Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Elmehet az egész Chelsea a f...ba

Büdös faszszopó, cigány barca, hogy nem képesek egy ilyen szar csapatnak 2 gólt rúgni.
Nőjön köröm mindegyiknek a faszára :bash:

Pont aznap felejtem el megnézni az Adventi Kalendáriumot, amikor használható ajándékot kínálnak... :bash:

mekkora fosadék ez a veszprém... :noway:

Miharabbi rohadást kívánok annak a japán kurvának, aki képtelen volt bedobni az időntúli hétméterest. Csak azért hogy ezen menjen el a hendikepem.

#8240 december 06, 2015, 18:50:42, butyi
newcastle-liverpool 1-0
;D ;D ;D  vicc

klopp takarodj!!! :bash: :bash: :bash:


szerk.: 2-0.  :bash: :bash: :bash:

a kurva retkes picsáját az összes szerb kurva geci kézilabdázónőnek, akik dániában vannak  :noway: :noway: :noway: :noway:

Idézetet írta: drogos Dátum december 06, 2015, 20:03:23
a kurva retkes picsáját az összes szerb kurva geci kézilabdázónőnek, akik dániában vannak  :noway: :noway: :noway: :noway:

Osztom. +5.5-ön kellett volna belül maradni, hogy "gazdag" legyek. Nem lettem.  :noway:

Gombáspicsájú kurva anyádat olasz "foci"  :2guns: :2guns: :2guns: :2guns:


rohadék geci ChicagoBears Rats  :bash: :bash:

mocskos féreg bundás francia kézilabdás nők.... sántuljatok le egytől egyig bazdmeg  :bash: :bash:

Idézetet írta: butyi Dátum december 07, 2015, 19:51:55
mocskos féreg bundás francia kézilabdás nők.... sántuljatok le egytől egyig bazdmeg  :bash: :bash:

+1

norvég kézis nők, a béna büdös kurva anyátokat... mi ez a játék egy puerto rico ellen bazdmeg  :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: butyi Dátum december 07, 2015, 20:53:43
norvég kézis nők, a béna büdös kurva anyátokat... egy puerto rico ellen bazdmeg  :bash: :bash: :bash:

+1
Egész csinos összeget bukok lassan az északiak hulladék játékán. Senki nem mondja nekem, hogy az időzítés miatt van... Nagyon fogok szurkolni ellenük mostantól... Csaló banda.