Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Áhh, ez a gólokra fogadás jó nagy faszság. Gyökér Dortmund!

Fenerbahce...könyörgöm, mi volt ez?  ;D

Carreno-Busta baszd meg a kurva anyádat!!!!!

Undorító ez a D.costa... :noway:

A Real egyetlen egyet rúg a Granadának, a Valencia képtelen gólt rúgni a frissen feljutott, emberhátrányban játszó Betisnek... mi a faszom folyik itt?

Idézetet írta: dynand Dátum szeptember 19, 2015, 20:15:12
A Real egyetlen egyet rúg a Granadának, a Valencia képtelen gólt rúgni a frissen feljutott, emberhátrányban játszó Betisnek... mi a faszom folyik itt?

kibaszott nagy BUNDAAAAA!!! Főleg ha a kurva Atletico meccsen nem lő nekem valaki egy gólt...

A büdös kurva anyátokat kieli csicska gecik, hogy olyan szarok vagytok, hogy nem vagytok képesek 15gólig jutni egy félidőben.. Ez lett volna a szöveg amit már begépeltem, mert a 28.40nél még csak 12gólnál jártak. aztán 29.35nél meg lett a 14. de a magdeburg támadt lemondtam róla, erre 30.00nál pont meg lett a 15. :DDD

Azért a kurva anyátokat hogy így kicentiztétek.

Csicska Dortmund és Leverkusen, minden egymás elleni meccsükön várom a gól és szöglet overt, és soha nem jön le. Hihetetlen.

Ez a bet365 is egyre nagyobb szar. Dortmund meccsen az első félidőben jó 15 percre, a másodikban fél órára lekapta a szöglet fogadásokat, csak hogy véletlen se lehessen visszafogadni, vagy kiszállni. Visszarakja amikor már tökmindegy. De volt hogy az egész le volt zárva. Szutyok gyökerek.

Nem igaz, hogy a tetves csurgói gyökerek bármikor bármelyik szar csapat ellen képesek leadni undorító, szánalmas módon... Pusztuljatok meg!!!!!!

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 20, 2015, 19:10:40
Ez a bet365 is egyre nagyobb szar. Dortmund meccsen az első félidőben jó 15 percre, a másodikban fél órára lekapta a szöglet fogadásokat, csak hogy véletlen se lehessen visszafogadni, vagy kiszállni. Visszarakja amikor már tökmindegy. De volt hogy az egész le volt zárva. Szutyok gyökerek.

ja ez jellemző nem csak focinál,tenisznél is,elkezdek valamilyen rendszer szerint pakolni,de felfüggeszti azt az 1 piacot és így bukok mindent

faszszopó livornoiak...hát persze. bundás serie b-s kutyák

"Intézd ügyeidet kényelmesen, online.
Tekintsd meg számlád vagy rendelj szolgáltatásokat a nap 24 órájában bármikor."

Akkor miért nem engedsz belépni a számlámhoz egy órája, b+!

A telenornál is úgy vannak vele, mint az unibetnél: csak kihúzzák ezt az évtizedet is normálisan működő weboldal nélkül...

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 21, 2015, 23:00:53
"Intézd ügyeidet kényelmesen, online.
Tekintsd meg számlád vagy rendelj szolgáltatásokat a nap 24 órájában bármikor."

Akkor miért nem engedsz belépni a számlámhoz egy órája, b+!

A telenornál is úgy vannak vele, mint az unibetnél: csak kihúzzák ezt az évtizedet is normálisan működő weboldal nélkül...
Szerintem ezek már csak így vannak... A Westel-T-mobil-T-kom-Telekom vonulat sem müködik másképp, lassú, körülményes, bonyolult. De a Belgacom se más egy szemmel sem, nehogy azt hidd!  ;D

Krajicek, a pusztulat álljon a gyökér tetves bundás fajtádba!!!!