Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum május 11, 2015, 17:53:03
Most már elmész a kurva anyádba Bolelli, hogy engem mindig megszopatsz. Aki nézi a meccset, tudja miről beszélek  :crazy:

Hát dögöljön is meg a kibaszott olasz buzi! 0-30, 0-30, 0-40, 15-40 az egymás utáni játékokban és képtelen brékelni a mocskos geciláda!!!!!!!!!!!!!  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Vinci te vénkurva! Ez brutálgyenge amit csinálsz.Hányszor megfogadtam, hogy teniszt nem teszek, mert vízre visz,és tessék...
Tegnap egy 7-es kombit csak Nadal, egy 8-as kombit meg a szemét Giraldo!

Anyád picsáját krasznodar, nem kell az a BL igaz? Ma jobban kerestek majd  :crazy:

buzi finnek, az utolsó percbe gólt kapni, elmentek a faszomba ti északi gecik...

Idézetet írta: lacuss Dátum május 11, 2015, 18:17:54
Anyád picsáját krasznodar, nem kell az a BL igaz? Ma jobban kerestek majd  :crazy:

Micsoda meglepetés...  :hanyas: Remélem a maffia rátok fogadott, és jön egy kis ólomterápia  :2guns: :2guns: :2guns:

Budos kurva edes anyadat Heracles tartalekos!!! Hogy ezen az egy kibaszott meccsen nem lett 2,5 over bazdmeg....rohadek mocskos kibaszott kurva anyatokat rohadek fasszopo csicska taknyos kolykok! Remelem megbasz titeket egy vagon neger, rohadek szemetladak! Charleroi es Zulte U21 es csapatok bealhattok ti is a sorban, a jo kurva anyatokat! :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk: :fakk:

Idézetet írta: lacuss Dátum május 11, 2015, 19:17:48
Micsoda meglepetés...  :hanyas: Remélem a maffia rátok fogadott, és jön egy kis ólomterápia  :2guns: :2guns: :2guns:

Nem, a maffia a dinamora még a szezon elején...

Ana Vrljic 6-4, 4-1- ről 11 elveszített játékkal kedveskedett a mai jó kedvemhez

Giorgi fakadj ki hogy nem bírsz egy szettet összehozni 5:2ről és 4:1ről sem.... hülye agyatlan kurva

Kedves Lewandowski! Remelem nem csak az orrcsontod torik erik hanem a labad is te szar szutyok lengyel geci! Ket ekkora ziccert kihagyni, na baratom ahhozmar tehetseg kell! SZopdd le a jo kurva anyadat! :fakk: :fakk: :fakk:

neymar, te brazil farturkász. Vagy lőnéd be, vagy adnál gólpasszt, de amilyen balfasz vagy, inkább egyiket sem választottad. törne el kezed-lábad...

Kibaszott qrva Ana Ivanovic! Azt hittem egy kört legalább megy, utána akartam veretni.

BAUTISTA AGUT HOGY DOGOLNEL MEG TE ROHADEK FASSZOPO MOCSKOS CSICSKA!!!!!!!!! :fakk: :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum május 13, 2015, 16:38:02
BAUTISTA AGUT HOGY DOGOLNEL MEG TE ROHADEK FASSZOPO MOCSKOS CSICSKA!!!!!!!!! :fakk: :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Még mindig nem tanultad meg, hogy ne fogadj teniszre? :D Mióta leálltam a tenisszel sokkal kiegyensúlyozottabb és boldogabb az életem, három feleségem lett és most jön az ötödik gyerek!

Idézetet írta: baliizu Dátum május 13, 2015, 16:41:26
Még mindig nem tanultad meg, hogy ne fogadj teniszre? :D Mióta leálltam a tenisszel sokkal kiegyensúlyozottabb és boldogabb az életem, három feleségem lett és most jön az ötödik gyerek!


;D ;D :great: :great: