KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sziasztok.K&H-s Visa kártyáról próbáltam feltölteni BetClichez és Sportingbethez,de nem engedte egyiket sem.Banki utalással működni fog a dolog?(Bónuszt csak ezzel a 2 befizetési móddal lehet igénybe venni).


Idézetet írta: Maestro90 Dátum január 27, 2014, 09:18:00
Sziasztok.K&H-s Visa kártyáról próbáltam feltölteni BetClichez és Sportingbethez,de nem engedte egyiket sem.Banki utalással működni fog a dolog?(Bónuszt csak ezzel a 2 befizetési móddal lehet igénybe venni).
A K&H kártyával csak a TippmixPro-ra tudsz befizetni, más szerencsejáték oldalt nem enged. Banki átutalás viszont bárhova mehet.

unibeten akartam pörgetni párat az egyik nyerőgépen. Tölteném be, de ezt írja ki (csatolt kép)

Mi lehet a megoldás. Aurora böngészőt használok, ami ugyanaz, mint a mozilla. tools, aztán options, odáig megvagyok, de aztán paff...


A single tippelőktől kérdezném, hogy mi ill mennyi fogadás tekinthető hosszútávnak?

Idézetet írta: betörő Dátum február 05, 2014, 17:33:57
A single tippelőktől kérdezném, hogy mi ill mennyi fogadás tekinthető hosszútávnak?

Wehehe.
A hosszútávra vonatkozó kérdést benéztem...

Ha a "minta nagyság" kérdés, akkor nem tudom.  :)

Idézetet írta: betörő Dátum február 05, 2014, 17:33:57
A single tippelőktől kérdezném, hogy mi ill mennyi fogadás tekinthető hosszútávnak?
1000 db fölött

szerintem is a kb ezres a minimum. 3-5 ezresnel mar tokeletes a kep. de attol meg igy is elkurodhat idovel a dolog...

Idézetet írta: AC_28 Dátum február 05, 2014, 20:46:59
szerintem is a kb ezres a minimum. 3-5 ezresnel mar tokeletes a kep. de attol meg igy is elkurodhat idovel a dolog...

Neked volt ilyen AC? ahol 4-5 ezres minta működött majd minden elromlott? Mert azért ez durva hogy valami megy és ilyen hatalmas minta után is elmehet a francba :/

ok, köszi a válaszokat. cirka 200 tippnél  -8%roi-m van 8)

Idézetet írta: mezrajaed Dátum február 05, 2014, 20:51:21
Neked volt ilyen AC? ahol 4-5 ezres minta működött majd minden elromlott? Mert azért ez durva hogy valami megy és ilyen hatalmas minta után is elmehet a francba :/

Nem, nem volt. De fel vagyok ra keszulve. es en eddig kb 2,5 ezernel tartok. Szerintem elbaszodhat a dolog olyan nagy minta utan is. nem mondom egyik naprol a masikra. egyszeruen a bukik is tanulnak, es sokkal okosabbak nalunk. :D amibol ma elvileg 10% tudsz netto csinalni, lehet masfel ev mulva nem lesz 5% se :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 05, 2014, 14:49:43
unibeten akartam pörgetni párat az egyik nyerőgépen. Tölteném be, de ezt írja ki (csatolt kép)

Mi lehet a megoldás. Aurora böngészőt használok, ami ugyanaz, mint a mozilla. tools, aztán options, odáig megvagyok, de aztán paff...

Valamiért a böngésződ nem engedélyezi a cooki-kat (sütik). Én is szívtam sokat, kipróbáltam jó pár böngészőt, nekem a   Chrome vált be ott a beállításokban  engedélyezed a sütiket és goooo! Minden működik tökéletesen.

Jó estét kívánok!
Tudna nekem valaki segíteni? Mit jelentenek ezek a hendikep változások? Melyik csapat javára és mi változik?
http://www.oddsportal.com/moving-margins/

Valamint ezt szoktátok követni?
http://www.oddsportal.com/dropping-odds/
Csak az elmúlt két napban néztem a dropping oddsokat és vannak jó tippek, amikre nagy pénzekkel tesznek (gondolom ezért esik az odds)

Üdvözlettel,
MrJuventus
:)

Idézetet írta: MrJuventus Dátum február 06, 2014, 23:57:03
Jó estét kívánok!
Tudna nekem valaki segíteni? Mit jelentenek ezek a hendikep változások? Melyik csapat javára és mi változik?
http://www.oddsportal.com/moving-margins/

Valamint ezt szoktátok követni?
http://www.oddsportal.com/dropping-odds/
Csak az elmúlt két napban néztem a dropping oddsokat és vannak jó tippek, amikre nagy pénzekkel tesznek (gondolom ezért esik az odds)

Üdvözlettel,
MrJuventus
:)

A két kérdésed összefügg.
Valóban, ha túl sok pénz érkezik egy kimenetelre, akkor az iroda csökkenti azt a szorzót.
A szorzók viszont egymással párhuzamosan mozognak, tehát ha egy csapat hendikepes győzelmének csökken a szorzója, akkor a "sima" győzelmének is.

A fent említett "margin" az a határ, aminél az iroda (illetve a fogadók) szerint pont 50-50% körül van a két lehetséges kimenetel valószínűsége.
Ha megnézed, ahol változott a hendikep határ, ott a végkimenetel szorzója is ugyanabban az irányba mozdult.

A Wigan Warriors - Huddersfield rögbi meccsre pl. -8-ról -6-ra mozdult a határ, már nem 8 pont különbséget lát a Coral a két csapat között, hanem csak 6-ot.
Ugyanígy az 1x2 fogadásoknál 1.44-ről 1.5-re emelkedett a hazai csapat szorzója.

A "moving margin" menüpontban egy-egy irodánál figyeli a változásokat az oddsportal és a legnagyobb elmozdulásokat tünteti fel, ugyanakkora  "dropping odds"-oknál a megfigyelt bukik 10-50%-ánál (ez választható) kell megtörténnie nagyobb változásnak, hogy a listára kerülhessen egy esemény.


Köszönöm szépen a választ.

Még egy kérdésem van. Ti/Te pl szoktatok figyelni a tömeghatásokra? Hogy mennyien helyeznek el nagyobb tétet ez bizonyos kimenetelre?

Gondolok itt a dropping oddsra. Vagy valamilyen hasonló statisztikai oldal adataira.

Üdv & jó hétvégét!
MrJuve