Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Minden annyira tipikus volt, ezek kottára bundáznak. Ezért nem szeretek ilyen büdös szerbekre meg horvátokra tenni, nincs ott becsület. De pontosan ez az oddsz kellett a 2.00 -hoz forgatáshoz  :bash:

tepavacot a meccs után mentő vitte kórházba, talán nem bundázás volt..

Idézetet írta: butyi Dátum július 11, 2016, 00:22:44
tepavacot a meccs után mentő vitte kórházba, talán nem bundázás volt..
Akkor mi a kurva anyjáért nem adta fel??

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 11, 2016, 00:29:55
Akkor mi a kurva anyjáért nem adta fel??

Érted, összeesett a meccsen, remegett, minden baja volt, de végignyomja. Legalább tudjuk hogy felelőtlen gyökér is.

Vége az EB-nek, az olimpiáig "szabadságon vagyok", erre szerdától jön a szar idő, 20 fokos napi maximumokkal...
A büdösistenit.

Mekkora pancser vagyok,hogy nem töltöttem fel időben fogadást bizonyító képet  :bash: :bash:

Az Eb két dologra világított rá.

1. A foci képes lázba hozni egy országot.
2. De eközben van egy csomó idióta is, akiknek ez nem tetszik. Na őket remélem jól seggbe bassza a rézfaszú bagoly.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 11, 2016, 00:39:13
Vége az EB-nek, az olimpiáig "szabadságon vagyok", erre szerdától jön a szar idő, 20 fokos napi maximumokkal...
A büdösistenit.
pedig statisztikailag nyáron melegebb van mint 20 fok:-)
:beerchug:

Kamke te mocskos szarrágó féreg, a jó kurva anyádat!!!!

Kolbász geci csatlakozhatsz a naci haverodhoz
Tb 4-1rol bukod te fereg geci

Kurva anyád Gálfi Dalma. Te bohóc te is nagy ígéret maradsz már látom. Mostanában minden bohóc szarrá aláz minden verseny elején. Még hogy te top10es leszel? Haha jó vicc. Ha így folytatod és továbbra is a kuki jár a fejedben még top100ban sem leszel..

Elkezdődött a BL is és a bundameccsek is rajtoltak. Néztem a mérkőzést, a Celtic 21.00 oddsal csak arra ügyelt, nehogy gólt rúgjon a félelmetes gibraltári csapatnak. Menjetek a picsába szemetek!

török női u20as ribancok 10perc alatt kibaszott 6 pontot dobtok a néger káré állna belétek ti szutykok  :bash:  :bash:  :bash:

Ram remélem kitöröik a nyakad és örökre lebénulsz te rohadt szemétláda. 2-3 0-30, 15-40 és 40-A-ról, 3-4-nál szintén 0-30, 30-40-ről, majd végül 4-5-nél 0-40-ről sem brékelsz, így sima 2-ben kikapsz füvön címvédőként Selától, aki egész életében alig nyert füvön meccset? DÖGÖLJ MEG!!!!!!!!!!!!!!!!

Arvidsson+Simonsson:törjön el a csuklótok, ha legközelebb ütőt ragadtok. Aki kíváncsi miért, nézze meg a 2. szett utolsó két játékában mutattott "ténykedésüket", meg a döntő szettet. Ilyen nyilvánvaló bundát rég nem láttam. Faszfejek.