Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Soha többet nem játszom az unibet játékain.triple chance hi-lo játék 4x 13ast dobott,ilyet sem láttam még,úgy hogy 1x 11 és 3x 13astől szerettem volna kisebbet,az helyett,hogy kerekitettem volna a pénzemet elbuktam az összeset...Maradnom kell a sportfogadásnál.Igy beállitani valamit szép és csak a 6,92euromat akartam feltornázni 7re  ;D

Gojowczyk fojtsd magad vízbe, te nyomorult féreg!

Tetves Cszka Moszkva,hogy kaptatok volna 26másodperccel előbb gólt,megint rajtatok buktam,szemét banda. :bash:

Martin Adams, te tetves rohadt vén kiégett buzi, remélem a Taylorhoz hasonló kiélt seggfejekkel együtt örökre visszavonulsz a büdös picsába. 0-3, omg...

Idézetet írta: Greipel Dátum január 05, 2016, 14:40:55
Martin Adams, te tetves rohadt vén kiégett buzi, remélem a Taylorhoz hasonló kiélt seggfejekkel együtt örökre visszavonulsz a büdös picsába. 0-3, omg...

Na ezért nem teszek egy forintot sem a BDO-ra. Ez még a PDC-nél is kiszámíthatatlanabb torna. Ez az Adams, aki novemberben a Grand Slam-en tök jól tolta még szettet se nyerjen itt. Vicc. Lehet ő is teszik már az egészre, és a PDC megtetszett neki..átigazol  ;D

#8360 január 05, 2016, 17:31:19, soptei.gergo
Albert Ramos-Vinolas a jo budos retkes anyadat te fakezu kocsog buzi :fakk: :fakk: :fakk:

Tie break 4-2 rol is kepes voltal elbaszni te nyomorult szanalmas geci...meccslabdanal meg roviditeni probaltal bazdmeg es ott volt a ziccer utes te nyomorult kocsog....dogolj meg a kurva anyadba...

Idézetet írta: robmiller Dátum január 05, 2016, 15:24:55
Na ezért nem teszek egy forintot sem a BDO-ra. Ez még a PDC-nél is kiszámíthatatlanabb torna. Ez az Adams, aki novemberben a Grand Slam-en tök jól tolta még szettet se nyerjen itt. Vicc. Lehet ő is teszik már az egészre, és a PDC megtetszett neki..átigazol  ;D

Teljesen nonszensz az egész. Kb mintha D. Webster kiejtette volna Gerwent odaát a profiknál... De 3-0????? Ha ma is kiesik a kiemeltek nagy része, hagyon én is a picsába ezt a szart.

180-as játékokat elég jól lehet azért fogni.
adams-nak meg minden jót ami itt visszafelé 3 oldalon van!

Elegem van ezekből a fasszopo bundas olasz tetvedek kosárlabda csapatokbol
Multkor 20+rol sikerult valamelyik lofasz csapatnak kikapni most meg ez a fasszopo sassari intézte el a kombim

Sassari a jonedes kurva anyatokat...szanalmas banda... :fakk: :fakk: :fakk:

az olaj feltőrt ühüm, sassari a kurva anyátokat

ja müller anyád essen teherbe egy lótól hogy előbb kellett felvennem ,veszteségesen a szelvényt

Ludwigsburg baszott bundás csicskái, ekkora nyomorékokat még nem baszott a föld. :wall:

Miért, miért, miért van az, hogy ha 11-est ítélnek egy olyan meccsen, ahol nekem kurvára kellene a gól az over vagy a match odds fogadásomhoz, akkor szinte biztos lehetek benne, hogy ki fog maradni? Pont tavaly év eleje óta ül rajtam ez az átok, először rohadt pipa voltam, hogy ezek a botlábú seggfejek nem képesek belőni a büntetőt, aztán inkább már csak mosolyogtam, ha megjelent a missed penalty felirat. Összességében a tizik nagy százalékát értékesítik és a rossz sorozatok nem tarthatnak örökké, na de a rohadt életbe, már egy éve szopom ezzel a brét, ez már tényleg egy vicc. Most például zsinórban 4 tizi maradt ki azokon a meccseken, amiken volt pénzem. Ezt egyszerűen nem akarom elhinni.

limoges kívánok neked minden jót