Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


remélem az összes érdi kurvát megbassza száz bantu néger,hogy rohadnátok meg hogy két kicseszett másodperc miatt basztátok el a mixemet.

Érd faszszopó kurvái, álljatok sorba... :D

Utolsó ganaj Fenerbahce, a pokol tüzén fogtok elégni! Egyetek kecskeszart, majd miután megemésztettétek és kiszartátok, azt etessétek meg egy kecskével, és miután ő is kiszarta, azt egyétek meg újra!  :2guns:

Rohadj meg te mocskos csicska fasszopo nyomorek sved ajjadek biro! A budos kurva edes anyadat hogy egy ilyen meccsen bazsmeg csak 4 sargat vagy kepes kiosztani! Eltiltanalak a jatekvezetestol te rohadek heringevo mocskos szarlada fasszopo nyomorek! Kalap szart nem ersz te ruhes cigany....

Keci reál, meg is érdemelted...  :bash: :bash: :bash:

Berdych te szarfaszú nyomorék!!!

Tudtam, hogy ez lesz, a rohadt geci kurva életbe, de megint túl mohó voltam. 18-ból 18 meccset nyert a tetves Brose Baskets hazai pályán idén a Bundásligában, most meg szarakodnak ez a felfoghatatlanul szar Ludwigsburg ellen. A picsába már...

Idézetet írta: Greipel Dátum május 14, 2015, 20:23:53
Tudtam, hogy ez lesz, a rohadt geci kurva életbe, de megint túl mohó voltam. 18-ból 18 meccset nyert a tetves Brose Baskets hazai pályán idén a Bundásligában, most meg szarakodnak ez a felfoghatatlanul szar Ludwigsburg ellen. A picsába már...

Szerintem 12 vel nyerni fognak 78-66 ra  ;)

Ismét sikerült AA-val kiesni.  ;D

Az egyiknek rögtön sora lett a flopnak hála (T7-el), a másiknak meg turnön jött a fullja (69-el).  ;D

Nem is emlékszem már rá, hogy mikor nyertem utoljára AA-val...

Idézetet írta: Greipel Dátum május 14, 2015, 20:23:53
Tudtam, hogy ez lesz, a rohadt geci kurva életbe, de megint túl mohó voltam. 18-ból 18 meccset nyert a tetves Brose Baskets hazai pályán idén a Bundásligában, most meg szarakodnak ez a felfoghatatlanul szar Ludwigsburg ellen. A picsába már...

Megúsztátok szarszájúak...

Ilicic a kurva anyádat!

Pocokképű, szájnyaldosós törpe kurva Carla, ha azt várom jól játssz, akkor szopatsz, és fordítva. Kvitova te meg nem elég hogy úgy nézel ki mint egy másnapos hányás, de még úgy is játszol. Kurva WTA!

fasszopó kvitova!

everest, a mocskos kurva anyádat basznád már telibe, te rohadt geci pókerszar. remélem csődbe mész, te geci!

Rohadek csicska szar budos kurva anyadat szarhazi Sillamae Kalev ! Nem tudsz 2 gollal elverni bazdmeg egy szaros kis csapatot hazai palyan! Szepek vagytok! Mocskos eszt bajnoksag!!! Szarjatok ossze magakoat szarhazi nyomorekok... :fakk: :fakk: :fakk: :hanyas: :hanyas: :hanyas: