Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Rennes 0 - 1 Bastia

Hey, Rennes, nagyon szeretnéd megutáltatni velem a francia focit, de nem fog menni, főleg, hogy csak 200 faszomkemény magyar forintot buktam.  ;D
Azért 10 ember ellen kiszopni és büntetőt elkúrni az művészet, de hát a franciázás egy külön műfaj. :redchug:
Je t'aime Stade Rennais FC.  :smitten:

#7411 május 10, 2015, 13:21:17, soptei.gergo
Rohadek mocskos kurva anyadat Atletico Madrid! Rohadt fereg Simeone csapat semmire valok vagytok! Budos csicska Miranda takarodj az anyadba!!!! Meglatszik nincs Godin a vedelemben es 3 golt szoptok ettol a nyomorek Leventetol.. takarodjatok a jo budos kurva anyatokba rohadek mocskos ciganyok az edzotokkel egyutt....mocskos budos fasszopo rohadek banda vagytok, es azok is maradtok!!!!! Mocskos budos fasszopo geci csikos nyomorekok!!!!!! :fakk: :fakk: :fakk:

Atletico Madrid, Palermo, Groningen, Udinese, Skjern a rohadek mocskos kurva anyatokat! Egy halom penztol fosztottatok meg....badzodjatok meg a jo budos kurva edes anyatokkal rohadek mocskos cigany semmirevalo es semmire kello csapatok vagytok! Remelem semmilyen eredmenyt es europai helyet nem fogtok elerni! Rohadjatok meg mocskos buzi rohadek banda vagytok mind!!!

Ja es remelem meg a rohadek mocskos Dinamo Moszkva is csatlakozni fog hozzatok!

:fakk: :fakk: :fakk:

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum május 10, 2015, 16:26:36
Atletico Madrid, Palermo, Groningen, Udinese, Skjern a rohadek mocskos kurva anyatokat! Egy halom penztol fosztottatok meg....badzodjatok meg a jo budos kurva edes anyatokkal rohadek mocskos cigany semmirevalo es semmire kello csapatok vagytok! Remelem semmilyen eredmenyt es europai helyet nem fogtok elerni! Rohadjatok meg mocskos buzi rohadek banda vagytok mind!!!

Ja es remelem meg a rohadek mocskos Dinamo Moszkva is csatlakozni fog hozzatok!

:fakk: :fakk: :fakk:

neked minden napra jut valami kis finomság  :)

Gulbis egy kerdesem van: nem akarod megbaszni azt a mocskos cigany lett vagy mi a faszom kurva anyadat?
40-0rol adod le a szervad te mocskos fereg.
Te nem vagy teniszpalyara valo te gecifeju

Óda Nadályhoz.
Baszd meg anyád nadal geci!
Hogy a faszba jött ez ma ki?
Szoknyás buzi vert jól agyon.
Nem kapnád be már a faszom?!
Miért fogol még teniszütőt?
A seggedben jobban állna!
Kikaptál te mocskos geci.
Hogy az anyád lóval hálna!
A salakra minek mégy fel,
mocskos szájba rakott lúzer?
Remélem az anyád csuklik,
miközben a száját eddzik.
Ó,Nadály te nyomi balfasz,
kitől lettél ilyen mamlasz,
Apád miatt lettél kretén?
Hogy fasz üssön ki a szemén!
Mörri te is baszd meg anyád,
ki a fasz kíváncsi te rád?!
Csakis azért nősültél meg,
ne mondhassák rád,hogy meleg.
Skót köcsög vagy,
ez nem vitás.
Nagy buzi vagy nem ámítás!
Faszér'nősülsz meg szoknyába?
Faszt kívánsz tán a picsádba?
Még jó,hogy nem kockás térdzoknit hordasz,
és egy férfi páros meccs után a partnered karjaiba omlassz.
100 szónak is egy a vége?
Nadály baszd meg anyád végre!
Két köcsög fasz a kurva anyátokat!
Basszatok meg két nagy lovat!
Azok meg az anyátokat!

ui:Baszd meg az a büdös bajuszos kurva anyádat nadal geci,te szétbaszott spanyol primaddona geci!
A kurva anyád!



Hú, de szeretem én is a pókert. Egy ellenfél játéka az all in/fold változatos nyomkodására épült. Persze amikor egyszer "véletlenül" csak szimplán 5 nagyvaknyit emelt, én hülye megadtam JJ-vel (pedig sejtettem, hogy kézbe osztott párja van neki is), és pechemre a flop is úgy alakult, hogy nincs magasabb lap, de persze a végén ő KK-t mutatott.  :bash:  :crazy:

Aztán egyszer turnön, utána riveren mákolt all in szituban (már más ellen), majd egymás után 2-szer drillje, és 1 fullja lett szintén pre-flop all in után... végül megnyerte a versenyt, és vitte a 170€-t a fold vagy az all-in gomb nyomkodására épülő játékával, szinte végig mákkal, kb. egyszer sem bukott, amikor gyengébb lapja volt, mert a közös lapok mindig kimentették. És ez nem szerencsejáték? :D

Idézetet írta: Tigris Dátum május 10, 2015, 21:37:05
Hú, de szeretem én is a pókert. Egy ellenfél játéka az all in/fold változatos nyomkodására épült. Persze amikor egyszer "véletlenül" csak szimplán 5 nagyvaknyit emelt, én hülye megadtam JJ-vel (pedig sejtettem, hogy kézbe osztott párja van neki is), és pechemre a flop is úgy alakult, hogy nincs magasabb lap, de persze a végén ő KK-t mutatott.  :bash:  :crazy:

Aztán egyszer turnön, utána riveren mákolt all in szituban (már más ellen), majd egymás után 2-szer drillje, és 1 fullja lett szintén pre-flop all in után... végül megnyerte a versenyt, és vitte a 170€-t a fold vagy az all-in gomb nyomkodására épülő játékával, szinte végig mákkal, kb. egyszer sem bukott, amikor gyengébb lapja volt, mert a közös lapok mindig kimentették. És ez nem szerencsejáték? :D

De, az angolok azt szokták mondani az alacsony beugrós asztaloknál, hogy bingót játszanak. All-in vagy dobás. Everesten nyomtad?

Idézetet írta: drogos Dátum május 10, 2015, 21:56:26
De, az angolok azt szokták mondani az alacsony beugrós asztaloknál, hogy bingót játszanak. All-in vagy dobás. Everesten nyomtad?

Nem, Unibeten. 1000€ összdíjazású freeroll verseny volt. (Minden héten van, de most a hoki vb alkalmából is indítottak egy-egy versenyt.)

A Bauru brazil kosárcsapatban játszik a fél brazil kosárválogatott, ma viszont olyan szépen lebundázták az utolsó negyedet egy ultra szar csapat ellen hazai pályán, ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Szóval apátok szarjon anyátok szájába, mocskos tetves faszszopó Ronaldinho ivadékok!

Idézetet írta: mikisun Dátum május 10, 2015, 21:08:53
Óda Nadályhoz.
Baszd meg anyád nadal geci!
Hogy a faszba jött ez ma ki?
Szoknyás buzi vert jól agyon.
Nem kapnád be már a faszom?!
Miért fogol még teniszütőt?
A seggedben jobban állna!
Kikaptál te mocskos geci.
Hogy az anyád lóval hálna!
A salakra minek mégy fel,
mocskos szájba rakott lúzer?
Remélem az anyád csuklik,
miközben a száját eddzik.
Ó,Nadály te nyomi balfasz,
kitől lettél ilyen mamlasz,
Apád miatt lettél kretén?
Hogy fasz üssön ki a szemén!
Mörri te is baszd meg anyád,
ki a fasz kíváncsi te rád?!
Csakis azért nősültél meg,
ne mondhassák rád,hogy meleg.
Skót köcsög vagy,
ez nem vitás.
Nagy buzi vagy nem ámítás!
Faszér'nősülsz meg szoknyába?
Faszt kívánsz tán a picsádba?
Még jó,hogy nem kockás térdzoknit hordasz,
és egy férfi páros meccs után a partnered karjaiba omlassz.
100 szónak is egy a vége?
Nadály baszd meg anyád végre!
Két köcsög fasz a kurva anyátokat!
Basszatok meg két nagy lovat!
Azok meg az anyátokat!

