KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Szigo Dátum január 17, 2014, 17:22:46
Köszi. És a Hun Xvid-nél? Ez szerintem van magyarul is, én legalábbis úgy tudom. Ráadásul azt nem értem, hogy Eng-ben S1-6 van, de magyarul a port.hun 1-4 szerepel. Most akkor hogyan van ez?

6 évados, magyarul még nem láttam; valamelyik magyar csatorna is adta, de úgy emlékszem feliratosan.OZ TV Series

Betfairen kívül van még tőzsde jellegű sportfogadó oldal?
Betssonról hallottam,annak idején,de nem találtam ott semmi olyan funkciót.
Ladbrokes?
Köszi!

Idézetet írta: mikisun Dátum január 18, 2014, 14:00:41
Betfairen kívül van még tőzsde jellegű sportfogadó oldal?
Betssonról hallottam,annak idején,de nem találtam ott semmi olyan funkciót.
Ladbrokes?
Köszi!

Betsson-on már évek óta megszűnt, Ladbrokes nem. Betdaq, Matchbook olyan mint a Betfair.

Mennyi volt a legtöbb amit feltettetek egy tippmixszelvényre?
Emlékszem anno amikor melóztam, hazafelé mindig betértem, és amit a HÉVen hazafelé bekarikáztam az NSben, meg is toltam mixen. De már akkor is sápítozott a csaj ha egy húszast tettem. Most lett volna amit inkább mixen tettem volna, de emiatt inkább maradtam a kisebb szorzónál, neten.

Idézetet írta: sleve Dátum január 18, 2014, 14:09:01
Betsson-on már évek óta megszűnt, Ladbrokes nem. Betdaq, Matchbook olyan mint a Betfair.
Ja tényleg,Betdaq!! ;D
Hülye,aki nem normális! ;D ;D
Ezt totál elfelejtettem!
Köszi,Sleve!! :) :)
Ezek vannak.annyira jók és tisztességes oldalak,mint a Betfair?
És,ami fontosabb,jobbak felépítésileg,informatikailag,mint a BF?
Mert,amit a BF művel már hónapok óta,az már sok!

Azon túl érdekelne,melyik cégek jók még?
Pl:nem tiltanak le,nem szabják meg a limitet,meg ilyenek...
Köszönöm!

Idézetet írta: mikisun Dátum január 18, 2014, 14:21:27
Ja tényleg,Betdaq!! ;D
Hülye,aki nem normális! ;D ;D
Ezt totál elfelejtettem!
Köszi,Sleve!! :) :)
Ezek vannak.annyira jók és tisztességes oldalak,mint a Betfair?
És,ami fontosabb,jobbak felépítésileg,informatikailag,mint a BF?
Mert,amit a BF művel már hónapok óta,az már sok!

Azon túl érdekelne,melyik cégek jók még?
Pl:nem tiltanak le,nem szabják meg a limitet,meg ilyenek...
Köszönöm!
Egyiken sincs akkora forgalom mint a BF-en.A Matchbookot érdemes kipróbálni szerintem ott a főbb piacokon azért nagy a forgalom(így az oddsok is jók),de összeségében a választék azért kisebb,technikailag jól használható,a jutalék meg kisebb.Kb ezek elmondhatóak a betdaq ra is.

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 18, 2014, 14:19:24
Mennyi volt a legtöbb amit feltettetek egy tippmixszelvényre?
Emlékszem anno amikor melóztam, hazafelé mindig betértem, és amit a HÉVen hazafelé bekarikáztam az NSben, meg is toltam mixen. De már akkor is sápítozott a csaj ha egy húszast tettem. Most lett volna amit inkább mixen tettem volna, de emiatt inkább maradtam a kisebb szorzónál, neten.

Ha ilyen gátlásaid vannak, akkor váltogasd a lottózókat/újságosokat, ahol játszol.
Én is ezt csináltam régebben. (na meg nem is akartam "érzelmileg kötődni" egyik eladóhoz sem.  :D  )

Egyébként nem hiszem, hogy zavarja őket, ha nagyobb forgalmat generálsz nekik.

Idézetet írta: pukk Dátum január 18, 2014, 14:47:04
Egyiken sincs akkora forgalom mint a BF-en.A Matchbookot érdemes kipróbálni szerintem ott a főbb piacokon azért nagy a forgalom(így az oddsok is jók),de összeségében a választék azért kisebb,technikailag jól használható,a jutalék meg kisebb.Kb ezek elmondhatóak a betdaq ra is.
Köszi,Pukk! :)

Bet365-ön lehet nagy méretben nézni a live részt, mert régen úgy tudom lehetett?

