KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerintetek HITEL-ből, érdemes belekezdeni a sportfogadásba?
Mielőtt teljesen hülyének néznétek hozzáteszem:
-teljesen úgy fogod fel a dolgot mint egy hosszútávú befektetést(minden technikai..stb háttér adott)
-ne jöjjön senki "akkor inkább vállalkozás" dumával mert jelenleg az sem életbiztosítás(ismerve jelen gazdasági és bürökratikus rendszerünket.
- az élet bármely más területén sem fogsz feltétlenül magasabb hozamokat elérni(és akkor finoman fogalmaztam)
-mezőgazdaság,vendéglátás,építőipar,kiskereskedelem...hm érdekes telis -tele varianciával.
Akiket ismerek vállalkozókat mind úszik az adósságban(ő vagy a cége) és nem filléres cégekről beszélek. Mégis mindegyik látszólag jól él, én meg tolom a napi robotot mint egy hülye és utálom.

Magyarul a banki kamatok felett teljesíteni. Átlag 2,5% ROI-val évi 1000 fogadást megtenni. sztem nem lehetelen
vagy robotolsz havi százxezerért, vagy megpróbálsz vállalkozni de akkor kapod a konkurenciát, az apehot,különfée ellenőrzéseket és még az üzlet se biztos hogy menni fog

Idézetet írta: betörő Dátum november 04, 2013, 17:16:41
Szerintetek HITEL-ből, érdemes belekezdeni a sportfogadásba?
Mielőtt teljesen hülyének néznétek hozzáteszem:
-teljesen úgy fogod fel a dolgot mint egy hosszútávú befektetést(minden technikai..stb háttér adott)
-ne jöjjön senki "akkor inkább vállalkozás" dumával mert jelenleg az sem életbiztosítás(ismerve jelen gazdasági és bürökratikus rendszerünket.
- az élet bármely más területén sem fogsz feltétlenül magasabb hozamokat elérni(és akkor finoman fogalmaztam)
-mezőgazdaság,vendéglátás,építőipar,kiskereskedelem...hm érdekes telis -tele varianciával.
Akiket ismerek vállalkozókat mind úszik az adósságban(ő vagy a cége) és nem filléres cégekről beszélek. Mégis mindegyik látszólag jól él, én meg tolom a napi robotot mint egy hülye és utálom.

Magyarul a banki kamatok felett teljesíteni. Átlag 2,5% ROI-val évi 1000 fogadást megtenni. sztem nem lehetelen
vagy robotolsz havi százxezerért, vagy megpróbálsz vállalkozni de akkor kapod a konkurenciát, az apehot,különfée ellenőrzéseket és még az üzlet se biztos hogy menni fog

Miért ne lehetne. De arra vigyázz, csak akkora hitelt vegyél fel, hogyha elbukod, tudd valamiből fizetni a részleteket. Lehet, egy hitelkártya a legjobb. Bár meg kell nézni a THM-et.

Szerintem, nem a fogadásszám számít, hanem a hatékonyság. Kezdetben napi 5000-10000 Ft közötti haszon elérése legyen a cél, de ne érezz fogadási kényszert. Sok kétesélyt játszani, semmi kockázatos hülyeség és semmi érzelem. Nincsenek kedvenc csapatok, csak csapatok vannak.
Az előbb leírt pénz + a havi robotért kapott fizetés már elég jól hangzik. Én a haszonból először a hitelt fizetném vissza.

Persze senki nem garantálja, hogy nyerni fogsz, simán el lehet veszíteni az egészet. Akkor kell vigyázni, nem szabad újabb hitellel tetézni a bajt. Én is sokat nézem a fórumot és a játékokat is, sok hasznos tippet lehet ellesni.

