Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Már a tetyű litván kosarasokban se lehet megbízni? -11,5 hendivel adták, nem akartam sokat, csak sima H-ra tettem, errre egyel nyer a Szolnok, mi a fasz ez?

Manchester United  :noway:  :fakk2: :segg:

Idézetet írta: dynand Dátum november 25, 2015, 22:37:25
Manchester United  :noway:  :fakk2: :segg:

egészen elképesztő érzékkel csak akkor tudok tenni erre a kibaszott mocsokfos csapatra, amikor buknak

Idézetet írta: Lacapi Dátum november 25, 2015, 21:08:32
Már a tetyű litván kosarasokban se lehet megbízni? -11,5 hendivel adták, nem akartam sokat, csak sima H-ra tettem, errre egyel nyer a Szolnok, mi a fasz ez?
És még a legvégén megcsinálta a bet365 velem, hogy azt írta ki, hogy 99-99...Jó volt!

Idézetet írta: dynand Dátum november 25, 2015, 22:37:25
Manchester United  :noway:  :fakk2: :segg:

Manchester City  :noway:  :fakk2: :segg:

(csak hogy teljes legyen a kép  ;D )

Khimki, nyomorult kretének, aljas senkiháziak, rohadjatok bele anyátok szaros seggébe!!!!

Laboral a büdös kurva anyátokat játszatok mááááár  :bash:

Mi a faszom az hogy majdnem annyi labdát adtok el egy félidő alatt mint amennyi pontot dobtok? Hát ilyet én még nem láttam. Büdös kurva kikúrt élet meg kibaszott kosárlabda

A montpellier-i állatokra pedig halandó semmiképp nem adhat magyarázatot. Itt mégis mi a rongyos halál fasza történt??????

Idézetet írta: Greipel Dátum november 26, 2015, 19:35:56
Khimki, nyomorult kretének, aljas senkiháziak, rohadjatok bele anyátok szaros seggébe!!!!
Amikor a 4. negyed kezdetén a Khimki bevágja a 3 pontost, és te ráteszel 10k-t a "Bayern nyeri a 4. negyedet" 2.75-ön.....az vakmerő őrültség.
Amikor a negyed vége 22:19 a Bayern javára.....az megfizethetetlen.
Minden másra ott a Mastercard.

Kurva dortmund  :bash:

Szép volt Real, világi no.1 balfékek, a kurva anyátokat! Irány a Eurocup, majd jót meccselhettek a Maccabival. Remélem Perez megvon minden támogatást, aztán meg is szűntök a picsába. DÖGÖLJETEK MEG!!!!!!!!!!


Azt a betyár mindenit neki.7ből 7 jó tippem van,mindent eltalálok és még igy sem sikerült megnyernem a kosárlabda euroliga tippjátékát.4drb 1,9-1drb 1,8as-1drb-1,56-1drb 3,25 szorzóm volt.1 nyamvadt pont miatt,csak 1ponttal esett volna kevesebb a Barca meccsén :bash:

Sz*r póker. Elcseszek vele 2,5 órát, erre szokásosan erősebb lapokkal esek ki pár helyezéssel ITM előtt.  :bash:

Idézetet írta: Tigris Dátum november 28, 2015, 22:31:44
Sz*r póker. Elcseszek vele 2,5 órát, erre szokásosan erősebb lapokkal esek ki pár helyezéssel ITM előtt.  :bash:

Ismerős :D
Nyugodtabb is vagyok mióta abbahagytam  8)