KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tegyük tisztába ezt a Coral dolgot.. Befizetsz, elvileg nem jár freebet, de gyakorlatilag igen. Live chaten kell nekik írni, és van olyan agy amputált kolléga aki jóváírja, mert lusta  megnézni a saját termsüket, vagy szimplán hülye..A freebethez fogadnod kell min 1,20as oddsra, és ha lezárták, akár nyerő akár bukó, igényelheted a 100%freebeted 50fontig..
Ugyanakkor jár a befizetésre 22euró értékű SNG token (póker) és 5font bónusz 5cent rake után.

A kifizetésedet úgy tudod megnézni, hogy a my accountnál rámész a pending withdrawalra.. Ha nincs ott semmi, akkor processing a pénz, és nem vonhatod vissza. Pontosan 1óra után tűnik el a pendingből a pénz. Ilyenkor általában percek kérdése és megérkezik skrillre a pénz, csúcsidőben is 1órán belül. Ha túllépted ezt az időt, szerintem kérnek iratokat. Kérdezz rá chaten. Este 10ig elérhető a chatjük!
Aztán ugyanúgy a my accountnál a history részben ha feltűnik egy olyan "money sent out from system' ez jelenti hogy kifizettek.. Ha ez nincs, akkor még jóváhagyásra vár.

live chaten kértem, azt mondta nem uk vagyok.
és ha ez igaz akkor mennyivel tegyem meg az 1,2 oddsot. 1fonntal vagy 50-nel, mert ha nem biztos nem kockáztatok

Üdv. Radnicki:Brescia vízilabda eredményének alakulását hol tudnám követni! Köszönöm előre is!!!  :beerchug:


Idézetet írta: betörő Dátum február 22, 2014, 20:33:56
live chaten kértem, azt mondta nem uk vagyok.
és ha ez igaz akkor mennyivel tegyem meg az 1,2 oddsot. 1fonntal vagy 50-nel, mert ha nem biztos nem kockáztatok
Ha azt mondta akkor ez van. Utána mennyivel tolod az mind1...

Idézetet írta: betörő Dátum február 22, 2014, 20:33:56
live chaten kértem, azt mondta nem uk vagyok.
és ha ez igaz akkor mennyivel tegyem meg az 1,2 oddsot. 1fonntal vagy 50-nel, mert ha nem biztos nem kockáztatok

Én olyan 3.75-ös szorzóval adnám, hogy mégis megkapod. 

Írni kell nekik, és meg fogod kapni.. Próbálkozni kell ennyi. Tudjátok engem hányszor küldtek el a picsába?? Aztán 1óra múlva újra megpróbáltam egy másiknál, Ő meg megadta.. Ennyi a titok.

jó de jelenleg 50,04 pénzem van náluk eltüntetve. küldtem adatokat

Biztos hogy nincs eltűnve.. Mindössze már nem tudod visszavonni, mert letelt az egy óra, de még nem küldik a pénzt, mert nem vagy verifikálva.. Amint meglesz küldik is a pénzt 1órán belül.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 16, 2014, 12:04:54
Több, mint két éve több tucat számlán naponta vezetem az egyenlegemet.
Vagy késő este, vagy másnap reggel írom fel egy excel táblába.


Szia Knapp!

Megtennéd, hogy feltöltesz ide egy ilyen exel táblázatot. No nem a zsebedben akarok turkálni ;D  Elég lesz a felső sor, fejléc, hogy milyen megosztásban, milyen szempontok szerint könyveled a dolgokat.
Készítettem magamnak én is, többször át is alakítottam, de valahogy nem igazán vagyok vele megelégedve.

:cya:

Valamelyik topikban volt róla szó, hogy van eurós ATM Budapesten. Esetleg dollárosról tud valaki?

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 23, 2014, 07:47:50
Valamelyik topikban volt róla szó, hogy van eurós ATM Budapesten. Esetleg dollárosról tud valaki?

Én csak eurósról tudok. Kerestem egy időben én is dollárost de valaki mintha azt mondta volna, hogy az nincs Pesten. Azért figyelek én is hátha megtudok valami újat :)

Idézetet írta: Gake Dátum február 23, 2014, 06:34:26
Szia Knapp!

Megtennéd, hogy feltöltesz ide egy ilyen exel táblázatot. No nem a zsebedben akarok turkálni ;D  Elég lesz a felső sor, fejléc, hogy milyen megosztásban, milyen szempontok szerint könyveled a dolgokat.
Készítettem magamnak én is, többször át is alakítottam, de valahogy nem igazán vagyok vele megelégedve.

:cya:

Kb. ezt használom, csak összezsúfoltam a legfontosabb infókat/sorokat egy képre.   :)

A 3-6. sorban a forint alapú számláim vannak, a 7-8-ban a dollár, 9-11-ben az euró. (persze életszerűen annyi sort kell csinálni, amennyi kiszolgál minket. Azért, hogy ne kelljen annyit görgetni, a ritkábban használt irodáknak nem tartok fent teljes sort! Ha kiürül mondjuk a betathome számlám, akkor a következő hétfőtől már más irodát írok be abba a sorba. (persze van mindig üres sor hagyva, mert nem tudom hét elején, hogy összesen hány irodánál leszek 7 nap alatt)

A 3-11. sorok mindig forintban (!) mutatják a pillanatnyi vagyont, ezért a devizaszámláknak van még egy sora, ahova a tényleges dollár és az euró egyenlegeket felvezetem. (15-19)
Ami függő fogadás vagy éppen utalás alatt van, azt a 20-21. sorba írom. 

A függőben lévő fogadásokat nem vezetem tételesen, de irodák szerint összesítve igen. Ha van mondjuk a Pinnacle-nél 100 euróm egy fogadásban, amit csak később játszanak, akkor beírom a táblázat alá az adott naphoz, hogy Pinn 100eur (28500ft). A többi iroda hasonló fogadásaival összesítem és a végösszeg megy a 20. sorba. Ehhez is megcsinálhatnám az automata táblázatot, de   csak tovább nőne a sorok száma és az oszlopok szélessége.   :)

Hja, a 13. sor mutatja forintban kifejezve a pillanatnyilag sportfogadásban lévő vagyonomat. (irodák + pénztárcák összesített egyenlegei forintban kifejezve)

A 27-29. sorban beállíthatom, aznap milyen árfolyamokkal számolok. (nem szórakozom vele, pesszimistaként fixen 285 ft-os euróval számolok a könyvelésben, aztán csak növeli a profitomat, ha többet kapok érte eladásnál. :)  )
Ezekkel az árfolyamokkal vannak kiszorozva a 15-19. sor deviza összegei, így adják ki a 7-11-ben lévő forint összegeket. A 7-11 azért piros, nehogy ráírjak a képletre.  :)

A legfontosabb összesített statisztikák a 21-26 sorban vannak.
22. sor, amit kivettem a sportfogadásból összesen
24. sor (eddigi befizetés) pedig amit betettem. Ide a sportfogadásba betett pénzt könyvelem (pl. azt, amivel elindultam plusz néha kell mondjuk bankszámláról beutalni skrillre vagy egy irodához) nem azt, amit az irodákhoz fizetek be napi szinten a pénztárcákról

A 23. sorban a költségeknél a pénzmozgatáson és a devizaváltásokon, skrill bankkártya használatán "elbukott" összegeket vezetem. Ez főleg a kezdetekben volt fontos mérni...

Nem látszik a táblázatból, de szemem fénye, a 25 sor "összes nettó haszon" rubrikája is automatikusan frissül, ha felvittem az adatokat. 

A 30-32. egy kis ez évi statisztika. Korábban hónapokra lebontva is vezettem, de a legfontosabb számot (havi profit) azt látom, ha megnézem minden hónap végén a a 25. sort.

A táblázat nekem egyrészt abban segít, hogy mielőtt nekiülnék fogadni, pontosan tudom, hol mennyi pénzem van, másrészt ugye visszakövethető az eredményesség alakulása.





Idézetet írta: Knapp Dátum február 23, 2014, 23:51:43
Kb. ezt használom, csak összezsúfoltam a legfontosabb infókat/sorokat egy képre.   :)


Nagyon köszönöm :great: :beerchug:

Idézetet írta: Knapp Dátum február 23, 2014, 23:51:43
Kb. ezt használom, csak összezsúfoltam a legfontosabb infókat/sorokat egy képre.   :)


Végre valaki, aki nincs mínuszban.  ;D  :beerchug: