Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Miért, miért, miért és MIÉRT???????????? MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?????????????????????????????????????????? MIÉRT?????????, Pella is megcsinálta Kravchuk ellen... Én már semmit sem értek. Te mocskos okádék patagóniai féreg, remélem Bagnis haveroddal együtt ledarálnak kutyakajának te undorító szarházi.

Egyszer tuti, hogy kicsinállak, nE aggódj. A KURVA ANYÁDAT!!!!!!




Idézetet írta: Greipel Dátum július 19, 2016, 16:02:04
Miért, miért, miért és MIÉRT???????????? MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?????????????????????????????????????????? MIÉRT?????????, Pella is megcsinálta Kravchuk ellen... Én már semmit sem értek. Te mocskos okádék patagóniai féreg, remélem Bagnis haveroddal együtt ledarálnak kutyakajának te undorító szarházi.

Egyszer tuti, hogy kicsinállak, nE aggódj. A KURVA ANYÁDAT!!!!!!



FÉREG!

fradi :D

én csak nevetni tudok ezen, faszkalap mocsok brigád

nem is értem hogy lehet ennyire bénán büntetőket lőni :D tök gyengén meglövik,de még helyezni se tudják,csak épphogy nem középre megy
és még a centereket szidják kosárban,hogy nem képesek megtanulni büntetőzni,akkor ezekre mit kéne mondani? :D

G. Melzer, csakis te lehetsz akkora csicska, hogy egy ilyen meccset 2 szettben elbukjál. Pedig mennyi lehetőséged volt... Nekem elég lett volna 1 kibaszott szett is tőled. Ó te kibaszott nyomorék, a kurva anyádat!!! :crazy:

Azért annak van némi bája (hogy húznám faszra őket), amikor over 1,0 első félidő gólra tesz az ember,  a félidő 0-0, aztán 49,51,53-ban 0-3.

Szlovákia U19 nők - Francia U19 nők

Ismét ráéreztem a félidőben (0:0 volt)

Fogadás visszaigazolása  - SX9860520310I  - Internet   Fogadás ideje:  22/07/2016 17:05:06    Nyomtatás
Választás
Szá.    Választás    Esemény    Esemény időpontja    Gy/h feltételek    Szorzó    Eredmény
1    Franciaország - női U19 -4.5    Szlovákia - női U19 v Franciaország - női U19
(Ázsiai hendikep)    22/07/2016    Egyik sem    2.350    Függőben
Tét:  3 000,00     Nyereség:  491,87

Végeredmény: 0-6


Naaaa ezt levegyem, vagy ne:


Fogadás visszaigazolása  - FX7642953110F  - Flash   Fogadás ideje:  22/07/2016 19:50:15    Nyomtatás
Választás
Szá.    Választás    Esemény    Esemény időpontja    Gy/h feltételek    Szorzó    Eredmény
1    Svédország - U20 21+ ponttal    Magyarország - U20 v Svédország - U20
(Szerzett előny)    22/07/2016    Egyik sem    2.62    Függőben
Tét:  2 000,00     Nyeremény:  5 250,00   

Idézetet írta: zotya90 Dátum július 22, 2016, 20:57:24
Naaaa ezt levegyem, vagy ne:


Fogadás visszaigazolása  - FX7642953110F  - Flash   Fogadás ideje:  22/07/2016 19:50:15    Nyomtatás
Választás
Szá.    Választás    Esemény    Esemény időpontja    Gy/h feltételek    Szorzó    Eredmény
1    Svédország - U20 21+ ponttal    Magyarország - U20 v Svédország - U20
(Szerzett előny)    22/07/2016    Egyik sem    2.62    Függőben
Tét:  2 000,00     Nyeremény:  5 250,00

Nem veszem le, inkább "kimékapicsába cigizni", majd lesz valami, de nem cigizek, már majdnem 54 éve, inkább iszok egy sört!

#9144 július 22, 2016, 21:56:22, zotya90
Idézetet írta: zotya90 Dátum július 22, 2016, 21:03:57
Nem veszem le, inkább "kimékapicsába cigizni", majd lesz valami, de nem cigizek, már majdnem 54 éve, inkább iszok egy sört!

Megittam, de nem segített: 4. negyed 10-6 (így 43-62)  Ennyi.

  :cya::Remélem mostanában nem találkozunk! Sok sikert!

Isner te mocsok szarházi teniszezni nem tudó tetvedék. Mind a két kibaszott szettben szettlabdáid voltak de annyira ügyetlen fakezű senkiházi vagy hogy mindet sikerült elbasznod, ráadásul olyan ziccerek voltak amiket nagyanyám fapapucsban beüt bazdmeg. De neked sikerül elrontanod mert a kibaszott szervához értesz csak, ami hozzátenném csődöt mondott amikor kellett volna, mert a 2. szett tiebreakben 6-3-nál kétszer adogatott a szettért ez a balfasz geci. Komolyan fogtam a fejem hogy lehet valaki ennyire balfasz ehhez a sporthoz mint ez a barom Isner. Soha többet rád te nyomorult, egy ilyen balfasz gecire kár minden forint is, persze ellened se, mert akkor meg minden szervád ász te balfasz geci. Hogy rotthadnál meg.

Basilashvili, remélem kínok között megdöglesz, és a hollók vájják ki a szemeidet, tetves faszszopó rohadt buzi állat!!!!!!!!!!!!!!

Én Siegemundot hátrányban megtettem beten, visszajött szetthátrányból, erre gyökér Goerges döntő szett 4-0 (40-30-nál) feladja... PUSH :(

Kittel baszd meg az anyádat, hogy negyedszer is megszivattál a Touron... Faszszopó.

(Szép volt Greipel! :beerchug:)