátokat, pörgősebben pörgősebben bazdmeg

ha hendi kellett volna, bocs, de nem szóltam, hogy én is megtettem őket

#7399 május 08, 2015, 21:19:12, lacuss
büdös paraszt kurva anyátok dögöljön éhen gyirmóti senkiházi faszfejek. tiszta szívből remélem elbukjátok a feljutást, nem kell több szánalmas töltelékcsapat

szarjatok sünt, kell itt engem ijesztgetni  :D

Idézetet írta: lacuss Dátum május 08, 2015, 21:09:23
büdös paraszt kurva anyátok dögöljön éhen gyirmóti senkiházi faszfejek. tiszta szívből remélem elbukjátok a feljutást, nem kell több szánalmas töltelékcsapat

szarjatok sünt, kell itt engem ijesztgetni  :D

de geci, h ez nekem soha nem jön be, ha meccs közben szitkozódást írok valahova

Ez a geci "Alba" nagyon szopat. Ma egyszer AA-val, kétszer KK-val szopatott le :D
Világ vicce... Hogy a picsában van az, hogy 5-ből négyszer veszítek KK-val/AA-val a kézben a geci everesten???
:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Carl Zeiss Jena u19 - Hertha BSC u19 !!!

A rohadek mocskos kurva anyatokat meokora egy kamu keccs ez bazdmeg??? 27.percben mar 0-2 es azota semmi mi??? Rohadjatok meg a jo budos mocskos kurva kibaszott anyatokkal! Mocskos rohadek nemet taknyok!!!!

Rohadek mocskos zsido cselak szarhazi jo edes kibaszott kurva anyadat berdych!!!! 2 szer kellett volna meg hoznod a sajat szervad te rohadek goreny...kinoznanak meg bazdmeg te mocskos nagykepu fereg!!!!! :fakk: :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Rohadek mocskos kurva anyadat Leverkusen!!!!! Mocskos ciganyok vagytok bazdmeg!!!! 13 kapua lovesbol nem tudtok 1 szaros golt rugni??? Hat tudjatok mit, baszodjatok meg a rohadek kurva labanc edzotokkel egyutt !!!! Rohadek mocskos cigang csapat vagytok, es azok is maradtok! Ja, es remelem nem lesz meg a bl helyetek budos fasszopok!!!! :fakk: :fakk: :fakk:

Mocskos Vardar, húzzál bele!!!

na most jött el a pillanat, h leszopjam magam:nyert a Burnley

Idézetet írta: Proxyi Dátum május 09, 2015, 17:55:18
na most jött el a pillanat, h leszopjam magam:nyert a Burnley

Persze, hogy akkor amikor már kiesett.
Remélem a Stuttgart nem így akar ma leszopatni, hogy ők is csak jövő héten nyernek...

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum május 09, 2015, 17:10:07
Rohadek mocskos kurva anyadat Leverkusen!!!!! Mocskos ciganyok vagytok bazdmeg!!!! 13 kapua lovesbol nem tudtok 1 szaros golt rugni??? Hat tudjatok mit, baszodjatok meg a rohadek kurva labanc edzotokkel egyutt !!!! Rohadek mocskos cigang csapat vagytok, es azok is maradtok! Ja, es remelem nem lesz meg a bl helyetek budos fasszopok!!!! :fakk: :fakk: :fakk:

Szerintem a németeket egy ideig kerüld el...elég sok borsot törnek ma az orrod alá, ahogy látom  :-\

Kurva Valencia! A Barca ellen nyomorék csapat (mondjuk amúgy is az, tök mindegy), kihagyják a ziccereket, a büntetőt, itt meg szinte minden összejön. A Realnak meg semmi basszameg, 3 kapufa, kihagyott tizi és még Kroos is megsérült  :'(. Átkozott egy nap ez!