Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: drogos Dátum április 23, 2016, 19:10:32
flensburg, a bundás kurva anyátokat. remélem, hogy kiestek a bl-ből...  :noway: :noway: :noway:

Mi a faszt csináltak ezek?? ha jól láttam végig vezettek 1-2 góllal :S  :bash: :bash:

Barcelona kosarasai, Dögöljetek meg!

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 24, 2016, 14:14:18
Barcelona kosarasai, Dögöljetek meg!

A kibaszott ludwigsburgi tetvek is dögöljenek meg, de 2-szer annyira fájdalmasan.

Dögölj meg Strychova és Voracova!!!!!!!!!!!!!!!!
Hazai pályán vagytok ti cseh kurvák és egy kibaszott szettet képtelenek vagytok esélyesebbként nyerni a ribanc ellenfeleitek ellen. A második szettben 2-5ről 6-5re visszajöttök, túl szép lett volna h 7-5legyen, de 6-6után bíztam a tiebreakben, persze 5-4es vezetésről 5-7 lett.
Remélem két hétig véreset fostok ti retek cigány kurvák!

Remélem nem láttad tb 5-5nél mit hibázott strici.. Szégyen. Én 8as oddson tettem őket.. Már majdnem elhittem.

Ez a nap elmehet a büdös picsába, nem elég h ma teniszben úgy szopok ki ahogy, de az olasz röplabda elődöntő két közel azonos erősségű csapat esetén zsinórban ma van 3.-ik alkalommal vendég győzelem. Faszom bele ezekbe a bundás buzikba is.

Hogy a kurva élet faszába van az, hogy kábé 3 héttel ezelőttig pakoltam az Orosz 2. foci félidő ikszeket és alig jött be valami belőle. Tegnap erre mind a 10 meccs!!! az lett!!!!!!!!!

pusztulj el groth!  :bash: :bash: :bash:

Halott vagy Cibulkova, te utolsó rohadt kurva!!!!!

Ribanc Makarova, hogy próbálna fel téged is 3 bepipázott feka, hogy Top30-s játékosként két sima szettben kiszopsz a 100+ játékostól :noway:

Guccione/Sa, 2 retardált tetves bundás barom, nekem kurvára ne hazudjátok, hogy a párosban egyáltalán fogalmatlan Sela/Cipolla kettős ellen ennyire vagytok képesek. Seláról mindent elmond, hogy a Fucsó/Gödry páros verte bucira nemrég. Szóval pusztuljatok meg!!!!!!!!

Baszd szájba magad Taylor, Wright meg a 7/8-as kiszállózását.

Gratulálok a nyomorult Washingtonnak, hogy sikerült megint a kilencedik inningben beszopni három pontot, és így kikapni a rakás fos Philliestől. Remélem pont emiatt a  három vereség miatt bukjátok majd a playoffot, köcsögök.   >:(  Szaros Philadelphia söpör titeket hazai pályán.

Falconi te féreg kurva, remélem apádtól fogsz hamarosan teherbe esni!!!

A Chalon kosárlabdacsapata remélem megdöglik valami nemi betegségben...