Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Ne is mond, múltkor nekem is volt szerencsém egy kollegához, aki igyekezett a lehető leglekezelőbb stílusban hülyének nézni, de a sarkamra álltam és addig basztattam, amíg nem segített.
Az a baj, hogyha az ember enged, akkor vége.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 15, 2016, 15:51:57
Mi volt a gond? Segíthetünk? Esetleg nincs meg a párbeszéd lementve?

Lehet szépen jelenteni ha nem megfelelően kommunikált.
Sajnos úgy felhúztam magam, hogy elfelejtettem lementeni.Kifizetéssel kapcsolatban akartam segítséget, mert meg akarják osztani a bankkártyás és a banki utalás között a pénzt, állítólag biztonsági okokból, de nekem a bankkártyára nem jó, mert az hitelkártya. Erre ordenáré hangnemben kioktatott, hogy akkor minek fizettem be arról és elkezdte linkelni az abaqoos meg a Skrill oldalát, Az a vicc az egészben, hogy általában ezek valamelyikét használom befizetésre vagy a paysafecard- ot. Most az egyszer fizettem be ezzel a hitelkártyával.

AZ Alkmaar 1 - 1 Dundalk
A szájbakúrt kúrvanyátok bazmeg, hogy 10 ember ellen leikszeltek Alkmaar.

Plzen 1 - 1   AS Roma is eltakarodhat a fészkes picsába, hogy a '11 percben 1-1, utána meg egy görbe lófasz sincs, nemhogy gól, hogy az basszameg, basszameg.  :bash:

Így lehet megutáltatni a tippelést. Mennyi lehetett 3:0 állásnál a 3:4 végeredmény szorzója? Mindenesetre a kurva anyjukat mindnek.

Meg sem lep már bazmeg

1    Over 1.5    Sao Paulo v Cruzeiro
(Match Goals)    16/09/2016    None    3.40    To Run
Stake:  9,400.00     To Return:  31,960.00   

van uytvanck... bassza meg az ég az ocsmány pofádat  :bash: :bash:
(maradj talpon játék, 1. tipp)

Szokás szerint én is kiestem egyből... Faszszopó Szarsea, otthon egy Loserpool ellen már az első félidőben 2-vel szégyenülni belövi egy szintre ezeket a szemétládákat.  :bash:

Pffff, na és erre mit lehet mondani?



Az külön "öröm", hogy a DK-ban jött megint elő a féreg csaló énje ennek e tetűnek.

Betis 2 - 2 Granada

Faszszopó Betis, annyit is értek
Bár én már semmit sem értek
Főleg hogy a térdetek
Kiretkesedett
Ahogy szoptok.

Nagy a para, jön a Granada c. versem olvastátok.  :redchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 16, 2016, 21:52:53
Pffff, na és erre mit lehet mondani?

Az külön "öröm", hogy a DK-ban jött megint elő a féreg csaló énje ennek e tetűnek.

De kemény, mekkora kamu fail  ;D

Ha már itt vagyok, Parmentier szakadt volna anyádba a fejed, mindenki jobban járt volna. 4-5 40-0 -nál pihentetésképp kinyomom a streamet (brékelt előtte, lendületbe jött) hogy nyugodtan nézzem a Delpo-Murray-t. Mire visszanézek 4-6 0-2... 4-6, 1-6 lett, hazai pályán egy kis csitri ellen, riherongy balfasz.

Ez nem fogadás, de valaki magyarázza már el nekem, hogy mi a büdös telibevert kurva édes anyjáért egy Paks-Gyirmótot közvetít az m4 és nem az Újpest-Videotont?????????
A Paks és a Gyirmót full tökutolsó a mennyei ligában és kb. 1000embert érdekel majd a tvben felfelé kerekítve. Az Újpest-Videoton pedig általában jó kis meccs szokott lenni. Ezt ki döntötte el?
Rózsika néni, az MTV székház portásának felesége, aki korkedvezméyes nyugdíja miatt 15éve az MTV közelében se járt és két szakorvosi rendelés között rábökött a Paks-Gyirmótra?
Elmennek már a faszba... és ezért veszi akkor az ember a hiteles Tv-t??? Úgy mondom ezt mintha lenne :D  Áhh... gebedjen meg aki ezt kitalálta.

gratulálok macedón szutykok,13 pontos előnyről se tudok lófaszt se csinálni egy tartalékos csapat ellen,takarodjatok is vissza a balkánra semmitérő szarok

Bassza meg a Davis Kupa! Mind a 6 mai tippemet törölték, hogy a francban leszek így 4.-ből 1.????

kurva Juve, már kétszer baszott meg ezen a héten   >:(

de Schepper (3) - Barrere (8) fasz schepper elvitte a jo kis kombit, bekaphatod

cca LL lesz ejjjj, ha tudtam volna hogy fabbiano leadja, akkor nem teszem kvaliban a hazait, aki 3ik kiemelt