KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum október 23, 2013, 22:03:05

Közben pedig szomorúan nézem,ahogy sorban jönnek be a tippjeim!
Kb.180 e profittól szabadítottam meg magam pár hét alatt.


Ez attól függ, hogy mekkora tétegységgel számolsz, ha pl 10X-sel akkor 1.800.000 profittól estél el.

Üdv mindenkinek!

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám kiszűrni a lehetséges döntetleneket a meccsekből. Úgy értem, hogy dupla esélyt szeretnék játszani a legújabb kísérletemben és ehhez kell egy nagyon jó kiválasztási rendszer. Az lenne a kérdés, hogy szerintetek mire kell odafigyelni ahhoz, hogy egy meccs eredménye NE legyen döntetlen?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!

Egy olyan videolejátszó szoftverre lenne szükségem, amelyik mp4 fájlokat tud 90 fokkal elforgatni, a formátum megtartása mellett.  :help:

Idézetet írta: benson Dátum november 02, 2013, 21:53:38
Egy olyan videolejátszó szoftverre lenne szükségem, amelyik mp4 fájlokat tud 90 fokkal elforgatni, a formátum megtartása mellett.  :help:

Parancsolj, a legjobb: http://potplayer.en.softonic.com/

Idézetet írta: Eisbär Dátum november 02, 2013, 22:22:02
Parancsolj, a legjobb: http://potplayer.en.softonic.com/
Ebben én nem találtam szerkesztési, mentési lehetőségeket (vaksi vagyok, vagy tényleg nincs), úgyhogy keresgéltem egy kicsit. Rátaláltam erre: http://www.freemake.com/free_video_converter/, ez pillanatok alatt megoldotta a problémát. Egyszerű, letisztult, világos. A potplayer lehet, hogy profibb, de mezei usereknek, egyszerű műveletekre szerintem a freemake az ideális.

Idézetet írta: benson Dátum november 02, 2013, 21:53:38
Egy olyan videolejátszó szoftverre lenne szükségem, amelyik mp4 fájlokat tud 90 fokkal elforgatni, a formátum megtartása mellett.  :help:

Nem mindegy hogy lejátszó vagy szerkesztő.....

Tud valaki,olyan módszert,aminek segítségével megállapítható,hogy egy adott foci meccsen lesz legalább 1 vagy netán 2 gól?
Vagy csak hasra ütés alapján tippeltek ezekre?

Idézetet írta: mikisun Dátum november 03, 2013, 13:34:44
Tud valaki,olyan módszert,aminek segítségével megállapítható,hogy egy adott foci meccsen lesz legalább 1 vagy netán 2 gól?
Vagy csak hasra ütés alapján tippeltek ezekre?

A módszer neve: Statisztika  ???

Idézetet írta: mikisun Dátum november 03, 2013, 13:34:44
Tud valaki,olyan módszert,aminek segítségével megállapítható,hogy egy adott foci meccsen lesz legalább 1 vagy netán 2 gól?
Vagy csak hasra ütés alapján tippeltek ezekre?

Én például a csapatfotókkal szoktam felkeresni egy cigány asszonyt, aki jó százalékkal megjósolja nekem az over-eket.

Ha lenne ilyen módszer, akkor csak pár hétig kéne sportfogadással foglalkoznunk, utána már csak a pénz elköltése okozna gondot.  :)

Jól van már,srácok!
Nem 100%-os módszert kértem,hiszen,olyan nincs!
Viszont,abban tuti vagyok,hogy némelyikőtök elér legalább 70-80%-90%-ot,ami a 0.5 overt illeti!
Lehet cáfolni!
De úgysem meritek,tudom! ;) :) :)

Ebben a témában a gólvadászok tudnának még 1-2 dolgot elmondani, de míg régebben szinte csak róluk szólt az oldal, addigra mostanság nagyon eltűntek.

Ha igazán érdekel ez a téma, akkor el kell benne mélyedni. Megvizsgálni, hogy melyik bajnokság számít gólerősebbnek, azon belül mely csapatok stb.  Az NB1-ben még nem volt 0-0, szóval aki overre tett eme bajnokságot illetően, az még garantáltan 100%-os :)

De igazából nem tudom mit is szeretnél tőlünk hallani..

Latzka!
Kb,hogy mi alapján választanak ki meccseket 0.5 és 1.5 overre!
Tudom,hogy 100%-os módszer nincs,de azt is tudom,hogy egyesek ezt nagyon profin csinálják!
Csak a statisztika alapján válogatnak vagy van egyéb dolog is?

Ja,igen!
Még olyan foci oldalt tudtok ajánlani,ahol jól átlehet látni a fordulókat?
Akár összes csapatét,akár egy csapatra fókuszálva?
Fifa,Uefa ponty kom,nem jó ilyenekre!

Idézetet írta: mikisun Dátum november 03, 2013, 15:14:18


Ja,igen!
Még olyan foci oldalt tudtok ajánlani,ahol jól átlehet látni a fordulókat?
Akár összes csapatét,akár egy csapatra fókuszálva?
Fifa,Uefa ponty kom,nem jó ilyenekre!
http://int.soccerway.com/

Bajnokságra is megnézheted, adott csapatra kattintva is


Azt hiszem, minden statisztika alapján történő szűrés kétféle módon működhet:
vagy azt várom, hogy folytatódjon a statisztikában látott sor (pl. sok over 0,5 az 1. félidőben), vagy azt szűröm le belőle, hogy ez már túl hosszú sorozat és akkor inkább ellene játszom. ("most már biztos nem lesz gól")   :)

Mind a két logika ugyanazzal a statisztikával simán alátámasztható, így mindenképpen igazunk van (amíg a meccset le nem játsszák), bármi is a döntésünk.   :)

Egyébként 1,85-ös szorzókból elég 60% közeli találati arány (54% kell a nulszaldóhoz) és folyamatosan gazdagodni fogunk. (...ha nem kezdünk irreális tétemelésbe)