KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Van-e itt valaki, aki magyar focicsapatok (NBI-NBII) meccseiről tudósít (élőben, neten keresztül szövegesen) vagy honlapjait szerkeszti? Ha van, írjon már rám egy privátot, vagy ha ismer ilyen embert, és tud adni kontaktot, akkor is!

Köszi előre is!

bet365 mellett milyen oldalak vannak még, ami teljesen átlátható, és viszonylag sok/nagy bónuszt ad befizetésnél, vagy havonta?

Kaptam egy telefont, de a régi memóriakártyát, ami a másik telefonomba volt nem ismeri fel, valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a probléma?  :)

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 13, 2014, 16:46:16
Kaptam egy telefont, de a régi memóriakártyát, ami a másik telefonomba volt nem ismeri fel, valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a probléma?  :)

Lehet,hogy szoftverhibás. Újonnan volt véve,vagy valakitől vetted/kaptad használtan? Esetleg akkor őt kérdezd meg.

Jaja nővéremé volt, neki működött, na mindegy amúgy is venni kell egy nagyobbat, remélem azt beolvassal :D

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 13, 2014, 17:27:07
Jaja nővéremé volt, neki működött, na mindegy amúgy is venni kell egy nagyobbat, remélem azt beolvassal :D

Mekkora a jelenlegi,amit nem olvas be?

Idézetet írta: Pikaa Dátum január 13, 2014, 17:28:05
Mekkora a jelenlegi,amit nem olvas be?

1 GB  ;D 16 gigásat akarok most rendelni

Segítséget szeretnék kérni!! :D ::)

Ha valaki tud olyan oldalakat, ahol gólstatisztikák vannak akár külföldi is lehet.
Kérem tegye be ide a linkjét.
Próbálkoztam a guglin, de nem sok sikerrel
Köszi :beerchug:

Ha skrill-re bankkártyát akarok reggelni akkor fényképen is fel kell tölteni??


Idézetet írta: betörő Dátum január 14, 2014, 11:50:39
Ha skrill-re bankkártyát akarok reggelni akkor fényképen is fel kell tölteni??

Akarsz nekik küldeni viccből egy símaszkos képet?  ;D


Ncoreon keresem az OZ című sorozatot. Hogyan írjam be a keresőbe, hogy kidobja, mert két betűre nem keres, ha szpészelek utána, akkor meg kidobja az összeset? Help Please!

Idézetet írta: Szigo Dátum január 17, 2014, 17:12:45
Ncoreon keresem az OZ című sorozatot. Hogyan írjam be a keresőbe, hogy kidobja, mert két betűre nem keres, ha szpészelek utána, akkor meg kidobja az összeset? Help Please!

Állítsd a keresést sorozat (Eng Xvid)-re, majd ezt írd be: *OZ és akkor másodiknak kidobja.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 17, 2014, 17:17:10
Állítsd a keresést sorozat (Eng Xvid)-re, majd ezt írd be: *OZ és akkor másodiknak kidobja.

Köszi. És a Hun Xvid-nél? Ez szerintem van magyarul is, én legalábbis úgy tudom. Ráadásul azt nem értem, hogy Eng-ben S1-6 van, de magyarul a port.hun 1-4 szerepel. Most akkor hogyan van ez?