KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A dropping odds egy nagyon hasznos dolog, próbáld ki papíron jönni fog. Pénzbe már nem érdemes mert bukta lesz. Persze ez csak az én tapasztalatom :)

Van valakinek valami infója a tegnapi Rijeka, illetve Benfica meccsről? Elvileg mindkettőt elhalasztották, és azt szeretném megtudni, hogy mikor pótolják be őket! Köszönöm előre is!

Valaki fizetet már sms-ben tippekert?


Idézetet írta: zsolti3090 Dátum február 10, 2014, 15:32:10
Valaki fizetet már sms-ben tippekert?

Én igen, de általában az ilyenek nagy szarok.. 1x fizettem, meg is bántam :)

Idézetet írta: davixxx Dátum február 10, 2014, 19:38:43
Én igen, de általában az ilyenek nagy szarok.. 1x fizettem, meg is bántam :)

Hát már annyi helyen ezt látom és nemtudom hogy most ez ennyire jól megy ilyen sokan fizetnek ilyenre hogy pár kimásolt tippeket kapjanak? :O
Én nem fogok ilyenre fizetni az biztos hadd menyenek csődbe!:D

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum február 10, 2014, 20:18:10
Hát már annyi helyen ezt látom és nemtudom hogy most ez ennyire jól megy ilyen sokan fizetnek ilyenre hogy pár kimásolt tippeket kapjanak? :O
Én nem fogok ilyenre fizetni az biztos hadd menyenek csődbe!:D

A világ általában nem úgy működik, hogy pár ezer forintért megvásárolhatod azt a kulcsot, amellyel korlátlan mennyiségű pénzt kereshetsz.  :) 

Az az élet rendje, hogy akinek van valamije (vagy nincs semmije, de van bátorsága/pofája), az megpróbál eladni.
Aki meg munka, energia- és időbefektetés nélkül akar gazdagodni, az meg vásárol tőlük.

Ha valami eladó, persze még nem jelent minőséget (az esetünkben jó tippet), mert ugye egy randa kurva is árulhatja magát a sarkon.

Azért a hiteles visszajelzéseket érdemes figyelni, hátha...  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 11, 2014, 01:59:21
A világ általában nem úgy működik, hogy pár ezer forintért megvásárolhatod azt a kulcsot, amellyel korlátlan mennyiségű pénzt kereshetsz.  :) 

Az az élet rendje, hogy akinek van valamije (vagy nincs semmije, de van bátorsága/pofája), az megpróbál eladni.
Aki meg munka, energia- és időbefektetés nélkül akar gazdagodni, az meg vásárol tőlük.

Ha valami eladó, persze még nem jelent minőséget (az esetünkben jó tippet), mert ugye egy randa kurva is árulhatja magát a sarkon.

Azért a hiteles visszajelzéseket érdemes figyelni, hátha...  :)

Nem mindenben értek egyet az előttem szólókkal, mert egy "randa kurva" :D is tehet veled csodákat ;D
De félre a viccet, itt az oldalon általában nagy felháborodást kelt, ha valaki pénzért árul tippeket. Én ezzel nem értek teljesen egyet.
Előre bocsátom, hogy soha nem adtam, és vettem pénzért tippeket, és nem is fogok.
De, miért várnám el ha valaki valamibe belerakott munkát, időt, pénzt, azt megossza velem ingyen.
Ha nekem nincs a kertemben alma, akkor nem várom el a szomszédtól, hogy adjon nekem ingyen mert neki van.
Nem várom el az autógyártól, hogy adjon nekem ingyen egy kocsit mert neki úgy is ott van egy csomó,
mint ahogy a péktől sem várom el, hogy adjon ingyen kenyeret.
Ezekkel a tippekkel nem az a fő baj szerintem, hogy pénzt kérnek értük, hanem, hogy szart se érnek.
Tavaly volt egy elég szar szériám, világvége hangulatomban úgy döntöttem, hogy veszek ilyen tippeket.
Hál' istennek a jobbik agyam ;) közbeszólt.
Kigyűjtöttem tíz ilyen oldalt, és írtam nekik, hogy szívesen vásárolok tőlük dupla árért, ha küldenek nekem a fogadóiroda honlapjáról olyan képernyő fotót ami bizonyítja, hogy az utólag kitett (mert ezek ugye mindig a végeredmény ismeretében vannak közzétéve) nyertes meccseket megjátszották. Vagy adnak 10 grátisz tippet ami ha legalább 50% találati arányt biztosít. Mondom dupla pénzt ígértem nekik.
Na, hányan válaszoltak ::)? Úgy van, egy sem. Na itt a gond. >:(
Ha én el akarnék adni valamit amiben biztos vagyok, hogy jó, akkor simán adok belőle "kóstolót".
Ezeknek az oldalaknak a 99%-a arra utazik, hogy nincs olyan ember aki nem örül a könnyen jött pénznek. És rengeteg ember elég lusta ahhoz, hogy valamit is tegyen egy kis pluszért.  Nincs a tippek mögött komoly munka, sőt sok helyen semmilyen munka sincs mögötte, csak utólag kiteszik, hogy ni-ni ez a tippünk is nyert.
Persze ez a véleményem nem zárja ki, hogy kis százalékban valóban lehet jó tippeket is venni.

