Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Mekkora szarfaszú ez a Feliciano Lopez, nagy nehezen visszajön, vannak szettlabdái, mégis kétszettes hátrány. Nyomorodj meg!
Zverev te meg pörögjél már az anyádat, jöjjenek Hlavackováék. A két cseh szutykos ribanc remélem ma összekapja magát, tegnap egymás után ütötték a DF-eket  :crazy:

Faszért nem állította ki a fasz Fellainit a faszari bíró, vagy legalább bárki mást, faszom bele, mondjuk csak apróval voltam a kiállításon, de azért na  :redchug:

Most már tényleg a fasz kivan ezzel a geci esővel Wimbledonban  :bash:

Én simán játszatnám őket esőben is  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 02, 2016, 13:36:57
Én simán játszatnám őket esőben is  ;D

Stoplisban felküldeni őket. Djokovic szó szerint felszántaná a pályát, aztán akkor eszükbe jutna nem lenne-e okos ötlet legalább valami ponyvát felhúzni szar időben.  ;D

Ez a Lukas Mackó is de egy trágya játékos.. Legalább egy szettet nyertél volna te szerencsétlen, hogy lejöjjön az over.

Kicsinál ez a Wimbi. Napokon-órákon keresztül két meccsem húzódott, Safarova és Hlavackováék, mindkettő döntőszett eszméletlen sokáig. Mindkettőnél minimális pluszban kiszálltam, erre ahogy kiszálltam jött a brék és megnyerték  :bash: ;D Mondjuk Sáfár esetében jogos volt, nagyon rezgett a léc, mert akárhányszor brék közelébe került, a sajátját remegősen hozta.

Lisicki te faszszopó riherongy
Djokovic, te kibaszott faszszopó buzeráns
Kittel te szerencsétlen botlábú féreg

Mindannyian dögöljetek meg!!!!!!!!

A rohadt faszszopó bundás kurva anyátokat német gecik, majd biztos elhiszi akárki akinek van legalább egy maréknyi esze hogy feltartott kézzel ugrik a köcsög a labda felé, ilyen pofátlanul bundázni egy Eb-n... Kell hozzá pofa ti mocskos korrupt gecik. Essetek is ki a kurva anyátokba.

 Elegem van az egész gyógypedagógiai EB-ből, a bekkelő nyomorékokból. Ahányszor ajánl ingyen fogadást a honlap, kihasználom, és SOHA nem jön be. Arra tettem, hogy nem kap gólt a német, erre tessék, büntető !!! Akciógólt nem tudtok lőni, bundás tetű olaszok... AKCIÓgólt, tudjátok egyáltalán, mi az, ti bekkelős-időhúzós férgek ??? Miattatok utálom meg az egész labdarúgást, úgy, ahogy van!

Idézetet írta: Baknyúl Dátum július 02, 2016, 23:22:20
Elegem van az egész gyógypedagógiai EB-ből, a bekkelő nyomorékokból. Ahányszor ajánl ingyen fogadást a honlap, kihasználom, és SOHA nem jön be. Arra tettem, hogy nem kap gólt a német, erre tessék, büntető !!! Akciógólt nem tudtok lőni, bundás tetű olaszok... AKCIÓgólt, tudjátok egyáltalán, mi az, ti bekkelős-időhúzós férgek ??? Miattatok utálom meg az egész labdarúgást, úgy, ahogy van!

A baj csak annyi hogy lassan mindenhol ez megy, elég arra az ocsmány Atletico-ra gondolni mit művelt a BL-ben, még egy psv típusú csapattal is képes volt 240 percet lehozni 0-0-ra, mindenhol ez az óvatoskodós szarság meg mert hát csak a pénz a lényeg isten ments hogy bekapjanak egy gólt inkább legyen nézhetetlen a meccs de az eredmény az legyen meg. amíg vannak barmok akik ilyen védekezős szutykok meccseire is kimennek addig ez nem is fog változni.

Nagyon fasza ez a topic, ha nyerek milyen fasza gyerek vagyok, ha veszítek lehet ön megvalósítani és okádni a szutykot. A sportfogadó sosem hibázik. :crazy: :crazy: :crazy:

mocskos horvát u20as kézis kurvák,mind mind szopjatok le sorba  :bash:  :bash:

King-Kudraytseva basszátok meg az anyátokat ilyen no name geciktől kikapni.  :crazy: Orosz kurva te meg baszd mellé a ziccert is persze.

#9074 július 03, 2016, 18:09:00, Greipel
Psopisil/Sock, száradjon le a kezetek, amiért volt pofátok dupla miniről elbukni a szettet egy brahiból összeálló, hobbipárosozó kettős ellen. Nyomorult baromarcú szemét állatok!!!!!!!!!! Ki ne merjetek kapni, különben végetek...

Miközben ezt írtam, nem brékeltek 0-30, 30-40-ről... Na takarodjatok a tetves kurva anyátokba!

15-40-ről se... Persze...


Nagyon nagy szerencsétek... 3-4 40-15-ről majdnem lebrékeltették magukat, ez után 3 BL-t is hárítaniuk kellett.