Nem feltétlenül személyi hitelre gondolok. De egy vállalkozás közben is akad varianciából adódó stressz, nem is kevés.
Vagy csak gondoljunk arra hogy hányan tartoznak körbe egymásnak is a póker világában. És itt a HS szintekre gondolok. Nem a MAFIA-nak fogsz tartozni hanem egy banknak. Szerintem nem egy legrosszabb verzió.
Hány meg hány olyan sztori van a világban, hogy ez meg az kitől, mitől kért kölcsön,lopott, sikkasztott.
Fene tudja annak aki szereti a munkáját(őszintén, nem pedig a kisember mondatja belőle) és még emberi bért is kap érthető, csak sajnos nem ez a tendencia

Idézetet írta: betörő Dátum november 04, 2013, 17:16:41
Szerintetek HITEL-ből, érdemes belekezdeni a sportfogadásba?
Mielőtt teljesen hülyének néznétek hozzáteszem:
-teljesen úgy fogod fel a dolgot mint egy hosszútávú befektetést(minden technikai..stb háttér adott)
-ne jöjjön senki "akkor inkább vállalkozás" dumával mert jelenleg az sem életbiztosítás(ismerve jelen gazdasági és bürökratikus rendszerünket.
- az élet bármely más területén sem fogsz feltétlenül magasabb hozamokat elérni(és akkor finoman fogalmaztam)
-mezőgazdaság,vendéglátás,építőipar,kiskereskedelem...hm érdekes telis -tele varianciával.
Akiket ismerek vállalkozókat mind úszik az adósságban(ő vagy a cége) és nem filléres cégekről beszélek. Mégis mindegyik látszólag jól él, én meg tolom a napi robotot mint egy hülye és utálom.

Magyarul a banki kamatok felett teljesíteni. Átlag 2,5% ROI-val évi 1000 fogadást megtenni. sztem nem lehetelen
vagy robotolsz havi százxezerért, vagy megpróbálsz vállalkozni de akkor kapod a konkurenciát, az apehot,különfée ellenőrzéseket és még az üzlet se biztos hogy menni fog

Ha nyereséges vagy, akkor nem tőke kérdése, hogy feltornázd az egyenlegedet, ezért nem gondolkodnék hitelben.
Ha meg veszteséges vagy, akkor csak elcseszed azt a pénzt is, amiért még meg sem dolgoztál...

A sportfogadás is egy vállalkozás, ha felkészült vagy, akkor nincs nagyobb kockázata, mint bármely más vállalkozásnak.
Egyébként hitelből vállalkozást indítani normális dolog, de az a kérdés, hogy a pénzen kívül megvan-e már hozzá a tudásod, azaz tudod-e már most hozni azt a ROI-t, amit elterveztél! 


Akiket ismerek vállalkozókat mind úszik az adósságban(ő vagy a cége) és nem filléres cégekről beszélek. Mégis mindegyik látszólag jól él

Na erről tudnék mesélni, ha nem érezném etikátlannak és nem fogadtam volna titoktartást!  :)
Ha a cégre veri az adósságot (akár tudatosan is), majd kiugrik belőle, abból szépen gazdagodhat, de ha magánszemélyként vagy egyéni vállalkozóként szalad bele, az már kínos.
Pontosan úgy függ össze a dolog, hogy sok esetben a látszat jólét fenntartásáért halmozzuk fel az adósságot és építünk kártyavárat! 
Akkor vagy gazdag, ha munka nélkül életed végéig fenn tudod tartani az egyébként sem alacsony életszínvonaladat. Ha van kocsid, házad, plazmád, de tele vagy adóssággal, akkor max. a többiek szemében leszel az.



Idézetet írta: Knapp Dátum november 04, 2013, 13:01:51
Ha a családnevetek egyezik, akkor azért ebbe beleköthetnek, mert pl. a bet365-nél is ez szerepel a bónusz feltételeinél:
Kizárólag egy ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési számlaszámonként (pl. bank- vagy hitelkártya száma, neteller számlaszám, stb.) és megosztott számítógépenként, pl. nyilvános könyvtár vagy munkahely.

Persze lehettek névrokonok is.  :)

Egyeztettem az általad említett irodával, ajánlható a nagykorú gyermek, természetesen az egyéb feltételek megléte esetén.

betörö "Szerintetek HITEL-ből, érdemes belekezdeni a sportfogadásba?,, 

Bonyolult kérdés  és én itt most nem is akarom megválaszolni .   Leirom én hogyan fognék bele az ilyenbe .

Ha van egy biztosnak tünő stratégiám  (ami kérdéses )   

Ha van módszerem a veszteségek lelki feldolgozására .

Elöször is annyi pénzzel fogadnék a saját pénzemen  aminek az elvesztése már nagyon fáj  ( pl  egy számlát nem tudnék befizetni ...villany...) 

