Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Akaszd fel magad Zverev!!!!! Persze a netem is ilyenkor megy el, hogy szart se tudjak reagálni erre a féregre...  :bash:

hogy bassza meg a bdskrvasten!!
Há,mondom bízok azér a csapatunkban,hogy nem kapunk ki,sőt,gondoltam még hátha nyerünk is...
De azt hogy egy kibaszott gólt nem tudnak rúgni ezek a geciszopó norvég buzigyerekek??!!!!
hogy basznátok meg azt a norvégmintásra baszott kurva anyátok retkes picsáját,ti mocskos béna,pancser,balfasz norvég fasszopójankók!!!

Aljas ghánai retkek, az ebola rendezzen le titeket kínhalált okozva!!!!!!!

Nem szoktam ilyet írni, de baszódj meg Moraign, te retkes rohadt geci, 9 szetten keresztül break labdát sem lát az ellenfeled, a 10-nél azonban elveszted az adogatásod 0-ra, majd elbukod a szettet, hogy most 0-rá simázd azt a szerencsétlent. Baszódj szájba te nyomorult faszfej!

"Úgy gondolom, idén Messi nyer. Az ilyen jellegű díjak odaítélése ugyanis a szavazatoktól függ" - mondta Ronaldo.

Soha nem gondoltam volna, hogy egy szavazás szavazatoktól függ :D Ekkora ekét bammeg ;D

Idézetet írta: TiB Dátum november 13, 2015, 17:41:43
"Úgy gondolom, idén Messi nyer. Az ilyen jellegű díjak odaítélése ugyanis a szavazatoktól függ" - mondta Ronaldo.

Soha nem gondoltam volna, hogy egy szavazás szavazatoktól függ :D Ekkora ekét bammeg ;D

Akkor remélem idén emberek kapják a szavazatokat, mert a két földönkivüli ősszel nulla.

Pusztulj Merkel!!!!!!!! :2guns:  :2guns:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 14, 2015, 13:01:01
Pusztulj Merkel!!!!!!!! :2guns:  :2guns:

Hja, hisz ő gyilkolt és nem volt már tavaly is 5 millió muszlim Franciaországban...
:wall:


Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2015, 13:41:43
Hja, hisz ő gyilkolt és nem volt már tavaly is 5 millió muszlim Franciaországban...
:wall:

Ki állította az ellenkezőjét okoska? Igazán leszakadhatnál rólam, már egy kicsit unalmas, hogy mindenbe belepofázol.

Mély megrendülését fejezte ki Angela Merkel német kancellár is a párizsi merényletek miatt. A kancellár Berlinben nyilatkozva egyértelmű terrorakcióknak nevezte a több helyszínen elkövetett merényleteket.

Merkel hangoztatta, hogy gondolatai ezekben az órákban az áldozatoknál, a hozzátartozóknál és a Párizsban tartózkodó valamennyi embernél járnak. Berlinben bejelentették azt is, hogy a német kormány közvetlen kapcsolatba lépett a francia kabinettel.

Idézetet írta: butyi Dátum november 14, 2015, 14:03:27
Mély megrendülését fejezte ki Angela Merkel német kancellár is a merényletek miatt. A kancellár Berlinben nyilatkozva egyértelmű terrorakcióknak nevezte a több helyszínen elkövetett merényleteket.

Merkel hangoztatta, hogy gondolatai ezekben az órákban az áldozatoknál, a hozzátartozóknál és a Párizsban tartózkodó valamennyi embernél járnak. Berlinben bejelentették azt is, hogy a német kormány közvetlen kapcsolatba lépett a francia kabinettel.

Még egy párszor meg fog mélyen rendülni.. Még nincs megerősítve, hogy a nyolc terroristából hat 1-2 hónapon belül érkezett Európába. Mondjuk ennek nincs jelentősége.

#8156 november 14, 2015, 18:37:58, Knapp
Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 14, 2015, 13:50:49
Ki állította az ellenkezőjét okoska? Igazán leszakadhatnál rólam, már egy kicsit unalmas, hogy mindenbe belepofázol.

Mindenki máson akad ki.
Én az emberi ostobaságon és rosszindulaton szoktam.

Na szóval, belevágnék...köhöm:

Lewis, hogy basznád keresztbe a mocskos kurva anyádat, amiért nem tudsz kiszállni 5 legben sem nyerő helyzetből ezáltal 7-2-es hátrányt képes vagy összeszedni smith ellen! Te nyomorult balfasz, hogy szakadnál meg! Taylort is pofán kéne baszni, amikor kis dagadt Kiss Miklós korodban valamilyen érthetetlen okból darts-nyilat adott a kezedbe te szemétláda!!!

(Nem a veszteségen akadok ki, hanem hogy ez a nyomorult 2-szeres világbajnoknak mondhatja magát, és 47-ről én kiszállok bármikor 3 nyíllal....a többiről ne is beszéljünk...) Fúúúúúúúúú

Rohadt mocskos gerwen bazd meg a jó kurva anyádat

Idézetet írta: ricsi046 Dátum november 14, 2015, 22:05:32
Rohadt mocskos gerwen bazd meg a jó kurva anyádat

Mire tettél? Ez egy kyborg..