Zsolti3090 neked és minden kezdőnek (bocs, ha Te nem vagy az :D ) inkább azt javaslom, hogy ha nem bízol magadban akkor először itt a naplókat böngészve tippelj. Ügyesen mazsolázva komoly nyereményeket lehet összegrundolni azokból a tippekből amit itt a fórumtársak ingyen közzétesznek.

Idézetet írta: Gake Dátum február 11, 2014, 07:09:54
Nem mindenben értek egyet az előttem szólókkal, mert egy "randa kurva" :D is tehet veled csodákat ;D
De félre a viccet, itt az oldalon általában nagy felháborodást kelt, ha valaki pénzért árul tippeket. Én ezzel nem értek teljesen egyet.
Előre bocsátom, hogy soha nem adtam, és vettem pénzért tippeket, és nem is fogok.
De, miért várnám el ha valaki valamibe belerakott munkát, időt, pénzt, azt megossza velem ingyen.
Ha nekem nincs a kertemben alma, akkor nem várom el a szomszédtól, hogy adjon nekem ingyen mert neki van.
Nem várom el az autógyártól, hogy adjon nekem ingyen egy kocsit mert neki úgy is ott van egy csomó,
mint ahogy a péktől sem várom el, hogy adjon ingyen kenyeret.
Ezekkel a tippekkel nem az a fő baj szerintem, hogy pénzt kérnek értük, hanem, hogy szart se érnek.
Tavaly volt egy elég szar szériám, világvége hangulatomban úgy döntöttem, hogy veszek ilyen tippeket.
Hál' istennek a jobbik agyam ;) közbeszólt.
Kigyűjtöttem tíz ilyen oldalt, és írtam nekik, hogy szívesen vásárolok tőlük dupla árért, ha küldenek nekem a fogadóiroda honlapjáról olyan képernyő fotót ami bizonyítja, hogy az utólag kitett (mert ezek ugye mindig a végeredmény ismeretében vannak közzétéve) nyertes meccseket megjátszották. Vagy adnak 10 grátisz tippet ami ha legalább 50% találati arányt biztosít. Mondom dupla pénzt ígértem nekik.
Na, hányan válaszoltak ::)? Úgy van, egy sem. Na itt a gond. >:(
Ha én el akarnék adni valamit amiben biztos vagyok, hogy jó, akkor simán adok belőle "kóstolót".
Ezeknek az oldalaknak a 99%-a arra utazik, hogy nincs olyan ember aki nem örül a könnyen jött pénznek. És rengeteg ember elég lusta ahhoz, hogy valamit is tegyen egy kis pluszért.  Nincs a tippek mögött komoly munka, sőt sok helyen semmilyen munka sincs mögötte, csak utólag kiteszik, hogy ni-ni ez a tippünk is nyert.
Persze ez a véleményem nem zárja ki, hogy kis százalékban valóban lehet jó tippeket is venni.

Zsolti3090 neked és minden kezdőnek (bocs, ha Te nem vagy az :D ) inkább azt javaslom, hogy ha nem bízol magadban akkor először itt a naplókat böngészve tippelj. Ügyesen mazsolázva komoly nyereményeket lehet összegrundolni azokból a tippekből amit itt a fórumtársak ingyen közzétesznek.

Elkezdem itt böngészni inkább a tippeket mert láttam hogy sokan nyertek és nagyon jó tippeket adnak! :))

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum február 11, 2014, 10:04:03
Elkezdem itt böngészni inkább a tippeket mert láttam hogy sokan nyertek és nagyon jó tippeket adnak! :))


Ha hosszútávban gondolkodsz én a helyedben már most elkezdeném kialakítani a saját technikámat és megtanulgatnék mindent a fórumról amit csak lehet. Ha találsz olyan naplót ahol nyer a gazdája nézz a tippek mögé, hogy vajon miért tette meg. Idővel elméletileg érezni fogod mivel érdemes foglalkoznod (mondom ezt én :D). Hosszútávon az az egyetlen járható út hogy magadnak választod kia tippeket mert így nem fogsz függni semmitől és senkitől! Sok sikert :)

Sziasztok!

Szerintetek mi az oka annak, amikor egyes fogadóirodák nagy hirtelenséggel törölnek meccseket a kínálatukból? Az oddsportal.com-on ilyenkor csak annyi látszik, hogy mindhárom szorzó áthúzva.

Idézetet írta: hoyaco Dátum február 11, 2014, 11:35:25
Sziasztok!

Szerintetek mi az oka annak, amikor egyes fogadóirodák nagy hirtelenséggel törölnek meccseket a kínálatukból? Az oddsportal.com-on ilyenkor csak annyi látszik, hogy mindhárom szorzó áthúzva.

