KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Melyik lehet hatásosabb 3/2-es kombi esetén ( Az alap odds 3 esélyesben tegyük fel 2,7) )

    Dupla esélyben 1,65-ös oddsért és akkor X-nél is fizet
    Két esélyes fogadás 2,1-es oddsért és akkor X-nél 1-es odds

Idézetet írta: Tiedes Dátum március 03, 2014, 13:33:28
Melyik lehet hatásosabb 3/2-es kombi esetén ( Az alap odds 3 esélyesben tegyük fel 2,7) )

    Dupla esélyben 1,65-ös oddsért és akkor X-nél is fizet
    Két esélyes fogadás 2,1-es oddsért és akkor X-nél 1-es odds


Szerintem a 2 esélyes  ;)

Svédországban miért kezdődnek ilyenkor a meccsek, hogy 19:21 vagy 18:06  ;D

Az ázsiai hendikepes fogadással kapcsolatban lenne egy kérdésem.

Nevezetesen: hogyan értékelnek ki egy kombinált fogadást. ami tartalmaz összetett hendikepet?

Konkrétan erre gondolok: egy kombinált szelvényen a Braunschweig - Wolfsburg meccsen megjátszott Wolfsburg 0, +0,5 hendi mellé berakok egy másik meccset is. Tegyük fel, hogy ez a másik mérkőzés bejön, viszont a Braunschweig - Wolfsburg meccs döntetlennel ér véget (vagyis a hendis tipp egyik fele, a 0, elveszik, a másik, a +0,5 nyer.)
Ilyenkor mi történik? Az egész szelvény vesztes, vagy nyertes? És ha nyertes, akkor pontosan hogyan lehet kiszámolni a nyereményt?

Köszönöm a válaszokat.

Mikor jatszak a caen-nimes meccset mert tegnap elmarad

Idézetet írta: Assassin Dátum március 15, 2014, 10:26:16
Az ázsiai hendikepes fogadással kapcsolatban lenne egy kérdésem.

Nevezetesen: hogyan értékelnek ki egy kombinált fogadást. ami tartalmaz összetett hendikepet?

Konkrétan erre gondolok: egy kombinált szelvényen a Braunschweig - Wolfsburg meccsen megjátszott Wolfsburg 0, +0,5 hendi mellé berakok egy másik meccset is. Tegyük fel, hogy ez a másik mérkőzés bejön, viszont a Braunschweig - Wolfsburg meccs döntetlennel ér véget (vagyis a hendis tipp egyik fele, a 0, elveszik, a másik, a +0,5 nyer.)
Ilyenkor mi történik? Az egész szelvény vesztes, vagy nyertes? És ha nyertes, akkor pontosan hogyan lehet kiszámolni a nyereményt?

Köszönöm a válaszokat.

Nem veszik el egyik fele sem, a "0" az tét visszajár, a +0.5 pedig nyer. tehát ebben az esetben a megjátszott odds felével fognak számolni. Ha nyer a Wolfsburg, akkor jár az eredeti 1.325-ös odds, ha döntetlen akkor is nyert, de az odds csak 1.163.

1000 HUF tét
500 HUF visszajár
500 HUF nyert szorozva a megjátszott 1.325-tel
Összeségében 1000 x 1.162

Így van. A köztes ázsiai hendiket (pl. +0/0,5 vagy más néven +0,25) úgy kell elképzelni, hogy valójában 2 szelvényt adsz fel. A tét fele 0-ás hendi, a másik fele +0,5-ös. Ha kötésben van, akkor is ez 2 db szelvényt jelent (0-ás hendi + a másik meccs, +0,5-ös hendi + a másik meccs). Két külön szelvényen is meg lehetne játszani, de így kényelmesebb.

Lenne egy kérdésem Firefoxal kapcsolatban. Rátelepítődött valami program a gépemre és most új lap nyitásánál nem a szokásos képernyő jelenik meg hanem valami hülye Amazonos sz*r, hogyan lehet ez visszaállítani alapértelmezettre úgy hogy ne keljen újratelepíteni?

eszközök - beállítások - általános - kezdőlap

Tud valaki valami jó kis tisztító programot ami kiirtja a kártevőket? A Hitman Pronak lejárt a licensze, és amiket eddig próbáltam az mindent kitöröl (Firefox előzmények, cookiek) és ugye ezt nem szeretném, hiába van lementve a Firefox mappa ha visszarakom újra lassú lesz az egész.   

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget, behalt a chrom a gépemen (máskor is csinált már ilyet) újra telepítettem de nem működnek rajta oldalak. Pl ez sem, bet365 sem, gmail sem. Csatolom, hogy mit ír ki.
Azért szeretem a chromot mert automatikusan felajánlja a fordítást külföldi oldalaknál. A firefoxban minden működik rendesen, csak ott nincs fordító ami az oldalakat lefordítja.
Ha valaki tud kérem segítsen.


Idézetet írta: Gake Dátum március 26, 2014, 07:02:20
Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget, behalt a chrom a gépemen (máskor is csinált már ilyet) újra telepítettem de nem működnek rajta oldalak. Pl ez sem, bet365 sem, gmail sem. Csatolom, hogy mit ír ki.
Azért szeretem a chromot mert automatikusan felajánlja a fordítást külföldi oldalaknál. A firefoxban minden működik rendesen, csak ott nincs fordító ami az oldalakat lefordítja.
Ha valaki tud kérem segítsen.
Az Adobe Flash Player biztonsági okokból nem engedélyezi az oldal megnyitását. Próbáld újra telepíteni vagy frissíteni azt a programot, vagy engedélyezni a "sütiket", vagy a sajátgép-vezérlőpult-beállítások-biztonsági beállítások  oldalon kicsit lazíts a biztonsági szűrön.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 26, 2014, 11:16:04
Az Adobe Flash Player biztonsági okokból nem engedélyezi az oldal megnyitását. Próbáld újra telepíteni vagy frissíteni azt a programot, vagy engedélyezni a "sütiket", vagy a sajátgép-vezérlőpult-beállítások-biztonsági beállítások  oldalon kicsit lazíts a biztonsági szűrön.

Köszönöm, :beerchug: megpróbálom.

Sziaaztok!
Tudja véletlenül valaki,hogy van-e valami átjárás a PARTYBETS.com és a PARTYPOKER.com számlái között mert a bets pontjai ráíródnak a poker számlájára, de a pénz az sehogysem akar átmenni .

Idézetet írta: DORCO6 Dátum március 29, 2014, 14:10:38
Sziaaztok!
Tudja véletlenül valaki,hogy van-e valami átjárás a PARTYBETS.com és a PARTYPOKER.com számlái között mert a bets pontjai ráíródnak a poker számlájára, de a pénz az sehogysem akar átmenni .
Sztem közös a két számla, legalábbis én úgy emlékszem. Ugyan úgy mint bwinen is.