Sziasztok.engem is a matematikai rész regisztráltatott ma ide :D nekem olyan kérdésem lenne először hogy tudtok e olyan oldalt(lehetőleg nagy világot átfogó) ahol tipsterek minden egyes tippjei előre láthatóak.például egy olyan gyüjtő oldal ami pörgösebb tippsterekrúl(napi 20-100 tipp) készítene statisztikát. mint például itt nálatok az előzetesben.csak valami olyanra gondoltam ahol a létszám és a picksek jóval nnagyobb számban képviseltetik magukat.előre is köszönöm a válaszotokat

Idézetet írta: betörő Dátum január 21, 2014, 21:26:02
Bet365-ön lehet nagy méretben nézni a live részt, mert régen úgy tudom lehetett?

Az oldalon egy kicsit lehet nagyobb méretet beállítani. Ha ennél is nagyobbat akarsz, akkor használd a Windows beépített nagyítóját, amivel akár teljes képernyőssé is tehető a stream (persze ekkor nagyon pixeles lesz). Start menü - keresés - nagyító

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum január 22, 2014, 23:06:26
Hello! Azt szeretném kérdezni tud-e valaki olyan fogadóirodát, amely mostanában jó bónuszt kínál akár befizetésre, akár másra. Az lenne fontos, hogy élőfogadásban hasonló kaliberű legyen, mint a bet365, valamint megbízható és némileg könnyen átlátható és nem túl kekeckedő irodára gondolok itt a KYC terén és lehetőleg a közeljövőben tartsa meg a magyar ügyfeleket  :D. Tudom ez egy kicsit sok egyszerre, de ha valaki tud ilye(neke)t, szóval van tapasztalata ilyen irodákról, elsősorban azoktól kérdezném. A segítségeteket előre is köszönöm!  :)



Unibet, betclic, sportingbet, betathome :)

kezdetnek nem rosszak, viszont a bonuszforgatasi kovetelmenyek picit nehezebbek egy-ket esetben

Letezik az arbolas fele biztos nyereseghez hasonlo biztos nyereseg az online tozsde irodaknal? gondolok itt forex meg hasonlo dolgokra...tudomasom szerint ezek is adnak bonuszokat :)

Az info privat uzenetben is johet, ha valaki felti a tudasat  :P

Sziasztok!

Biztos megtalálható a lenti kérdésemre a fórumon a válasz, de nincs nagyon időm megkeresni, így nagyon hálás lennék ha valaki segítene benne!  :)

Skrill-ről szeretnék egyenleget feltölteni, de nem engedi, ami valószínűleg annak köszönhető, hogy 1000 EUR/90 nap az alapbeállítás. Hol tudom ezt változtatni? A beállítások/számla limit alatt lehet emelést kérni, de ott a banki befizetésnél pont nincs növelésre lehetőség.

Előre is köszönöm a választ!
Gábor

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum január 24, 2014, 01:24:23

Vágom, de nem ma kezdtem a sportfogadást és ezek mind megtalálhatók a listámon, de nagyon szépen köszönöm a segítséget, de valami jóval komolyabbra gondolok és már kezdem is megtalálni úgy látom. A többiektől jóval nagyobb fair-playt vártam, de mindegy, tegyék boldoggá magukat, szó szerint ahogy értik és mégegyszer kösz neked!

Ha nem ma kezdted a sportfogadást, akkor nyilván ismersz szorzó összehasonlító oldalakat, illetve olyanokat, amelyek "minősítik" az irodákat. Na ezek az oldalak tele vannak fogadóirodák reklámjaival és linkjeivel.  :)
Ezeket kell szépen egyesével végignézni, hogy közülük melyik a megfelelő neked.

Az itteni "Egyéb internetes fogadóirodák" témán átrágtad már magad?
Nem számoltam meg, de vagy 100 különböző irodának van külön fórum témája, az nem fair, ha ennek a kivonatolását elvárod másoktól.   :)

Egyébként meg honnan a fenébe kéne tudnia bárkinek is, hogy hol tartasz és milyen irodák vannak a listádon?!    ???


Idézetet írta: dobog Dátum január 23, 2014, 07:56:03
Sziasztok!

Biztos megtalálható a lenti kérdésemre a fórumon a válasz, de nincs nagyon időm megkeresni, így nagyon hálás lennék ha valaki segítene benne!  :)

Skrill-ről szeretnék egyenleget feltölteni, de nem engedi, ami valószínűleg annak köszönhető, hogy 1000 EUR/90 nap az alapbeállítás. Hol tudom ezt változtatni? A beállítások/számla limit alatt lehet emelést kérni, de ott a banki befizetésnél pont nincs növelésre lehetőség.

Előre is köszönöm a választ!
Gábor

A Skrill számládon a limitek az azonosítás szintjétől függenek.
Minél több adatot tudnak rólad, annál több pénzt mozgathatsz rajtuk keresztül.

A Settings / Account limits részben nézd meg, hogy mivel tudod ezt növelni! (Start verification vagy Increase limit)