KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Dopamin Dátum december 04, 2013, 09:04:57
Esetleg ha későbbiekben nem akarod használni a skrillt akkor bejátszhatod azt, hogy bezáratod a skrillt, és megírod neki hogy sajnos már nem él ez a számla, küldjék ki neked kártyára, de ebben nincs tapasztalatom.

Hasonló helyzetben már voltam régen, egy, már korábban zárolt lakossági számlára akarták utalni a nyereményt. Mondjuk belekerült fél órámba, mire Lázár felfogta, hogy hiába az üzletszabályzatuk, arra akkor se tudják kiutalni, ha miniszterelnök lesz, és beleveteti az Alkotmányba. Végül megkaptam másik számlára, de nem árt utána még párszor visszanézni chatre, és hatodszorra is megkérdezni, hogy akkor hova is küldik.

Valaki van innen regisztrálva a bettingadvice fórumára? Az most komoly hogy nem lehet gmaillel regisztrálni?

Hülye kérdésnek fog tűnni,én tudom! ;D
De csak megkérdezem,hogy is van ez a kosárlabda hendikkel?
Neptunas-Panionios meccsen +4.5 volt a Pani hendije,végül nyertek is 8 ponttal.
Akkor ilyenkor nyert a +4.5 hendi,ugye?
Mert,ha kikaptak volna,de max csak 4-gyel,akkor is nyertes.
Jól tudom?

igen, 4-gyel 3-mal 2-vel 1-gyel kapnak ki jó, x jó, nyernek jó :D

Thanks,Hubika!
Akkor jó úton járok! ;D :)
Eddig csak 1x2-ben nyomtam!

Hello!
Kezdőként csak olvasgatom a cikkeket, de sehol sem találtam még meg a leírását, hogyan kellene felépítsek egy helyes money management-et. Szóval ehhez kérném a segítségeteket, ha cikket linkeltek az is elég, de én úgy látszik túl felületes voltam a kereséssel. ???

Előre is köszönöm.

Idézetet írta: Lekid Dátum december 04, 2013, 20:46:30
Hello!
Kezdőként csak olvasgatom a cikkeket, de sehol sem találtam még meg a leírását, hogyan kellene felépítsek egy helyes money management-et. Szóval ehhez kérném a segítségeteket, ha cikket linkeltek az is elég, de én úgy látszik túl felületes voltam a kereséssel. ???

Előre is köszönöm.

A money management lényegében a te a saját magadnak előre felállított szabályrendszered a tétek és a nyeremények kezelésére vonatkozóan!
Az a célja, hogy ne vállalj túl nagy kockázatot illetve ne bukd vissza a profitodat.
A szabályait a saját stratégiádhoz és a bankod nagyságához kell igazítanod, ha a fenti céloknak megfelel, akkor már jónak számít.  :)

Én sem tudom, mi az optimális, de miután számtalanszor nulláztam az addig szépen gyarapodó számláimat néhány rossz döntéssel, egyszer elhatároztam, hogy ha a befizetésem egy számlán megduplázódik, akkor mindenképpen kiveszem a pénz felét, azaz az eredeti befizetésemet.
Ezzel legalább odáig eljutottam, hogy ne legyek veszteséges több tucat jó tipp ellenére is.

Ugyanakkor az egész egy-egy tétre is lebontható, pl. ne fogadj a bankod 5%-ánál nagyobb összeggel, szokták javasolni...
De ez is stratégia függő...

A lényeg az, hogy józanul, mielőtt a veszteségtől való félelem vagy éppen a nyereségvágy befolyásolna, fektesd le a szabályait a pénz- és tétkezelésnek!
Aztán jön a neheze: ezt be is kell majd tartani.  :)

Köszönöm a gyors választ, holnap kezdem a matekozást :)

Idézetet írta: Dopamin Dátum december 04, 2013, 09:04:57
Sajnos ez nem működik, ha befizetsz kártyával 1500 Ft ot akkor csak azt az 1500 ft ot tudod kikérni, illetve ha későbbiekben fogadsz, akkor részarányosan számolják ki a nyereményedet, tehát ha van 50 ezred ami skrilles befizetésből "lett csinálva" és utána feltöltesz egy ezrest akkor későbbi nyereményed 1/50 ed része megy a kártyára kivehető pénzhez.

Esetleg ha későbbiekben nem akarod használni a skrillt akkor bejátszhatod azt, hogy bezáratod a skrillt, és megírod neki hogy sajnos már nem él ez a számla, küldjék ki neked kártyára, de ebben nincs tapasztalatom.

igen, rákérdeztem, sajnos teljesen igazad van, így működik a dolog. Úgy tűnik tehát, hogy sehogyan sem úszhatom meg azt a 3 eurót(!), amit egyetlen kifizetésért  felszámol november óta a Skrill.

Azért köszönöm a választ.

Civilization most is van. Civilization V + kiegészítők.


Ismertek olyan ingyenes tipp oldalakat ahol a tipp statisztika normálisan van vezetve és ahol százalékos arányban megadják a tippster addig elért eredményeit?
PL: Helyezés,találati arány,megforgatott összeg.bevétel,profit,ROI
??? jöhet privátban is

Idézetet írta: betörő Dátum december 14, 2013, 15:55:04
Ismertek olyan ingyenes tipp oldalakat ahol a tipp statisztika normálisan van vezetve és ahol százalékos arányban megadják a tippster addig elért eredményeit?
PL: Helyezés,találati arány,megforgatott összeg.bevétel,profit,ROI
??? jöhet privátban is

Akár az OddsPortalon is találsz ilyet.

Idézetet írta: betörő Dátum december 14, 2013, 15:55:04
Ismertek olyan ingyenes tipp oldalakat ahol a tipp statisztika normálisan van vezetve és ahol százalékos arányban megadják a tippster addig elért eredményeit?
PL: Helyezés,találati arány,megforgatott összeg.bevétel,profit,ROI
??? jöhet privátban is

Talán az OLBG a legnagyobb, bár ebben a témában nem vagyok annyira otthon.

Üdv!

Van egy "ismerősöm ismerőse", akinek elég jól megy a tippmix. Kb kéthetente-havonta nyer 1-5millát. Annyit tudok csupán, hogy 8-10 szelvénnyel fogad, nagy téttel játszik. A megfogadott események között van foci, kosárlabda, kézilabda, talán jégkorong is.  Tekintve a tippmix alacsony kínálatát és viszonylag kedvezőtlen oddsait kiváncsi lennék a véleményetekre, hogy lehet képes valaki állandó és ekkora profitot termelni.