ui:Baszd meg az a büdös bajuszos kurva anyádat nadal geci,te szétbaszott spanyol primaddona geci!
A kurva anyád!

Ez zseniális, bearanyozta a napom. És még mondják, hogy manapság már nem olvasnak verseket az emberek.

Idézetet írta: Tigris Dátum május 10, 2015, 22:57:11
Nem, Unibeten. 1000€ összdíjazású freeroll verseny volt. (Minden héten van, de most a hoki vb alkalmából is indítottak egy-egy versenyt.)

Ha ez vigasztal kicsit, én 19. estem ki. 18-tól érsz buborékba...

Idézetet írta: mikisun Dátum május 10, 2015, 21:08:53
Óda Nadályhoz.
Baszd meg anyád nadal geci!
Hogy a faszba jött ez ma ki?
Szoknyás buzi vert jól agyon.
Nem kapnád be már a faszom?!
Miért fogol még teniszütőt?
A seggedben jobban állna!
Kikaptál te mocskos geci.
Hogy az anyád lóval hálna!
A salakra minek mégy fel,
mocskos szájba rakott lúzer?
Remélem az anyád csuklik,
miközben a száját eddzik.
Ó,Nadály te nyomi balfasz,
kitől lettél ilyen mamlasz,
Apád miatt lettél kretén?
Hogy fasz üssön ki a szemén!
Mörri te is baszd meg anyád,
ki a fasz kíváncsi te rád?!
Csakis azért nősültél meg,
ne mondhassák rád,hogy meleg.
Skót köcsög vagy,
ez nem vitás.
Nagy buzi vagy nem ámítás!
Faszér'nősülsz meg szoknyába?
Faszt kívánsz tán a picsádba?
Még jó,hogy nem kockás térdzoknit hordasz,
és egy férfi páros meccs után a partnered karjaiba omlassz.
100 szónak is egy a vége?
Nadály baszd meg anyád végre!
Két köcsög fasz a kurva anyátokat!
Basszatok meg két nagy lovat!
Azok meg az anyátokat!

ui:Baszd meg az a büdös bajuszos kurva anyádat nadal geci,te szétbaszott spanyol primaddona geci!
A kurva anyád!


Óóó mikisun
Miért vagy te nadalfun?
Ez a mamlasz nem képes másra,
Csak jó nagy szopásra!
Bassza meg a Toni Nadal is,
Nadal edzője jó nagy fasz is!
Murray a kemény skót,
Végre eltudta verni a spanyol genyót!
Murray hozta meg nekem a zsét,
Remélem Toni szétkúrta Nadal seggét!

:great: :great: :redchug: :redchug:

Rohadj meg a kurva kibaszott anyadba te mocskos kis ribanc!!!! Zarina Diyas remelem megol valaki bazdmeg ha mar en nem tudlak te kis mocskos senkihazi rohadek ribanc!!!! Megraklak 2,05 os oddson hogy 6-0 ra nyered a masodik szettet, breakales 4-0 nal, szervalhatsz a meccsert es elbaszod bazdmeg!!!! Remelem 1-2 ember kinyal teged te rohadek kis szutykos ribanc!!!!!! Dogolj meg a kurva anyadba!!!!

Most már elmész a kurva anyádba Bolelli, hogy engem mindig megszopatsz. Aki nézi a meccset, tudja miről beszélek  :crazy: