Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


#8190 november 22, 2015, 15:50:41, drogos
te mocskos faszszopó geci eto, szedd már össze magad  :noway:

ahlm, a kurva anyádat, hogy a második hetesedet is elbaszod  :bash:

Picsába az olasz focival. Nem értem, hogy egy bajnokesélyes csapat, ilyen szarul focizzon - stat. alapján - hazai pályán 0:2 félidőben az Empoli ellenében. Húzzatok bele, vagy a jó édesanyátokba.

Mivel, mégis bízom bennük, ezért a szünetben dobtam egy kis aprót a D-re. Hajrá violák!!

csak a szokásos: martín, húzzál el a kurva anyádba!

Idézetet írta: drogos Dátum november 22, 2015, 16:48:08
csak a szokásos: martín, húzzál el a kurva anyádba!

És még így is megnyerték a csoportot  :D

De az ötletedet támogatom, siralmas az egész

Idézetet írta: gerry Dátum november 22, 2015, 16:56:31
És még így is megnyerték a csoportot  :D

De az ötletedet támogatom, siralmas az egész

Azért hasra nem esnék ettől, mert 5 pontot szereztek. Podi ellen valszeg semennyit sem fognak, főleg ha tényleg visszatér Woltering. Szvsz 3. helyre lesznek jók, amivel megnyeri az eto a Rostovot vagy a Larvikot, de legjobb esetben is a Fradit, aki ellen az inkompetens martín tehetetlen...

Idézetet írta: Latzka Dátum november 22, 2015, 11:08:55
Nem értem ezt a 2 gól dolgot, de biztos van benne valami logika... Ahogyan biztosan abban is, hogy mi értelme olyan avatart használni, ami más fórumtagok szemét zavarhatja, sérti.
Elég régóta fórumtag vagyok, de ilyenre korábbról nem nagyon emlékszem. Mostanában ritkábban jártam erre, de ha most ez itt a színvonal, akkor nem is érdemes. :beerchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum november 22, 2015, 14:31:23
Azonos pontszám, City gólkülönbsége kissé jobb, szükség van rá, hogy gólkülönbségben közelebb legyünk a Cityhez, amihez jól jött az 1-4. Az avatar meg ha zavar valakit, szóljon privátban, hogy ne offoljunk és kész, ennyi.

Engem speciel zavar. Nem vagyok Pool fan de egyetértek Latzkával, hogy ez a fórum nem ez a szint. Mindenkinek szíve joga bármelyik csapatnak szurkolni, és annak a csapatnak a riválisait utálni..De azért ez már más, SZERINTEM. Ha jól rémlik te sem komálod, ha téged fricskáznak a chaten vagy itt-ott.

Mocskos féreg t-mobile, meg az összes magyar internetszolgáltató. Rohadjatok el bazmeg, ez nem lassítás hanem leállítás.

És megint beszoptam emiatt, addig tölt az oldal hogy eltűnik a zsé a bank és a skrill között..

Nem sportfogadás miatt, de kicsit kieresztem... a szőrös talpú mocskos román télapó baszná teherbe a jó kurva öreganyját, utána pedig nyalja ki belőle az összes alvadt gecit.

Ehh....ma pont azt a francia 2 meccset raktam döntetlenre, ami nem lett az, a többi négy persze az lett :(

Idézetet írta: Greipel Dátum november 22, 2015, 14:31:23
Az avatar meg ha zavar valakit, szóljon privátban, hogy ne offoljunk és kész, ennyi.

Vagy mindenki csináljon olyan avatart, amelyben megosztja másokkal a frusztrációit és azt, hogy kit-mit utál!  :)
Egyből jobban fogjuk érezni magunkat.

Köcsög Porto  :noway:

Idézetet írta: kreatos Dátum november 25, 2015, 10:06:25
Köcsög Porto  :noway:
Köcsög Lyon, köcsög bíró, aki a Gent kedvéért 6 percet hosszabbít! Bunda!!!

#8204 november 25, 2015, 19:24:45, Greipel
Manafov 4 BL 4-5-nél, hogy visszajöjjön a szettbe, persze lófaszt sem csinál az 1,11-ével. Dögölj meg!!!!!!!!!!
Gerasimov is bukja az első szettet, CH tornagyőzelmekből érkezve egy ITF-es szemétláda ellen. A  jó bundás kurva anyját mindkét tetves féregnek!!!!!!!

*Végül vért izzadva szerencsére mindkettő behúzta. :)

Helyettük ugyanezeket mondanám a másik retardált patkány bundás ukrán geciládára, Smirnovra... :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: