Tipster Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Érdeklődöm, hogy az egyes fordulók lezárását követő értékelés - adott forduló eredménye, tabella, stb. - miért nem történt meg,mivel  én csak az 1.fordulóról láttam ilyent. Lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el, de sehol sem látok utalást sem az esetleges változásra, vagy pedig annak okára, hogy miért ez a helyzet.

Idézetet írta: Winger Dátum szeptember 18, 2018, 10:45:20
Érdeklődöm, hogy az egyes fordulók lezárását követő értékelés - adott forduló eredménye, tabella, stb. - miért nem történt meg,mivel  én csak az 1.fordulóról láttam ilyent. Lehet, hogy csak az én figyelmemet kerülte el, de sehol sem látok utalást sem az esetleges változásra, vagy pedig annak okára, hogy miért ez a helyzet.

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=15548.msg725467#msg725467

Bocs srácok, kicsit sok munka volt az elmúlt napokban, de már rendeződött a helyzet. + bezavart a terveimbe a sportingbetbwinbull.
Tudom, hozzászoktatok a jóhoz és nem is kell leszoknotok róla. Minden megy ezután a szokott módon.

Javaslom, hogy a jövőben minden fordulóban csak az első két hozzászólásban lévő tippeket értékelje LosGabos, a harmadiktól ne...
suni29 például az elmúlt 5 fordulóból háromszor írt kettőnél több hozzászólásban tippet. Mindenki tartsa be a szabályokat!  :bash: :bash:

Idézetet írta: drogos Dátum szeptember 24, 2018, 12:08:08
Javaslom, hogy a jövőben minden fordulóban csak az első két hozzászólásban lévő tippeket értékelje LosGabos, a harmadiktól ne...
suni29 például az elmúlt 5 fordulóból háromszor írt kettőnél több hozzászólásban tippet. Mindenki tartsa be a szabályokat!  :bash: :bash:

Oke , koszonom ,h figyelemmel kisered az eletem.  :cya: A jovoben igyekszem.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 24, 2018, 13:16:27
Azt hiszem erre volt egy olyan javaslat is, hogy ne két hozzászólásban lehessen beírni a 4 tipprt.
A két hozzászólás van a szabályzatban. Próbálok rugalmas lenni... Ki lehetne zárni a sokáig nem tippelőket is, de nem szeretnék gittegyletet sem...

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 24, 2018, 18:04:26
A két hozzászólás van a szabályzatban. Próbálok rugalmas lenni... Ki lehetne zárni a sokáig nem tippelőket is, de nem szeretnék gittegyletet sem...
Szerintem meg ki lehetne zárni (hisz azert nem tippel sokaig, mert nem érdekli/nem fontos neki) es a következő "szezonba" meg jöhet helyette egy B ligas, aki komolyan veszi a játékot.

Sok olyan szabály van, ami nem kerül betartásra a tippelés során, vagy figyelmetlenségből, vagy egyéb okokból .....

Akkor ne legyen szabály? :) uralkodjon el a káosz? :D

Gondolom az onjelolt felugyelok megakadajozzak a kaoszt .  ;D

Idézetet írta: sunik29 Dátum szeptember 24, 2018, 20:25:19
Gondolom az onjelolt felugyelok megakadajozzak a kaoszt .  ;D
Jó lenne megakadályozni, de úgy látom, hogy nem ez cél :)
Inkább füled-farkad behúznád, amiért nem érdekelnek a szabályok...

#191 szeptember 24, 2018, 21:11:57, SPF Admin
Srácok, a szabályzat ezt mondja:

"A tippeket a követhetőség és a kiértékelés miatt maximum 2 hozzászólásban lehet beírni."

A szabályzat tiszta. Aki nem így cselekszik, annak érvényteleníteni kell a tippjeit. Amennyiben eddig nem volt ez betartva, akkor következő fordulótól be kell tartani. Ha meg a többség az ellenkezőjét szeretné (több, mint 2 hsz.), akkor meg a szabályzatot átírni, vagy egyszerűen törölni hasonló kikötéseket.

:cya:

Most megmondom őszintén nem akarom senki pártját fogni, DE ez egy olyan verseny ahol a szabályzat szerintem egyáltalán nem olyan "szigorú" mint mondjuk a többi játékban. Egyfelelől azt a minimális elvárást (követelményt) miért nem lehet figyelembe venni, illetve miért nem lehet az esetlegesen felmerülő dolgokat barátságosabb hangnemben megbeszélni?

Miért igénylitek azt, hogy minden egyes játék száz oldalas szabályzatból álljon, amit egyébként senki (vagy csak egy pár) nem olvas el teljes egészében?

Inkább bizonyos időközönként szánjunk arra időt, hogy megköszönjük LosGabosnak a lelkesedést, támogatást, kitartást és az energiát amit e játékba fektett, teljesen ingyen.

Köszi LosGabos:beerchug:

A 6. fordulótól szigorúan csak 2 hozzászólásban lehet megtenni a tippeket. Az esetleges 3. vagy 4. hozzászólás automatikusan 0 pontot kap.

Új rész kerül a szabályzatba:

Aki egy idényben a fordulók több mint 50%-n nem tippel egyetlen mérkőzésre sem az adott játéknapon ( ez jelenleg 7 forduló), az a következő idényben nem vehet részt a New Tipster Ligában.

Alacsonyabb osztályban sem játszhat, egy 3 hónapos pihenőt tart. Nem lenne szerencsés kizárni a játékost, hiszen a rendesen tippelő ellenfelét fosztanánk meg a pontszerzés lehetőségétől. A megállapított eredmény sem jó, ugyanezen ok miatt.

#194 november 02, 2018, 16:52:48, LosGabos
Hétfőn eljön az alapszakasz vége.
A további program a következőképpen alakul:

november  06-11   Herbst Pokal     A győztes díja: 5000 ft-os paysafe kód

november  12-15   rájátszás  csoport negyeddöntő
november  16-19   rájátszás  csoport elődöntő
november  20-22   rájátszás  csoportdöntő
november  23-25   Nagydöntő

november  26-29   pihenőnap   A jelentkezések megerősítése az új idényre.

november  30        Herbst SuperPokal  (A bajnok és a kupagyőztes mérkőzése nyitja az új idényt)

A B liga fordulói természetesen mennek tovább, de keddtől (06.) 4 naposak lesznek és itt is 25.-n ér véget az idény.

A kupa lebonyolítása:

november  06.: selejtező: A liga rosszabb 14. helyezettje   1 csapat
                                      B liga                                       9 csapat         továbbjut 5 csapat
                      (A selejtező párosításánál a B liga 13. forduló utáni táblázatát veszem figyelembe.)


november  07.: 16 közé jutásért     A liga 1-13. helyezettek és a jobb 14. helyezett = 27 csapat + selejtezőből
                                                      továbbjutó 5 csapat
november  08.:   8 közé jutásért
november  09.:   4 közé jutásért
november  10.:   elődöntő
november  11.:   döntő

A 32-s táblától a sorsolás irányított, olyan mint egy teniszversenyen. A kiemelést az alapszakaszban elért teljesítmény határozza meg. (pontszám, magasabb összpontszám)

Egy nap egy mérkőzés.
A tippelési kategóriák és a feltételek ugyanazok mint a bajnokságban.
Döntetlen esetén a magasabb szorzójú nyertes tippet adó játékos jut tovább.
0:0 esetén a bajnokságban elért magasabb összpontszám (ami a jó tippekért járt) dönt.