Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Kurva anyadat Coric geci...mar csak te kellenel es kikapsz szettelonyrol geci...te nyomorult fereg... :bash:

kerber, téged inkább be se írlak már ide.... szánalmas alak vagy, te nyomorult szar

Fiorentina...nem irok semmit inkabb bazdmeg...kihagyott helyzetek sorra...es persze hogy 0-1...mocsmks anyatokat geci fergek...

Deta Hedman, a jó édes kurva apádat!!!!!!!!

Pusztítson kolera Firenzében!  :crazy:

Már augusztusban egyszer ráfutottam az Iner-Sassuolo 0-1-re, most megint. Mocskos macskazabálók  :bash:

Bundában fociznak? Ennyire hideg van Portugáliában? A 0:6 után szinte éreztem. HD-t nyomtam, de még ez is elmegy. Basszák meg.

#8392 január 10, 2016, 18:51:35, soptei.gergo
Idézetet írta: corsica Dátum január 10, 2016, 17:57:54
Bundában fociznak? Ennyire hideg van Portugáliában? A 0:6 után szinte éreztem. HD-t nyomtam, de még ez is elmegy. Basszák meg.

SPORTING 3-2 !!!!! jokis bundaskenyer meccs...felido V vege H  :redchug: :D

Idézetet írta: Palermo Dátum január 10, 2016, 14:48:11
Már augusztusban egyszer ráfutottam az Iner-Sassuolo 0-1-re, most megint. Mocskos macskazabálók  :bash:

Mocsok Inter! A Lazio ellen is hasonlóan balfasz módon kaptak ki. :noway:

Sorry Sporting! Szép munka volt, de máskor ne hozzátok rám a frászt!

A bundás Lietuvos Rytas most már tényleg elhúzhat a jó kurva életbe. Nem igaz, hogy ezek bármikor bármilyen szar csapat ellen képesek leadni. Most épp a minden évben utolsó előtti Lietkabelis ellen magabiztos félidei vezetésből, na persze...

Ljubjana-Salzburg 3-8 persze 1perc alatt az utolsóban esik 3gól,mikor 11,5 overt teszek akkor meg semmi 7és fél perc alatt,hogy rohadnátok meg. :bash:


Kurva edes anyadat szarhazi csicska fereg Boston Celtics!!!! 15 pontos elonyt eltudtal kurva a jo kurva edes anyatokat!!! Meg az utolso negyedbe is vezettetek 10 ponttap bazdmeg...a jo edes kurva anyatokat azt!!!! Fasszopo csicska boszme gecik!!!!

Alexios Halebian, téged tuti nem nő szült... 5-4-nél szettlabdák hosszú sora, az utolsónál már joggal hihettem, hogy sikerül végre megcsinálni szervából, miután bréklabdákat is hárítottál előtte, így elmentem inni. Na mi történt, amire visszaértem? Bukta a szettet 5-7-re. Idén is jó kis szezonnak nézünk elébe, hogy baszná meg a kurva ég...