Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


thiem a rákos anyádat,kapd már össze magad te fasz gyökér  :bash:

Idézetet írta: Proxyi Dátum június 18, 2016, 14:02:28
I <3 női tenisz. Riske 2-5-ről 5 játékot buksz zsinórban, te koszlott retardált.

Jelzem, a második szettben már csak 5-4-ről (brékelőny) tudott bukni, a javulás szemmel látható.  :ok: :redchug:

Buzi Penaldo már büntetőből sem tudsz gólt lőni te retek. Pedig már azt hittem jön a fogadásom, erre kapufára lövi ez a buzi. :noway:

Dögöljön meg az összes portugál cigány, aki ma pályára lépett! CR te meg aztán különösen. Rohadt faszszopó köcsög banda!!!!!!!!!!!!! :bash: :bash: :bash:

adrian lewis te szerencsétlen fasz, hány nyilat baszol el kiszállónál. még én amatör is kihasználná a felét. húzd a faszodba a nyilaidat te pohos geci,flegmafejű köcsög buzi

Drága unibet,hogy törölnétek már az oldalt,ha nem vagytok képesek ezt a sok technikai hibát elháritani.Akarok fogadni,persze azt irja,nem vagyok bejelentkezve,próbálok újra bejelentkezni.Még egyszer szeretném megtenni a fogadásomat nem megy,5xpróbálom semmi,persze kis idő múlva visszanézek ott a gól a 3ik percben.Persze ezután már sikerül fogadnom,és nem esik több gól,mocskos csaló banda. :bash:

Böszme angol tetvek baszódjatok meg! A PL meg ismét beárazva...

Vagy az eső miatt játszanak több napig egy szettet,vagy mert nincs világítás. :(
Nem értem ilyen kaliberű meccseken ezeket miért nem oldják meg,de majd az okosok megírják tuti.

Remélem ezt a nagyképű Angol csapatot a Magyarok fogják hazavágni...

Sugita remélem karóba húznak, majd felnégyelnek te undorító féreg!!!!!

JP Smith, remélem azt tudod hogy az a Krajicek szopat, aki még soha nem nyert wimbledoni meccset, január óta csak háromszor nyert (mind izzadva 1.15-ös favoritként kb), múlt héten meg kapott Novikovtól egy 6-0-t. És erre vár az ember egy napot...

#9011 június 21, 2016, 15:20:04, Greipel
Fucsó 0/6, Nguyen 1/2, gratula...  :bash: :bash: :bash: :bash: Húzz te is a picsába hülyegyerek.

0/10  :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

Utoljára szurkoltam neked/fogadtam rád. Remélem sose leszel GS-főtáblás.  :cya:

DÖGÖLJ MEG!

Idézetet írta: kreatos Dátum június 21, 2016, 07:12:19
Remélem ezt a nagyképű Angol csapatot a Magyarok fogják hazavágni...

A foci meggyalázása volt az a meccs, az biztos.Rég nem láttam ennyire 2 semmitmondó csapatot. :noway:

Petkovic te vagy a nap csúcspontja. 6-1 után füvön Errani szarrá ver, semmi esélyed sincs... Szádba fogok hányni, nem érdekel.

Köszi ti mocskos tetű árja geci nyomorult fritzek,hogy 1-0-ra lemostátok ezt a fantasztikus észak-ír nyomorék brigádot!!!