KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Markides Dátum december 16, 2013, 21:29:47
Üdv!

Van egy "ismerősöm ismerőse", akinek elég jól megy a tippmix. Kb kéthetente-havonta nyer 1-5millát. Annyit tudok csupán, hogy 8-10 szelvénnyel fogad, nagy téttel játszik. A megfogadott események között van foci, kosárlabda, kézilabda, talán jégkorong is.  Tekintve a tippmix alacsony kínálatát és viszonylag kedvezőtlen oddsait kiváncsi lennék a véleményetekre, hogy lehet képes valaki állandó és ekkora profitot termelni.

Talán az ismerősödnek kéne megkérdezni az ismerősét... Aztán itt leadni a drótot :great:

Idézetet írta: Markides Dátum december 16, 2013, 21:29:47
Üdv!

Van egy "ismerősöm ismerőse", akinek elég jól megy a tippmix. Kb kéthetente-havonta nyer 1-5millát. Annyit tudok csupán, hogy 8-10 szelvénnyel fogad, nagy téttel játszik. A megfogadott események között van foci, kosárlabda, kézilabda, talán jégkorong is.  Tekintve a tippmix alacsony kínálatát és viszonylag kedvezőtlen oddsait kiváncsi lennék a véleményetekre, hogy lehet képes valaki állandó és ekkora profitot termelni.

tul keves az info amit errol tudsz/tudunk. Ahhoz hogy valami eleg jol menjen nem kell sok. Ha valaki nyer havonta 2-10 millat az lehet kurvahjó is, de kurvagyenge is. mi az a nagytet? ha valaki a bankja 1-3% teszi fel, az akkor csak egy tet - meg akkor is ha 1 millio forint. Ha az a egesz vagyona, akkor nagy tet - inkabb mondanam orult tet. Alapjaban veve, az hogy ,,tipszmixul" nem vall kemeny profizmusra. Szoval amig nincs teljes belatasod az egesz ,,konyvelesere" addig mindegy mit mutat... Addig valos osszkepet nem tudsz csinalni belole.

Idézetet írta: AC_28 Dátum december 16, 2013, 21:46:21
tul keves az info amit errol tudsz/tudunk. Ahhoz hogy valami eleg jol menjen nem kell sok. Ha valaki nyer havonta 2-10 millat az lehet kurvahjó is, de kurvagyenge is. mi az a nagytet? ha valaki a bankja 1-3% teszi fel, az akkor csak egy tet - meg akkor is ha 1 millio forint. Ha az a egesz vagyona, akkor nagy tet - inkabb mondanam orult tet. Alapjaban veve, az hogy ,,tipszmixul" nem vall kemeny profizmusra. Szoval amig nincs teljes belatasod az egesz ,,konyvelesere" addig mindegy mit mutat... Addig valos osszkepet nem tudsz csinalni belole.

Igaz. Úgy tűnik mintha tudná mit csinál, de hát végül lehet, hogy több tíz milla mínuszban van. Kevés info.

Idézetet írta: Markides Dátum december 16, 2013, 21:29:47
Üdv!

Van egy "ismerősöm ismerőse", akinek elég jól megy a tippmix. Kb kéthetente-havonta nyer 1-5millát. Annyit tudok csupán, hogy 8-10 szelvénnyel fogad, nagy téttel játszik. A megfogadott események között van foci, kosárlabda, kézilabda, talán jégkorong is.  Tekintve a tippmix alacsony kínálatát és viszonylag kedvezőtlen oddsait kiváncsi lennék a véleményetekre, hogy lehet képes valaki állandó és ekkora profitot termelni.



Ez most olyan hogy nálunk gazdag vállalkozók is játszanak. Néha hallani olyat hogy ez meg az nyert 1millát.
Mellé jön a szöveg hogy ő/ők ebből is élnek. De gyanítom hogy egyszeri véletlen dolgokról szól ez. Mivel alapból gazdagok ezért a tét és a nyeremény is számottevő a sima mezei embernek. És akkor jön ilyenkor a TIPPMIX istenítése. Blablabla.
Néha az ilyen nyeremények hallatán hajlamosak az emberek legendákat gyártani főleg egy 10X ezres kisvárosban.
Egytől sem hallok, látok profi szemléletet, csak a tényt hogy nyert.( mind elvakult mixes és élőpókeres)
Én is fogok néha kombiban 3-4-5-6X pénzt

Aki a tippmixen milliomos tud lenni, az online milliárdos lehetne...

Én akkoriban mutogattam a nyertes szelvényeimet, amikor még csak győzködtem magam, hogy milyen ügyes vagyok - miközben összességében veszteséges voltam.
De ez biztosan egyedi dolog.  :)

Kedvencem az volt, mikor egy 20 000 ft-os kombinációból visszajött valami 7800 ft és "nyeremény" felvételnél a kettővel mögöttem álló (hehehe) Ica néni csak ennyit mondott: "Ez igen!"
Ő ugye hiába kapirgálta a 100 ft-os sorsjegyét, nem adott neki ilyen giga nyereményt...


Idézetet írta: Knapp Dátum december 17, 2013, 14:24:24

Kedvencem az volt, mikor egy 20 000 ft-os kombinációból visszajött valami 7800 ft és "nyeremény" felvételnél a kettővel mögöttem álló (hehehe) Ica néni csak ennyit mondott: "Ez igen!"
Ő ugye hiába kapirgálta a 100 ft-os sorsjegyét, nem adott neki ilyen giga nyereményt...

Velem is volt hasonló, pár tízezres nyereménynél (összességében persze hatalmas mínuszban voltam). Hiába be kell látnom, hogy sem az offline sem az online szerencsejáték nekem nem jön be. Pedig próbálkoztam eleget, kb 15 éven keresztül.

Valaki ismeri a lottoszimulator.hu oldalt? Mennyire megbízható? Én neten utána keresve nem találtam róla rosszat. Csak azért aggódóm mert már regisztráltam és ugye sok ilyen adathalász oldal van és az e-mailjük is a SPAM mappába jött... 

Van most valahol a piacon olyan freebet, aminél ha vesztes a fogadás, rendesen visszakapom a pénzt, nincs semmi egyéb követelmény és buktató?


Halihó! Van itt valaki, akinek tányéros UPC-je van??? Azért kérdem, mert nekem nagyjából 3-4 napja nem elérhető az Eurosport 2 csatorna, holott a csomagban benne van. Szóval akinek tányéros UPC-je van, írja már meg, neki elérhető-e az eurosport 2
THX

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 28, 2013, 09:40:55
Halihó! Van itt valaki, akinek tányéros UPC-je van??? Azért kérdem, mert nekem nagyjából 3-4 napja nem elérhető az Eurosport 2 csatorna, holott a csomagban benne van. Szóval akinek tányéros UPC-je van, írja már meg, neki elérhető-e az eurosport 2
THX

Szia, nálam működik, valami CSKA-ROC ( ;D ) hokimeccs megy éppen........

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 28, 2013, 09:40:55
Halihó! Van itt valaki, akinek tányéros UPC-je van??? Azért kérdem, mert nekem nagyjából 3-4 napja nem elérhető az Eurosport 2 csatorna, holott a csomagban benne van. Szóval akinek tányéros UPC-je van, írja már meg, neki elérhető-e az eurosport 2
THX

Idézetet írta: Eisbär Dátum december 28, 2013, 09:49:32
Szia, nálam működik, valami CSKA-ROC ( ;D ) hokimeccs megy éppen........

Igazán nincs mit, szóra sem érdemes, paraszt....



Javítottam, így talán már világos, feltesz egy kérdést, a választ leszarja, mások meg majd csodálkoznak, miért nem segít senki, meg miért nem válaszolnak feltett kérdésekre. Tényleg, minek?

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 28, 2013, 09:40:55
Halihó! Van itt valaki, akinek tányéros UPC-je van??? Azért kérdem, mert nekem nagyjából 3-4 napja nem elérhető az Eurosport 2 csatorna, holott a csomagban benne van. Szóval akinek tányéros UPC-je van, írja már meg, neki elérhető-e az eurosport 2
THX

Idézetet írta: Eisbär Dátum december 28, 2013, 09:49:32
Szia, nálam működik, valami CSKA-ROC ( ;D ) hokimeccs megy éppen........

Igazán nincs mit, szóra sem érdemes, paraszt....