Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum október 23, 2015, 18:02:28
Pineau, te nyomorult szar retek mocsadék. Hát mindent elbaszol??? DE MINDENT???? törne el kezed-lábad te nyomorék

Idézetet írta: drogos Dátum október 23, 2015, 17:33:58
nagybánya a mocskos kruva anyátokat már! szedjétek össze magatokat... amíg volt esély, addig elbasztatok mindent, aztán csak leindítanak titeket, mocskos férgek. Ha ma nem nyertek, ne nyerjetek soha többet!

Pedig már régebben megírtam, hogy a romániai klubnál nagyon jelentős pénzügyi gondok vannak, s azon sem kell majd csodálkozni, ha visszalép a BL-ből a csapat. Sőt, az is valószínű, hogy még a román élvonalbeli bajnokságból is vissza fog lépni a nagybányai csapat és az összes nevesebb játékosa szabadon igazolhatóvá fog válni.

Amúgy a nagybányaiak tényleg megérdemlik a káromkodásokat. Rohadjanak meg! 
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: csabax Dátum október 23, 2015, 18:33:16
Pedig már régebben megírtam, hogy a romániai klubnál nagyon jelentős pénzügyi gondok vannak, s azon sem kell majd csodálkozni, ha visszalép a BL-ből a csapat. Sőt, az is valószínű, hogy még a román élvonalbeli bajnokságból is vissza fog lépni a nagybányai csapat és az összes nevesebb játékosa szabadon igazolhatóvá fog válni.

Amúgy a nagybányaiak tényleg megérdemlik a káromkodásokat. Rohadjanak meg! 
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Elég lett volna, ha a kapusok védenek, vagy legalább a ziccerek fele bemegy :) Pineau, a mindent elbaszó amit tudott, elkúrt.

Nem hiszem el, hogy ezek a mocskos geci román kurvák duplán leszopatnak. Egy szánalom szar, amit művel a csm is...  :bash: :noway:

#8058 október 23, 2015, 19:29:16, soptei.gergo
Idézetet írta: drogos Dátum október 23, 2015, 19:07:03
Nem hiszem el, hogy ezek a mocskos geci román kurvák duplán leszopatnak. Egy szánalom szar, amit művel a csm is...  :bash: :noway:

:redchug:

#8059 október 23, 2015, 19:28:53, soptei.gergo
 :great:

valaki árulja már el nekem pls, hogy mi a büdös retkes szar geci fos ilyen nehéz a hetesben?????
Mi a retkes szarért nem képesek 7 méterről eltalálni a kaput? Miért kell sorra elbaszni a heteseket?????

Miért van az, hogy lerohanás, és az agyatlan tyúk azt sem tudja, hogy hol van és mennyit lehet lépni és elbassza????

Idézetet írta: drogos Dátum október 23, 2015, 19:53:11
valaki árulja már el nekem pls, hogy mi a büdös retkes szar geci fos ilyen nehéz a hetesben?????
Mi a retkes szarért nem képesek 7 méterről eltalálni a kaput? Miért kell sorra elbaszni a heteseket?????

Miért van az, hogy lerohanás, és az agyatlan tyúk azt sem tudja, hogy hol van és mennyit lehet lépni és elbassza????

azert mert nok drogos...gondolom nokrol van szo :D ;D

Szarszelona...a retkes faszt csináltatok egész meccsen, ti kibaszott nyomorék gecik...puta madre

a rektes kurva baszott anyját már a faszszopó geciláda rostov don gecinyelőinek
Hogy a mi retkes baszott szarért szopattok le az első és a második félidőben is???? EGY KIBASZOTT GÓL KELLETT VOLNA MINDKÉT FÉLIDŐBEN

remélem ebben a szezonban semmit sem fogtok nyerni és munkanélküliek lesztek.  :bash:  :noway: :fakk2: :segg:

Mocskos Loki...egy rohadt bundás csapat vagytok egy szánalmas bajnokságban....de én vagyok a fasz,mert fogadok benne :bash:

Palace, Paks rohadjatok meg mindketten mocskos csicskak vagyok ...

Kifissia mocskos fakezű bundás balfasz csicskái, hogy a kurva életbe lehet otthon kikapni az újonctól, amit eddig minden csapat szarrá vert??????? Ráadásul pont az idegenbeli PAOK verés után, kibaszottak...

Az érzés, amikor 9 találatod volt Sportingbet tippjátékon, és 50 freespint nyertél, de ezt csak két hétre rá veszed észre.  :bash: :bash: :bash:

Orbán A. minden áron el akarja érni, hogy ne legyen válogatott, de soha többet...  :noway: :noway:

kurva mocskos fradi, kapjátok már össze magatokat.
tiszta szégyen, hogy még a ziccereket is elbasszátok...  :bash: