KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Én a kis szorzó vs. nagy szorzó "vitában" a nagy szorzók oldalára állok :) Sokan épp ezért játszák a kis szorzókat, mert nem szeretnek veszteni és milyen jó érzés, hogy tízből kilencszer nyernek, hogy aztán összességében nem nyernek az már mindegy. Persze nem azt mondom lehet mind a kettővel nyerni, ha jók a tippek, ott van pl. hurkabalint naplója :)


Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2013, 12:20:25
Tudna nekem valaki olyan webshopot mondani, ahol régebbi játékokat olcsón, eredeti CD/DVD formában tudnék megrendelni? Ilyen S.W.I.N.E. szintű játékokra gondolok.

Azért kéne az eredeti, mert ajándéknak szánod?
(vagy te vagy ennyire perverz?!  :D )

Valószínűleg senkinek nem üzlet ezeket kiadni és forgalmazni, mert a legtöbb ilyen játék freeware kategória már, legalábbis a S.W.I.N.E. biztosan.
Szerintem a letöltés mellé az eredeti borítót ki lehet nyomtatni ilyen esetekben.  :)

A disznókról viszont eszembe jutott az egyik kedvencem, a Hogs of war, amit gyorsan le is töltöttem. (korábban PlayStation-ön játszottam)

Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2013, 21:55:18
Köszi, én valami nagyon picike, lelkes magyar kiadóra gondoltam, de ilyen biztos nincs :)

Valaki meg tudná mondani, hogy épülnek időben egymásra a képregényfilmek? Tehát hogy érdemes sorba rakni őket. Vasember 1-2, Thor 1, aztán Bosszúállók, majd Vasember 3 és Thor 2..stb. Szóval ilyen sorrend kellene nekem, ha létezik :D

Van sorrend, nagyon jól, fokozatosan lett felépítve az egész. Minden egyes filmben voltak utalások, aztán a kép összeállt az Avengersben.
Ha jól emlékszem akkor Vasember 1-2, aztán Amerika Kapitány (bár a második részben Tony a pajzsot használta munkálatai során kitámasztásra :D ), Thor, majd mivel annak a végén volt ott a Loki(nem csak a Debrecen) a Földön, így is folytatodott a Bosszúállók. És akkor most Vasember 3, Thor 2, úgy tudom lesz még egy Amerika Kapitány is, és akkor a nagy durranás, Bosszúállók 2.
Ott van még a Hulk is meg a Sólyomszem vagy micsoda, de én a Hulkot nem néztem...
Most akarod megnézni őket, vagy csak kiváncsi voltál?

Ha az APEH-nak bevallanám a sportfogadásból befolyt pénzemet akkor annak hány százalékét vonná le adóként?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum november 27, 2013, 14:08:41
Ha az APEH-nak bevallanám a sportfogadásból befolyt pénzemet akkor annak hány százalékét vonná le adóként?
Ha a tippmixpro-n nyertél semmit.Amúgy 16%-os szja-t kell befizetni valószínű

Idézetet írta: pukk Dátum november 27, 2013, 16:37:06
Ha a tippmixpro-n nyertél semmit.Amúgy 16%-os szja-t kell befizetni valószínű

meg a 27% EHOT, egy évben maximum 450.000-et.


Tud valami jó tippet bankroll építéshez? Sajnos olyan kevés pénzem van amiből nehéz normálisan sportfogadni ha így haladok hamarosan oda lesz ez a kevéske bankrollom is. Próbálkoztam póker freerollokkal de olyan kevés a nyereményalap hogy szinte lehetetlen ott pénzhez jutni.  Próbálkoztam itt az oldalon is 365 Liga ás ennek a külföldi megfelelői de egyelőre nem sok sikerrel. Valami tipp, ötlet? 

Idézetet írta: dert Dátum november 30, 2013, 09:32:15
Tud valami jó tippet bankroll építéshez? Sajnos olyan kevés pénzem van amiből nehéz normálisan sportfogadni ha így haladok hamarosan oda lesz ez a kevéske bankrollom is. Próbálkoztam póker freerollokkal de olyan kevés a nyereményalap hogy szinte lehetetlen ott pénzhez jutni.  Próbálkoztam itt az oldalon is 365 Liga ás ennek a külföldi megfelelői de egyelőre nem sok sikerrel. Valami tipp, ötlet?

Ahogyan TiB is írja, a tippjátékok erre nagyon is megfelelnek! Ezekre a neten is érdemes rákeresni, mert nem kevés van belőlük...
Ráadásul ezekkel még a sportfogadást is "gyakorlod".

Aztán lehet szépen haladni a sportfogadás bónuszokkal a kisebbektől-egyszerűbbektől kezdve a nagyobbakig, ahogyan a tőkéd engedi.

De a tőkeépítést szolgálhatják az esetleges bet-at-home kuponok, az irodák eseti akciói és a kis tőkével (vagy akár tőke nélkül is)  igényelhető bingó bónuszok is.



Idézetet írta: ncis88 Dátum november 30, 2013, 12:49:41
PROVIDENT 

:DDD

Esetleg üzletkötőként... hehe
Az "otthoni szolgáltatás" azé' olyan drága, mert az a plusz költség lényegében az üzletkötő fizetsége.
Persze azért van kockázata a dolognak, hallottunk már olyan providentes ügynökről, akit a fizetni nem akaró adós kicsit megkocsikáztatott.  :)

Állítólag providentes oktatáson el is hangzik:
"hülye, aki felveszi ezt a hitelt, az meg pláne, aki vissza is fizeti"

Nem vagyok hitelellenes (sőt), de ezek a gyorskölcsönök a legalizált uzsorázásnak felelnek meg.

Egy kifizetéssel kapcsolatos problémában szeretném a segítségeteket kérni.

Arról lenne szó, hogy amikor regisztráltam és feltöltöttem pénzt a bet365-re, ehhez egy skrill-es számlát használtam. Most szeretném kivenni a pénzt, de ezt ugye csak a skrill-re engedi, amit viszont (különféle okokból) szeretnék elkerülni.  A legkézenfekvőbb az lenne, ha a bankkártyámra kérhetném a kifizetést.

Na most, az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy fizessek be a kártyámmal, és akkor nem lesz akadálya a kártyára való kifizetésnek sem. A kérdésem csupán az lenne, hogy elegendő-e egy minimális feltöltést csinálnom (1500 ft.), ahhoz hogy kifizetést kérjek a teljes összegre (kb. 50 000).

Ha esetleg valaki volt már hasonló helyzetben, hálás lennék, ha megosztaná a tapasztalatait.

Idézetet írta: Assassin Dátum december 03, 2013, 22:00:20


Na most, az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy fizessek be a kártyámmal, és akkor nem lesz akadálya a kártyára való kifizetésnek sem. A kérdésem csupán az lenne, hogy elegendő-e egy minimális feltöltést csinálnom (1500 ft.), ahhoz hogy kifizetést kérjek a teljes összegre (kb. 50 000).


Szerintem igen, de miért nem kérdezed meg az ügyfélszolgálatot?

Idézetet írta: Assassin Dátum december 03, 2013, 22:00:20
Na most, az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy fizessek be a kártyámmal, és akkor nem lesz akadálya a kártyára való kifizetésnek sem. A kérdésem csupán az lenne, hogy elegendő-e egy minimális feltöltést csinálnom (1500 ft.), ahhoz hogy kifizetést kérjek a teljes összegre (kb. 50 000).

Ha esetleg valaki volt már hasonló helyzetben, hálás lennék, ha megosztaná a tapasztalatait.

Sajnos ez nem működik, ha befizetsz kártyával 1500 Ft ot akkor csak azt az 1500 ft ot tudod kikérni, illetve ha későbbiekben fogadsz, akkor részarányosan számolják ki a nyereményedet, tehát ha van 50 ezred ami skrilles befizetésből "lett csinálva" és utána feltöltesz egy ezrest akkor későbbi nyereményed 1/50 ed része megy a kártyára kivehető pénzhez.

Esetleg ha későbbiekben nem akarod használni a skrillt akkor bejátszhatod azt, hogy bezáratod a skrillt, és megírod neki hogy sajnos már nem él ez a számla, küldjék ki neked kártyára, de ebben nincs tapasztalatom.