Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milán Dátum június 05, 2023, 18:44:14Egy részletes listát hol lehetne találni, hogy pontosan mire költötték el ezt az összeget, mert így, hogy közösségi kiadás finanszírozása ez semmit sem mond.

Bayer "dolgai", Rákay Kálmi újabb G-s Mercije, Semjén vadászatai, OV repülőzése, ezek a közésségi finanszírozások.  ;D

Sziasztok!

Szerintetek mire számíthatunk? Elég erősen rajtam van a para az új hírek hallatán. Megélhetési sportfogadó vagyok és Bet365 nélkül, ez egyértelműen nem menne.

Szerintetek venni fog licenszet a Bet365?
Mi lesz ha megveszik?
Mi lesz ha nem veszik meg?

Konkréten napok óta le vagyok sápadva. Semmi érdemi információt nem találni sehol.

Idézetet írta: qilix Dátum június 06, 2023, 10:52:07Sziasztok!

Szerintetek mire számíthatunk? Elég erősen rajtam van a para az új hírek hallatán. Megélhetési sportfogadó vagyok és Bet365 nélkül, ez egyértelműen nem menne.

Szerintetek venni fog licenszet a Bet365?
Mi lesz ha megveszik?
Mi lesz ha nem veszik meg?

Konkréten napok óta le vagyok sápadva. Semmi érdemi információt nem találni sehol.

Nekem egyáltalán nem úgy tűnik hogy meg akarják venni a licenszt.
Egyébként szerintem az lesz, ha banki dolgokat tiltják is, akkor ott lesz a skrill és neteller. Visszarakja a bet és kész. MAx kitalál valamit hogy ne lehessen számlát eladni. Szerintem ugyanis a skrillt és netellert nem lehet tiltani, attól mert engedik a gamblinget, maga az oldal nem csak arra használható. Lehet cryptozni, lehet másnak pénzt küldeni amit elkölthet bankkártyával vagy épp vásárolhat a virtuális bankkártyájukkal bárhol a világon. Tehát mint egy Revolut.
A másik ami felmerül bennem, a magyar kormány milyen alapon tiltja meg azt hogy a bankkártyámmal egy uniós cégnél vásároljak. Tippre, így biztos sérül valami uniós jog, pl szabad kereskedelem stb..

Fél évet plusz egy napot laksz külföldön, lesz külföldi lakcímed, külföldre adózol a több mint fél év miatt, és bárhova regisztrálhatsz. Bulgária egész olcsó állítólag. Vagy ha spórolnál a költözés költségein, akkor tippmix mindig lesz, alacsonyabb szorzókkal. Ha tényleg fixen nyereséget termelsz, ebből élsz, csak a technikai megoldást kell kitalálnod.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 06, 2023, 12:33:30A másik ami felmerül bennem, a magyar kormány milyen alapon tiltja meg azt hogy a bankkártyámmal egy uniós cégnél vásároljak. Tippre, így biztos sérül valami uniós jog, pl szabad kereskedelem stb..

Nem hinném, hogy ilyet tenne a magyar kormány, ezek becsületes és körültekintő honatyák, konzekvens döntéseket hoznak, melyet alaposan megfontolnak előtte.  :angel:

Idézetet írta: qilix Dátum június 06, 2023, 10:52:07Sziasztok!

Szerintetek mire számíthatunk? Elég erősen rajtam van a para az új hírek hallatán. Megélhetési sportfogadó vagyok és Bet365 nélkül, ez egyértelműen nem menne.

Szerintetek venni fog licenszet a Bet365?
Mi lesz ha megveszik?
Mi lesz ha nem veszik meg?

Konkréten napok óta le vagyok sápadva. Semmi érdemi információt nem találni sehol.

Fölösleges parázni olyan dolgokon ami még nem történt meg. Az, hogy mi lesz a későbbiekben, az a jövő titka.

Mindig vannak, és lesznek lehetőségek, szóval kár emiatt szomorkodni.  ;)

Egyre több bank ÁFSZ dokumentumában jelenik meg, hogy nem lehet majd magyar bankkártyával befizetni "tiltott" online szerencsejátékot folytató oldalra.

Ha nincs licensz akkor az összes külföldi tiltott lesz.
Ez azért eléggé rossz előjel.

Idézetet írta: qilix Dátum június 07, 2023, 10:01:57Egyre több bank ÁFSZ dokumentumában jelenik meg, hogy nem lehet majd magyar bankkártyával befizetni "tiltott" online szerencsejátékot folytató oldalra.

Ha nincs licensz akkor az összes külföldi tiltott lesz.
Ez azért eléggé rossz előjel.

Melyik bankok?
A kifizetés tiltás is benne van?

Igen a kifizetés tiltás is benne van.
MHB,Erste már jelezte a változást. OTP annyit mondd, hogy a jogszabályok szerint fognak eljárni, szóval biztosan ők is jelzik előbb-utóbb.

Idézetet írta: qilix Dátum június 07, 2023, 10:01:57Egyre több bank ÁFSZ dokumentumában jelenik meg, hogy nem lehet majd magyar bankkártyával befizetni "tiltott" online szerencsejátékot folytató oldalra.

Ha nincs licensz akkor az összes külföldi tiltott lesz.
Ez azért eléggé rossz előjel.

Ezt a tiltást pl.Skrill számla létrehozásával, alkalmazásával ki lehet kerülni szerintetek?  Ha bankkártyáról utalok Skrillre, és onnan a fogadóirodához az működőképes lehet ha jól gondolom

Idézetet írta: qilix Dátum június 07, 2023, 10:27:43Igen a kifizetés tiltás is benne van.
MHB,Erste már jelezte a változást. OTP annyit mondd, hogy a jogszabályok szerint fognak eljárni, szóval biztosan ők is jelzik előbb-utóbb.

Köszi az infot!
Akkor ez nagy bukó lesz.
Lehet mindenkinek kifelé szedni a pénzét, ha nem akarja kockáztatni, hogy elveszíti azt.

Idézetet írta: vukika1982 Dátum június 07, 2023, 10:32:49Ezt a tiltást pl.Skrill számla létrehozásával, alkalmazásával ki lehet kerülni szerintetek?  Ha bankkártyáról utalok Skrillre, és onnan a fogadóirodához az működőképes lehet ha jól gondolom

Bet365re nem lehet befizetni skrillről, unibetre változó hogy engedik-e. Más irodáknál van ahol elérhető.

A tiltott lista ha megegyezik a blokkolt oldalak listájával, akkor csak nem EU-s irodák felé lesz tiltás.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 07, 2023, 10:35:51Bet365re nem lehet befizetni skrillről, unibetre változó hogy engedik-e. Más irodáknál van ahol elérhető.

Akkor ez tényleg szívás lesz. Milyen megoldás lehet akkor szerintetek? 

Ez a tiltott lista valószínűleg bővülni fog, attól függően kik veszik meg a lincenszet (senki).