Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


Féreg Dodigék ilyen a mesében sincs bazmeg. Döntőszettben 7 bréklabdából egyet sem használnak ki, 4 adogatógém alatt 4 pontot vesztenek, de 4-5  30-0 után zsinórban négyet. Ez mi a faszom?

Elmehetnek a picsába a Bryan gecik is! Az utóbbi időkben egyre többet szívatnak,  de nem gondoltam, hogy most az első körben kiesnek.
Többet egy fillért sem rájuk.

Errani hogy szopj le egy lovat  :cya:

Nyomorék horvát gecik, kurva anyátokat megbaszom tejszínen, púderes fasszal. Rohadjatok meg.

Visszanéztem az előző kép hozzászólást és rájöttem,hogy már nincs is mit mondanom

Mahut te fasz,  micsinálsz?

Idézetet írta: betg Dátum szeptember 03, 2015, 22:19:04
Mahut te fasz,  micsinálsz?

bassza az anyját v én nem tudom de ekkora suttyót...

Valami rettenetesen csúnyát akartam írni a hollandokról, de nincsenek szavak rá. Bármelyik "játékost" eltaposnám, mint egy férget. Szívjátok csak tovább a marihuánát, az való nektek.

G. Bale bazdmeg nem tudtál volna még 8 percig alibizni a kurvaanyádat!!! 12es oddsom ment el a kibaszott gólod miatt!!! A ciprusiak meg baszódjanak meg h nem tudtak egy kurva gólt lőni ennek a birkapásztor csapatnak

Andrej Martin a kurva anyád te büdös szlovák kutya!!! döntő szett 3-0-ról 3-6, 3-0-nál mikor megláttam az oddsokat rögtön megfordult a fejembe,hogy most leadod a meccset te bundás geci!!! Törjön el a kezed te fasz... :redchug:
Az ilyeneket mi a faszért nem vizsgálják és tiltják el örökre???? Te ocsmány féreg...

bencic, hogy basznád telibe a jó kurva ...., te féreg geci  :bash: :bash: :bash: :bash:

esbjerg és fcm mocskos kurvái, basszátok meg magatokat, hogy egy kibaszott góllal nem tudtatok volna többet dobni. féreg gecik  :noway: :noway: :noway:

#7872 szeptember 05, 2015, 16:53:50, Greipel
Grúz szarrágók, a kurva anyátokat az NBA és Euroligás sztárjaitokkal együtt!!!

A büdös kurva anyátokat!!!!! A szarházi féreg fajtátokat!!!!! Ahogy az a nagy könyvben meg van írva... 1:01 hátra +4, először egy PALÁNKOS tripla, amit a geciláda úgy vágott be, hogy Pachulia a nyakán volt, majd eladják a labdát, összeomlik a védekezés, egy másik holland gyökér olyan üresen maradt, mintha senki nem lenne a pályán... A végén 2 időkérés is volt, de semmi ötlet, hogyne... ÉGJETEK EL A POKOLBAN!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 05, 2015, 15:42:00
esbjerg és fcm mocskos kurvái, basszátok meg magatokat, hogy egy kibaszott góllal nem tudtatok volna többet dobni. féreg gecik  :noway: :noway: :noway:

Vagy inkább kettővel kevesebbet!Tényleg gecik!

#7874 szeptember 05, 2015, 19:46:55, Greipel
Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 05, 2015, 16:01:53
Grúz szarrágók, a kurva anyátokat az NBA és Euroligás sztárjaitokkal együtt!!!

A büdös kurva anyátokat!!!!! A szarházi féreg fajtátokat!!!!! Ahogy az a nagy könyvben meg van írva... 1:01 hátra +4, először egy PALÁNKOS tripla, amit a geciláda úgy vágott be, hogy Pachulia a nyakán volt, majd eladják a labdát, összeomlik a védekezés, egy másik holland gyökér olyan üresen maradt, mintha senki nem lenne a pályán... A végén 2 időkérés is volt, de semmi ötlet, hogyne... ÉGJETEK EL A POKOLBAN!!!!!!!!!!!

A tetves nagyképű spanyol taplók is csatlakozhatnak, minden szerb támadás 3 ponttal, minden spanyol 0-val végződik... Hihetetlen, mennyire hiányzik innen Navarro.

Feljönnek 1 pontra--->tripla, tripla. Ki gondolta volna?  :bash: