KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum december 29, 2013, 12:23:58
Szerintetek sem megy ez a rózsaszín lábbeli ehhez a fekete bikinihez? A másik kérdésem meg az, hogy nem tudjátok (a képen látható) Kozma Klaudia telefonszámát? Mert állampolgári kötelességemnek érzem, hogy ezt neki is elmagyarázzam, hogy ez így nem jó!
nemcsak a lábbeli színe a gond, hanem a típusa is :noway:
ha felhívod, magyarázd el az is hogy FA SZobor mellett pózoljon máskor  ;D :beerchug: :redchug:

Ha egy meccsen piros lapot kap egy játékos, akkor az meddig kap eltiltást? Gondolom függ attól is, hogy miért kapja, meg 2 sárga miatt kapja, vagy rögtön pirosat.
Ezeknek a variációját leírná valaki? Mikor mekkora eltiltást kap az adott játékos ha pirosat kap? Előre is köszi! :cya:

Idézetet írta: Tiedes Dátum december 31, 2013, 20:21:59
Ha egy meccsen piros lapot kap egy játékos, akkor az meddig kap eltiltást? Gondolom függ attól is, hogy miért kapja, meg 2 sárga miatt kapja, vagy rögtön pirosat.
Ezeknek a variációját leírná valaki? Mikor mekkora eltiltást kap az adott játékos ha pirosat kap? Előre is köszi! :cya:


Magyarországon az MLSZ Fegyelmi Bizottsága dönt az eltiltás mértékéről, az elkövetett szabálytalanság súlya alapján, gondolom külföldön is hasonló lehet az eljárás.

Illetve vannak az ún. visszaesők, akik minden meccsen pirosat kapnak, amikor játszanak. Nekem volt csapattársam, akit szinte minden meccsen kiállítottak, őt már ilyen fél szezonokra is eltiltották :D
Ha épp játszhatott, lehetett tudni, hogy az ellenfélből valamelyik játékosnak nagyon rossz napja lesz  ;D

Idézetet írta: rosco Dátum december 31, 2013, 20:32:43
Magyarországon az MLSZ Fegyelmi Bizottsága dönt az eltiltás mértékéről, az elkövetett szabálytalanság súlya alapján, gondolom külföldön is hasonló lehet az eljárás.

Értem, és ezt lehet követni valahol? Meccs előtt meg tudom nézni, hogy az adott játékos, aki előző meccsen pirosat kapott játszhat e most?

Idézetet írta: Tiedes Dátum december 31, 2013, 20:43:43
Értem, és ezt lehet követni valahol? Meccs előtt meg tudom nézni, hogy az adott játékos, aki előző meccsen pirosat kapott játszhat e most?

Mostanában itt: http://www.transfermarkt.co.uk/en/premier-league/ausfall/wettbewerb_GB1.html szoktam megnézni. A jobb felső sarokban (Change competition) ki tudod választani a bajnokságot.

Idézetet írta: Tiedes Dátum december 31, 2013, 20:21:59
Ha egy meccsen piros lapot kap egy játékos, akkor az meddig kap eltiltást? Gondolom függ attól is, hogy miért kapja, meg 2 sárga miatt kapja, vagy rögtön pirosat.
Ezeknek a variációját leírná valaki? Mikor mekkora eltiltást kap az adott játékos ha pirosat kap? Előre is köszi! :cya:


Ket sargalab utan, altalaban csak 1 merkozest fog kihagyni. Ha rogton piros lapot kap, akkor azt majd figyelmi bizottsag donti el, de igy is minimum 2 merkozest kap.

Idézetet írta: rosco Dátum december 31, 2013, 20:59:47
Mostanában itt: http://www.transfermarkt.co.uk/en/premier-league/ausfall/wettbewerb_GB1.html szoktam megnézni. A jobb felső sarokban (Change competition) ki tudod választani a bajnokságot.

Köszi, ez jól jött :)  :cya:

A BetUS-en kaptam egy 50 dolláros ingyenes fogadást a Florida State - Auburn egyetemi amerikai focimeccs pénzfeldobására (vagyis hogy melyik csapat kezd). Nem tudom ki volt az az idióta, aki ezt a promót kitalálta, de ha már így alakult, szeretném visszafogadni, de nem találtam sehol ezt a fogadási típust. Még a BetUS-nél sem (totál áttekinthetetlen, fos iroda). Valaki esetleg tud olyan irodát, ahol lehet erre fogadni?

Sziasztok!

Azzal kapcsolatban érdeklődnék, hogy van-e arra vonatkozóan statisztika, hogy a meccsek hány %-a végződik 0-0ás döntetlennel?

Idézetet írta: szabi Dátum január 07, 2014, 14:48:39
Sziasztok!

Azzal kapcsolatban érdeklődnék, hogy van-e arra vonatkozóan statisztika, hogy a meccsek hány %-a végződik 0-0ás döntetlennel?

Nem tudok ilyenről de szerintem annyira nem nagy dolog megoldani. Nyisd meg a futbol24.com-ot és nézd meg az előző napokban hány meccset játszottak és abból mennyi ért véget 0:0-ás döntetlennel. Ha ezt megcsinálod egy hónapig már egész releváns értéket kaphatsz. Értelme szerűen minl nagyobb a minta annál pontosabb. Esetleg nézz körül ebben a topikban: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,977.0.html

Remélem valamennyit segítettem :) :ok:


A futbol24en a bajnokságoknál a statisztikai résznél évről évre le van bontva, hogy hány meccs végződik 0-0-ra (azt hiszem majd minden ligánál megvan ez).


Sziasztok! Ismerős valakinek a Betcity Balkan nevű fogadóiroda? Esetleg valaki szokott ott fogadni? Ha igen az lenne a kérdésem hogy a papíros kínálata online megtalálható valahol? Hasonlóra gondoltam mint nálunk a Szerencsemix letölthető verzója. Guglival csak a sima online irodáját találtam meg.