BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szülinapi ajándék: 10€ visszatérítés a Betclictől!

Amennyiben a 2015. április 7-ei Borussia Dortmund–Hoffenheim német DFB-kupa mérkőzésen Szalai Ádám legalább 30 percet a pályán tölt a Hoffenheim csapatában, akkor a Betclic visszatéríti a jogosult játékosok benevezett fogadásának a tétjét egy megegyező összegű, maximum 10 € (3000 Ft) értékű ingyenes fogadási tét jóváírásával.

További részletek

Hali! Azt szeretnem kerdezni hogy regisztralni szeretnek betclicre a cashback bonusz miatt, es a rehisztracio vegen kiirta hogy hiba lepett fel, es nem tudok belepni, pedig letoltottem a zenmate programot is, mert ausztriaban lakom, mit csinaljak?

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 07, 2015, 16:30:16
Hali! Azt szeretnem kerdezni hogy regisztralni szeretnek betclicre a cashback bonusz miatt, es a rehisztracio vegen kiirta hogy hiba lepett fel, es nem tudok belepni, pedig letoltottem a zenmate programot is, mert ausztriaban lakom, mit csinaljak?

Magyar lakcímmel regisztráltál?

Idézetet írta: Milan Dátum április 07, 2015, 17:08:58
Magyar lakcímmel regisztráltál?

Hát próbáltam magyarral is, meg az osztrákkal is

Olyat lehet-e csinálni, hogy a mai promócióval kapcsolatban már elküldtem egy hivatkozási számot, az a meccs viszont bejött. Most van egy másik megrakott meccs szólóban, az viszont elég szarul áll.Mi lenne ha ezt is átküldeném, a betclic úgysem tudná meg!

#680 április 07, 2015, 18:29:35, Milan
Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 07, 2015, 18:11:08
Olyat lehet-e csinálni, hogy a mai promócióval kapcsolatban már elküldtem egy hivatkozási számot, az a meccs viszont bejött. Most van egy másik megrakott meccs szólóban, az viszont elég szarul áll.Mi lenne ha ezt is átküldeném, a betclic úgysem tudná meg!

Háhá...valószínű, hogy már rég tudják, hisz ők is olvassák a fórumot.  ;D

Egyébként meg nem lehet cserélni, csalni meg pláné nem.  :bash:

Figyelem!

2. A promóció a magyar idő szerint 2015. április 7-én 00:01 órától 20:30 óráig tart (,,az időszak").

Már nincs sok időtök hátra, kb. 2 óra.  :beerchug:

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum április 07, 2015, 17:12:57
Hát próbáltam magyarral is, meg az osztrákkal is

Nem írja, hogy milyen hiba? Esetleg próbáld felvenni a kapcsolatot velük.

Sajnos nem tudom, hogy mi lehet a gond.


Emlékeztető:

Szülinapi ajándék: 10€ visszatérítés a Betclictől!

Amennyiben a 2015. április 7-ei Borussia Dortmund–Hoffenheim német DFB-kupa mérkőzésen Szalai Ádám legalább 30 percet a pályán tölt a Hoffenheim csapatában, akkor a Betclic visszatéríti a jogosult játékosok benevezett fogadásának a tétjét egy megegyező összegű, maximum 10 € (3000 Ft) értékű ingyenes fogadási tét jóváírásával.

További részletek

Idézetet írta: Milan Dátum április 07, 2015, 18:27:09
Háhá...valószínű, hogy már rég tudják, hisz ők is olvassák a fórumot.  ;D

Egyébként meg nem lehet cserélni, csalni meg pláné nem.  :bash:

Egy próbát azért megért, de szerintem a fogadóirodák is megérdemelnének néha egy kis cumit. :P

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 07, 2015, 18:32:44
Egy próbát azért megért, de szerintem a fogadóirodák is megérdemelnének néha egy kis cumit. :P

Ebben mi soha nem leszünk társak.  ;)

Na ez a Szalai még 120 percből sem tud 30-at a pályán tölteni. Még szerencse, hogy bejött a szóló tipp. ;D

Fúú, de idegesítő ez a gagyi. Tegnap láttam jó oddszokat, befizettem skrillről (utoljára a vb-n fizettem be és ki), feldupláztam, kikértem ... volna. Amikor a kifizetésre nyomok, hibaüzenetet ír ki -this page has redirect loop-, a részletekben meg azt írja hogy kukik törlése megoldhatja a problémát, ha nem akkor szerver konfigurációs hiba, és nem a gépemmel van a gond. Kukikkal már mindent csináltam, mind a két eltérő beállítású laptopon, macintosh, windows és linux oprendszeren is, safarin, firefoxon, chromeon, de semmi. A telós appban meg ugye csak befizetni lehet  :D Magyar chat csak 11-től van ( :)), az angol chaten meg jó egy óra beszélgetés után semeddig nem jutottunk. Küldtem neki printscreent amire azt mondta nem kapta meg, megcsináltam pdf-be, megint nem kapta meg, feltöltöttem dokumentumként az oldalon, addigra megtalálta a mailt is  ;D Erre ilyet szól, rendben ezt akkor továbbküldi a... na takarodj. Egy óra után nullát segítesz, a választ meg én is ismerem: törölje a kukikat stb ha nem jó, lépjen kapcsolatba mindentudó live chatünkkel. Írtam neki a manuális lehetőséget, elvileg ő is meg tudná nekem oldani a kifizetést, erre meg azt mondta engedélyt kell kérnie...

Valakinek ötlet amit még nem próbáltam? Ha ezeken múlik, ide csak befizetek, de ki nem.  :redchug:

Megjött a pénz, megoldották onnan bentről  :ok: Szóval akinek hasonló problémája akad, kérje hogy manuálisan oldják meg.

Sziasztok!Jól látom hogy az abaqoos-on keresztül nem lehet befizetni a betclicre?Mióta van ez?Tervezik esetleg hogy újra lehessen róla befizetni ide?