KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


félig meddig értem.
Ezt ruletten is lehetne alkalmazni, hogy megteszel egy szám kivételével mindent.
rövid távon biztos nyersz

A példád alapján még tényleg nem érted a lényegét a middlenek.

Köszi. így már érthető.
Hosszútávon lehet ebből valamit alkotni?

Ha találsz megfelelő middle oddsokat, akkor igen. Az a lényeg, hogy ha nem jön a tarolás, akkor nullszaldó körül legyél. Persze ilyen middle-ből jóval kevesebb van.

Milyen fogadással szoktátok átbukni az egyik irodától a másikhoz a fölös pénzt?

Idézetet írta: slices Dátum október 19, 2013, 12:52:30
Milyen fogadással szoktátok átbukni az egyik irodától a másikhoz a fölös pénzt?


Olyan nem letezik :P maskepp mindenki nyereseges lenne :)

Lehet probalkozni kissebb szorzokkal annal az irodanal amelyikhez akarsz nyerni...de egyszer ugyis jon a nagyobbik

Sziasztok!

Valaki tud esetleg egy olyan oldalt ajánlani, ahol utólag vissza tudom nézni az ATP Challenger tenisz mérkőzések nyeremény szorzóit a különböző irodáknál? Az Oddsportal.com nem mindet mutatja.

Segítséget kérek Srácok!
Már jó ideje csak papíron vezetema tippjeimet,de kb 80%-os teljesítményt nyújtok,ami a tuti meccseket illeti.
A gond ott van,hogy ezeket nem merem megtenni.
Még régebben elég sokat buktam,igaz,akkor nem a tutikra mentem.
És itt a baj!
Mára már odáig jutottam,hogy nem merek fogadni egyáltalán!
Egy-két nagyon ritka kivételtől eltekintve!
Közben pedig szomorúan nézem,ahogy sorban jönnek be a tippjeim!
Kb.180 e profittól szabadítottam meg magam pár hét alatt.
Jó,tudom ez sokatoknak nevetséges összeg,de nekem király lett volna! :) :) :)
Nos,hogy lépjek túl ezen a betojiságon,hogy merjek nyerni is néha?

Hogy merj nyerni?
Gyüjtögess egy kis pénzt, mindig rakj félre, utánna pedig rakd fel valamelyik irodához, de csak annyit amennyit nem sajnálsz.. Ha nyomás van rajtad, és úgy játszol h fúú csak el ne menjen, akkor az rányomja a bélyegét az egészre. Bízz a tippedbe. Ha te jónak látod akkor tedd meg, és ami fontos hogy csak annyival, hogy ha elmenne az ne fájjon. (Mármint hogy pl. ne legyen mit enned másnap. ;D) tehát vágod. Lazán de mégis megfontoltan, okosan :D

Tele vana net, és ez az oldal is ingyenesen játszható játékokkal ahol ingyen lehet komoly összegeket nyerni sportfogadó oldalakra. Játssz, és nyerj. Ezért a pénzért nem kár. Azért nem kár, mert nem pl a családi kasszából bukod el, ha épp nem jön össze, hanem gyakorlatilag bónusz. Ha meg nyersz akkor, meg később is lesz tőkéd.

Idézetet írta: mikisun Dátum október 23, 2013, 22:03:05
Segítséget kérek Srácok!
Már jó ideje csak papíron vezetema tippjeimet,de kb 80%-os teljesítményt nyújtok,ami a tuti meccseket illeti.
A gond ott van,hogy ezeket nem merem megtenni.
Még régebben elég sokat buktam,igaz,akkor nem a tutikra mentem.
És itt a baj!
Mára már odáig jutottam,hogy nem merek fogadni egyáltalán!
Egy-két nagyon ritka kivételtől eltekintve!
Közben pedig szomorúan nézem,ahogy sorban jönnek be a tippjeim!
Kb.180 e profittól szabadítottam meg magam pár hét alatt.
Jó,tudom ez sokatoknak nevetséges összeg,de nekem király lett volna! :) :) :)
Nos,hogy lépjek túl ezen a betojiságon,hogy merjek nyerni is néha?

Ha ilyen jól megy akkor írd be a tippjeid, hogy legalább mi nyerjünk vele.  :D
Nekem a tét nagyságával vannak hasonló gondjaim nem merek nagy tétekkel játszani, bár lehet jobb is mert én meg 180 e-t vesztettem volna pár hét alatt. :(

Mindenkinek Köszönöm a tanácsokat!
Annyi van,hogy van feltöltve pénzem a Betfairen,de nem merek játszani vele!
A mindenki naplójába írtam már fel vagy kétszer tippeket,mind jött is.
Ezek csak tutik voltak.
Saját naplót viszont nem mernék nyitni,mert,ahogy ismerem magam,egyből jönnének a rossz tippek.
Azt meg nem viselném el,hogy miattam veszítsenek emberek itt a fórumon.

Idézetet írta: mikisun Dátum október 24, 2013, 09:05:14
Mindenkinek Köszönöm a tanácsokat!
Annyi van,hogy van feltöltve pénzem a Betfairen,de nem merek játszani vele!
A mindenki naplójába írtam már fel vagy kétszer tippeket,mind jött is.
Ezek csak tutik voltak.
Saját naplót viszont nem mernék nyitni,mert,ahogy ismerem magam,egyből jönnének a rossz tippek.
Azt meg nem viselném el,hogy miattam veszítsenek emberek itt a fórumon.
Ha félsz, akkor hívd haza a pénzed, és felejtsd el a sportfogadást.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 24, 2013, 11:58:39
Ha félsz, akkor hívd haza a pénzed, és felejtsd el a sportfogadást.

Így igaz. Ha valamit kigondoltál, azt következetesen, érzelmeket kizárva kell csinálni, vagy sehogy. Ha tele a gatya, abból jó nem fok kisülni. Igaz, statégiákra írtam korábban, de valamilyen szinten minden fogadásra igaz, hogy itt is az ember a leggyengébb láncszem, az érzelmeivel, túlbonyolított gondolatmenetével vagy éppen a befolyásolhatóságával. Pl. hajlamos a veszteségen sokkal jobban bosszankodni, mint a nyereménynek örülni. Vagyis nem egyenlő mércével méri a kettőt. Ezeket ki kell zárni. Nem mondom, hogy könnyű, de ki kell.

Alapvetően teljesen más helyzet tét nélkül tippeket írogatni és valódi fogadásokat élesben megtenni!
Ugye utóbbinál ott a veszteségtől való félelem...

Nekem ezt a tippjátékokkal sikerült (nagyjából) leküzdenem: játékpénzből csinálok valódit, majd a valódit is sokszor úgy kezelem, mint ha játékpénz lenne.
(számomra ez utóbbi könnyebb, ha nem találkozom a pénzzel személyesen, hanem valami nyereményből került a számlámra...)

A másik meg, hogy mindenkinek meg kell találnia azt a tétnagyságot, ahol még a veszteségtől való félelem nem befolyásolja a döntéseit!
Lehet 50 ft-os tétekkel is fogadni...