Amikor a veszteség bekövetkezik tudni fogod ez milyen érzés  , hogy elbuktad a villanyra félretett pénzed és most össze kell húzmi magad.   

Én ismertem olyan embert aki hitelből fedezte a szerencsejátékát mert úgy gondolta az a tuti . Persze évekig fizete a hitelt amikor már rég meg sem volt a hitelre felvet pénze mert elbukta  .   

Ha van az embernek egy jó stratégiája  amivel teszem fel 3- 6 hónap alatt meg 10 szerezi  a pénzét  akkor  10 000 ftból  50 000 -100 000 ftot termel ki  .  Ha nincs ilyen tapasztalata az embernek  akkor én azt mondom  , hogy kölcsönpénzből ne fogadj  !   

A sportfogadásra szánt pénz nálam az a pénz amit mintha kihajitanék az ablakon vagy hülyeségre költenék. 

Nehéz dió ez  és én azt tanácsolom nagyon meg kell fontolni   azt a dolgot és csak akkor belevágni ha az összes lehetséges negativ tényezőt  figyelembe vettük  ( többet nyerni mint a törlesztő részlet  abban az esetben is ha nem olyan szerencsés a hónap fogadás szempontjából. )   Én is ismerek olyan embert aki egy év alatt meghússzorozta a pénzét  és ismerösök és rokonok adataival fogad mert már annyiszor kitiltották  de múltkor ő is bukott akkora összeget amit ha az idejáró fórumozoknak felajánlana valaki ,hogy 12 részletben havonta megkaphatná , hogy játsza meg akkor  lehet hogy fülig érne a szája a 97% -nak.   

Sziasztok,esetleg van valaki,akinek össze vannak gyűjtve az irodák bónuszai,amelyek magyar ügyfelekre is érvényesek.Készít valaki listát erről?köszi :cya:

Neteller-> Unibet->Skrill transzfert próbált mostanában valaki? Működik még a dolog?

Idézetet írta: La Guerta Dátum november 11, 2013, 17:32:21
Neteller-> Unibet->Skrill transzfert próbált mostanában valaki? Működik még a dolog?

Működik.

Chrome-nál 2 napja ez van, ha ráklikkelek egy meccsre; mozillával működik, de előbbit preferálom. Le kellene töltenem valamit vagy mi lehet a baj?


Idézetet írta: Latzka Dátum november 13, 2013, 21:10:16
Chrome-nál 2 napja ez van, ha ráklikkelek egy meccsre; mozillával működik, de előbbit preferálom. Le kellene töltenem valamit vagy mi lehet a baj?



Torolj cookie-kat, valoszinuleg helyrehozza. Ccleaner a legjobb program ra :)

Lehet,hogy hülyén hangzik majd,de,akkor is megkérdezem! ;D
Valahogy el lehet tüntetni a Betfair oldalán jobb felül azt a kis boxot,amiben benne van,hogy:Total available,meg total main?
Mert nem akarom,hogy mindenki lássa a családból a fent lévő összeget,ami nem sok,de senkinek semmi köze hozzá! ;D ;D

Idézetet írta: mikisun Dátum november 21, 2013, 10:38:13
Lehet,hogy hülyén hangzik majd,de,akkor is megkérdezem! ;D
Valahogy el lehet tüntetni a Betfair oldalán jobb felül azt a kis boxot,amiben benne van,hogy:Total available,meg total main?
Mert nem akarom,hogy mindenki lássa a családból a fent lévő összeget,ami nem sok,de senkinek semmi köze hozzá! ;D ;D

Persze. Ott látsz előtte egy kis nyilat, arra nyomj rá.

Idézetet írta: Alk Dátum november 21, 2013, 10:57:43
Persze. Ott látsz előtte egy kis nyilat, arra nyomj rá.
Köszönöm Alk!
Ezt nem vettem még észre...
Durva! ;D

Ti milyen szorzókat szoktatok játszani leggyakrabban? Én az 1,5 és 2 közöttieket kedvelem a legjobban, mert egyszerre az esélyes oldalt képviselik, és már jelentős nyereményt lehet elérni velük. 2-2,5 fölött már nagyon ritkán játszok. Valószínűleg pszichológiai okai vannak, egyszerűen rossz érzés lenne a fogadás után, hogy 50%-nál kisebb az esély a nyerésre. Pedig hosszú távon a magas szorzókkal is lehet sikereket elérni.