Vagy gyanús pénzmozgások vagy nagyobb szorzó elmozdulások vannak a piacon, ami a kisebb irodákat érzékenyen érintheti.
Ilyenkor inkább "kimenekülnek" egy meccsből, nehogy túl sokat bukjanak rajta.


Idézetet írta: Gake Dátum február 11, 2014, 07:09:54
Nem mindenben értek egyet az előttem szólókkal, mert egy "randa kurva" :D is tehet veled csodákat ;D
De félre a viccet, itt az oldalon általában nagy felháborodást kelt, ha valaki pénzért árul tippeket. Én ezzel nem értek teljesen egyet.

Egyáltalán nem kérdőjelezem meg a randa kurvák létjogosultságát, sőt! Van, akinek az ő szolgáltatásuk hozza elérhető közelségbe, hogy olcsón nőhöz jussanak.  :)
Mindenről a piac, azaz a vásárlók döntik el, hogy van-e létjogosultsága.
Ha egyetlen ember is vásárol egy tippszolgáltatótól, akkor igaza van az eladónak, hogy megpróbálta eladni, mert tényleg van rá igény.  ;)
Ha meg senki sem vesz tippet, akkor meg felesleges háborogni, mert nincs kit megmenteni a rossz tippektől...

Azt tegyük hozzá, hogy ahogy egy randa kurva képes javítani egy addig zéró nemi életet élő kuncsaft statisztikáját, úgy a tippvásárlást választók is járhatnak relatíve jól még összességében veszteséges tippekkel is! Lehet, hogy azzal is csökkentik a veszteségüket, hogy egy náluk azért jobb fogadótól vásárolnak.  :)  Például azért, mert innentől csak napi egy tippet játszanak meg.

Ugye aki vásárlásra adja a fejét, az biztosan veszteséges, ezen nem sokat ronthat egy tippelőfizetés...
Ha meg ész (és money managment) nélkül elkezdi pakolni nagyobb összegekkel a vásárolt tippeket, akkor talán meg is érdemli, ha bukik velük a saját mohósága miatt.

Idézetet írta: mezrajaed Dátum február 11, 2014, 10:07:16
Ha hosszútávban gondolkodsz én a helyedben már most elkezdeném kialakítani a saját technikámat és megtanulgatnék mindent a fórumról amit csak lehet. Ha találsz olyan naplót ahol nyer a gazdája nézz a tippek mögé, hogy vajon miért tette meg. Idővel elméletileg érezni fogod mivel érdemes foglalkoznod (mondom ezt én :D). Hosszútávon az az egyetlen járható út hogy magadnak választod kia tippeket mert így nem fogsz függni semmitől és senkitől! Sok sikert :)

Ezt már régóta keresem ezt a technikát de még nem találtam rá rendesen!:D
Szerintem ezen az oldalon fogok rá találni!:D
Már lassan két éve fogadok de sosem tudok pluszban zárni a hónapot vagy a hetet mondjuk!

Én most kezdtem el csak single tippeket játszani innen és pár ingyen tippadó oldalról, olyan tippster-ek tippjeit
akik hosszú távon hozzák a 2%-5%-ot. Havi 200-300 tippet terveztem, bankroll 2%-val. Eredmény: BANK-Bank40%
tehát oltári mínusz. Ez Roi-ban mérve 10% mínuszt jelent.
Bár nézegettem havi szinten vannak ilyen +10-15% ROI-k is. Tehát hosszútávon jönnie kell annak az 1-4%Roi-nak.
Bankrollmanagmant-nek meg szerintem sok a 2% legalábbis ekkora napi szintű fogadásnál, le fogom venni 1%-ra.
Tehát aki fizet az jól nézze meg mire mennyit, mert nagyon nem pálya itt sok minden.

Idézetet írta: betörő Dátum február 11, 2014, 15:21:56
Én most kezdtem el csak single tippeket játszani innen és pár ingyen tippadó oldalról, olyan tippster-ek tippjeit
akik hosszú távon hozzák a 2%-5%-ot. Havi 200-300 tippet terveztem, bankroll 2%-val. Eredmény: BANK-Bank40%
tehát oltári mínusz. Ez Roi-ban mérve 10% mínuszt jelent.
Bár nézegettem havi szinten vannak ilyen +10-15% ROI-k is. Tehát hosszútávon jönnie kell annak az 1-4%Roi-nak.
Bankrollmanagmant-nek meg szerintem sok a 2% legalábbis ekkora napi szintű fogadásnál, le fogom venni 1%-ra.
Tehát aki fizet az jól nézze meg mire mennyit, mert nagyon nem pálya itt sok minden.

Ha most vesztes széria után tétet csökkentesz, akkor annak is csökkented az esélyét, hogy visszanyerd az eddig elbukott pénzt, még akkor is, ha innentől enyhe pluszba fordulnának a tippek.

Ha hiszel benne, hogy működnek ezek a tippek, akkor ne csökkents szerintem tétet, ha meg nem hiszel benne, akkor hagyd inkább az egészet!
Igazából nem a 2% a sok, hanem az az eseményszám, amit meg akarsz fogadni, nem?