Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Nyomorék Ferrer, anyádat basznád teherbe te jobbágy, te, két sima szettben kiszopsz..... :bash:

GSW, köszönöm, hogy kiejtettél a Maradj Talpon-ból.  :o:

#8987 június 14, 2016, 18:17:36, Greipel
Klizan megdögölhetsz nyugodtan, mert tuti bundázol. 1. kiemeltként hazai pályán egy VR. 50. magától biztos nem játszik ennyire szarul egy csicska Mektic ellen. A tetves faszszopó kurva anyádat!!!!!!!

Szett és brékhátrány után megjött a kedve a játékhoz.  :great:

#8988 június 14, 2016, 18:31:48, Proxyi
Pospisil, te nyomorék, te...te világi balfasz selejtgeci, te

9 breaklabdából 0-t sikerül, miafaszom?

Rohadt életbe már hogy nincs torna ahol ne esne ez a szemét szar eső.  :bash: :bash:

Hát ezt komolyan nem hiszem el :D
Nem szoktam játékos/gólos tippeket tenni, kosárban sem szeretem igazán, de most mégis valamiért ezt szúrtam ki... és mikor lőjjön gólt Payet ha nem ma este a 96. percben...
(zárójeles, a Barca is egy utolsó pillanatos kosárral lett meg, de a végén mégiscsak fájt a szopóálarc, igaz a tét és nyerő nem volt nagy, de már zsebben éreztem na )

Kohlschreiber 6-3-ról elbukod a TB-t a fakezű Karlovic ellen? ROHADJ MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klizan remélem szemenköp az összes aki érted látogatott ki. Hazai pályán így telibeszarni egy meccset, ütni izomból a négyméteres outokat... az igen.

Két ilyen ratyi szar csapatot,mint ez az ukrán meg észak-ír!Azt hiszem ezek mennek haza,amit ezek futball címszó alatt előadnak az kritikán aluli!

Mehetsz a faszodat vakarni a többi szerencsétlen némettel együtt, aztán majd szépen seggberakhatjátok egymást a lengyelekkel, 0-0-ra játszó mocskos férgek, csak hoznának már egy olyan szabályt hogy 0-0-ra senki nem kap pontot, ha döntetlen ha nem


Én már rég bevezettem volna egy ilyet, hogy 0-0-ra 0 pont mindenkinek, 1 pont bármilyen "gólos" döntetlenért, 2 pont ha 1 gólos különbséggel nyersz, és 3, ha legalább 2 gól különbséggel nyersz. Ezzel meg lehetne fékezni ennek a rákos védekező futballnak a terjedését végre.  :D ;D

Idézetet írta: ricsi046 Dátum június 16, 2016, 22:49:51
Mehetsz a faszodat vakarni a többi szerencsétlen némettel együtt, aztán majd szépen seggberakhatjátok egymást a lengyelekkel, 0-0-ra játszó mocskos férgek, csak hoznának már egy olyan szabályt hogy 0-0-ra senki nem kap pontot, ha döntetlen ha nem

Idézetet írta: fcbayern Dátum június 17, 2016, 11:06:11
Én már rég bevezettem volna egy ilyet, hogy 0-0-ra 0 pont mindenkinek, 1 pont bármilyen "gólos" döntetlenért, 2 pont ha 1 gólos különbséggel nyersz, és 3, ha legalább 2 gól különbséggel nyersz. Ezzel meg lehetne fékezni ennek a rákos védekező futballnak a terjedését végre.  :D ;D

Szerintem ez csak a bundázáshoz vinne közelebb mindenkit!
Az elején "gólt váltanának", aztán játszanának élesben egy ugyanolyan 0:0-ás meccset, mint eddig.

Lehet, hogy egyszerűen a győzelemért kapható 3 pontot kéne tovább emelni 4-re, hogy a döncik még kevesebbet érjenek.

Imádom hogy ismét van röplabda, a létező legelbaszottabb sport  :ok: Oroszok minden szettet szenzációsan kezdenek, a másodikban végig szettlabda, de mindjárt 0-2. Szerencsére egy kombi első meccse, de azért rohadjanak el.

I <3 női tenisz. Riske 2-5-ről 5 játékot buksz zsinórban, te koszlott retardált.