Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Idézetet írta: LosGabos Dátum április 14, 2016, 22:40:15
Nekem hozták, amit kell. Nem is értelek, Isztambulban a Real-ra fogadni. ???
+8,5-ös Real hendin voltam, de kb. esélyem se volt értelmesen kiszállni a meccsből. Jól megszívattak.

azt ne mondja nekem senki hogy ezekkel a szar virtuális sportokkal nem csalnak a fogadóirodák,basszák szájba a kurva anyjukat

Idézetet írta: ricsi046 Dátum április 18, 2016, 13:25:07
azt ne mondja nekem senki hogy ezekkel a szar virtuális sportokkal nem csalnak a fogadóirodák,basszák szájba a kurva anyjukat

Hogyne csalnának. Nekem eszembe nem jutna ilyenre tenni, manapság már annak is örülhetünk, ha egy bundamentes sporteseményt találunk, nem kell magunk ellen kihívni a sorsot :bash:

#8793 április 19, 2016, 16:02:41, Greipel
A retkes kurva anyád Verdasco, nagyon ajánlom, hogy fordíts köcsögláda! Setkic is szopat már, hova süllyedtél, te jó ég.  :bash: :bash:

Te is Mathieu, 0-7 a TB-ben Albot ellen salakon? AZ ISTEN BASSZON MEG!!!!!!

#8794 április 19, 2016, 17:06:32, Greipel
A TETVES ROHADT BUNDÁS KURVA ANYÁD MATHIEU!!!!!!!!!! CSAKÚGY, MINT A MÉG NAGYOBB RETEK BAUTISTÁÉT.

Idézetet írta: Greipel Dátum április 19, 2016, 16:55:38
A TETVES ROHADT BUNDÁS KURVA ANYÁD MATHIEU!!!!!!!!!!
Teljes mértékben egyetértek!!!

1000000000000000 ostrorcsapást Zverevre, amiért ekkora rohadék. Hogy a picsába lehet kikapni ilyen simán ettől a világ nyomorékja Dzsaziritől???????:2guns: :2guns: :2guns: :2guns: :twak_125: :twak_125:

Kurva anyád te rühes ukrán kurva Bondarenko hogy 2.set 6-1 3.set 4-0 után leadod egy világtalan Kucovának.

Anderson hogy bazd meg a büdös kurva anyádat, hogy 6-3-ról döntetlent játszottál mialatt 5 meccsnyilat basztál el te mocskos geci skót telivér szemétláda. hogy pusztultál volna meg Mel Gibsonnal a skót csatatéren te mocsok!!!!

Hogy ez a Barca mekkora szar csapat. Nem először  játsszák el hogy nagy nehezen hosszabbításra mentenek, ott meg elcseszik. A kurva anyátok, remélem ki is estek a picsába gyökerek  :bash:

Rohadjak meg, ha még egyszer bundás spanyolokra teszek. Előbb a Barcelona szopatja otthon magát kosárban a Kuban ellen, mi van gyerekek kevés a pénz a klubkasszában, már nem csak fociban megy a tippmix, itt is magatok ellen fogadtok? Majd később a nemzetközi szereplésért küzdő Sociedad veszi torokra a faszt otthon!!! a tökutolsó!!! Getafe ellen. A Barca remélem kiesik az Euroligából, a Sociedad meg ott rohadjon meg ahol van, és soha életében ne jusson ki nemzetközi porondra. Ilyen játékkal még a Baktalórántháza id oda-vissza megszopatja. :noway:

#8801 április 22, 2016, 17:15:30, butyi
paire, te rohadék mocskos patkány :bash: :bash: :bash:

jól van, azért nyertél nagy nehezen

Muguruza nem nyersz faszra húzlak te ribanc  :bash:

Bundás faszszopó köcsög ribanc Golubic, na persze baszd meg...

flensburg, a bundás kurva anyátokat. remélem, hogy kiestek a bl-ből...  :noway: :noway: :noway: