KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Dopamin Dátum május 30, 2014, 22:34:43
Erről a meccsről tudtok valamit?
Mióta fogadok, soha nem láttam még olyat, hogy foci döntetlenre ilyen alacsony oddsot adjanak (1.53).

<olasz 2 be mondjuk sok érdekes dolog előfordult már#>

Az olasz 1. és 2. liga utolsó fordulóiban minden évben vannak ilyen meccsek, a legtöbb iroda gyorsan le is veszi a kínálatból, a többiek meg csökkentik a szorzókat.
Most a Lanciano - Citadella és a Palermo - Crotone meccsek döntetlen szorzói csökkentek irreálisan, illetve mégsem voltak annyira irreálisak, mert mindkét találkozón 0:0-ás eredmény született.
(az a jó, hogy a tiszta játék mellett még a közönségszórakoztatásra is figyelnek!  :D  )

Hja a Crotone számára egy pont kellett a biztos osztályozóhoz, a Citadellának meg a bennmaradáshoz. Ez mondjuk oké, de a másik két csapat miért asszisztál ehhez hazai pályán?!

Ez rendszeres az olasz bajnokság végén én tavaly láttam már kisebb oddsot is x-re ha jól emlékszem 1.35 körül volt.A röhej az hogy van 1 odds összehasonlító oldal ahol kb. 30 iroda szerepel ezekből ez a meccs kb 26-on törölve volt.A maradék 4-en lehetett ilyen alacsony oddsal fogadni mondanom sem kell x lett...


Idézetet írta: lacuss Dátum június 01, 2014, 12:36:25
http://www.eredmenyek.com/merkozes/hlH5DFBK/#oddsok-osszehasonlitasa;haromesely;rendes-j-i

Az is poén mikor rájönnek hogy mégsem lesz bunda :D

Ez szerintem pont hogy egy atomnagy bunda volt :D 
Félidő: H   végeredmény: V  erre nagyon nagy odds szokott lenni :D

Használ valaki "eredeti cseh" fortunawin számlát? (ifortuna.cz)

Ha igen, akkor lenne egy üzleti ajánlatom.  :)

(újonnan nyitott nem jöhet szóba, csak ahol volt forgalom legalább május első felében)

Vajon eljön valaha az az idő, mikor az mtv képes lesz szinkronba hozni sportközvetítéseknél a képpel a hangot?

Először hozza szinkronba a riportert a sportággal. Ráér utána foglalkozni a technikával.

Tegnap Gungyi(nagyanyám keresztelése) szépen indította az egész hajcihőt: A kezdőkörben három galambot engedtek a levegőbe, erről az előzetes programban szó sem volt!  :great:   Utólag (hallhatóan elpirulva) módosított, Békegalambról van szó..  ;D

Idézetet írta: szumos Dátum június 13, 2014, 18:52:44
Először hozza szinkronba a riportert a sportággal. Ráér utána foglalkozni a technikával.

Lehetetlent ne kérjünk azért!

Azt nem tudom, miért nem alap az mtv-nél, hogy mondjuk a legjobb technikusokat és riportereket alkalmazzák (legalább a vb idején), ha már pár tíz milliárd elmegy a fenntartásra.
Így a közvetítés olyan, mint ha egy szép ajándékot koszos zsírpapírba csomagolnál.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 13, 2014, 20:21:19
Lehetetlent ne kérjünk azért!

Azt nem tudom, miért nem alap az mtv-nél, hogy mondjuk a legjobb technikusokat és riportereket alkalmazzák (legalább a vb idején), ha már pár tíz milliárd elmegy a fenntartásra.
Így a közvetítés olyan, mint ha egy szép ajándékot koszos zsírpapírba csomagolnál.

Lehet, hogy a VB idejére leigazolták a DunaTV-s csávót! Kell  profi a csapatba na!
https://www.youtube.com/watch?v=GTlYxu0KhY8

Valaki tud olyan oldalt linkelni nekem, ahol mindig megtalálhatóak a VB meccsek összefoglalói full HD-ban? De minimum 720p-ben.
Így egyesével levadászni, elég időigényes.....

A http://www.fifa.com/worldcup/videos/all-videos.html oldalon kívül, eddig még az a legjobb amit találtam, bár a videók letöltése egy kicsit macerás  :beerchug:

Nem tudja valaki hogy mi a helyzet a    
Partizan-Crvena Zvezda kosár meccsel?miért szakadt félbe?

Ma leformáztuk a gépet, de van itt egy probléma. a régi gond megoldódott, ám most a bet365-ön, vagy futbol24.com-on nem frissülnek az eredmények. Kérdésem az lenne, hogy milyen program hiánya okozza ezt, mi lehet a megoldás.

Köszi a választ előre is!

A bet365-ös az belső hiba, elvileg senkinél nem ment.
Amúgy szerintem nem a formázás miatt volt ez, hanem valami külső adatküldési hiba lehetett. Most kezd helyreállni.

Köszi, valóban meg van bolondulva, de akkor nem csak nálam! Köszi  :ok: