KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Üdv mindenkinek újra!

Segítségeteket szeretném kérni, miszerint: buszjáratot keresek Horvátországba (Zadar), lehetőleg székesfehérvári, esetleg siófoki indulási helyszínnel. Egy ideje már keresgélek, de nemzetközi "tömegközlekedés" terén akadnak hiányosságaim, szóval akinek van némi tapasztalata, szívesen fogadnám, ha tudna segíteni. Lehetőleg nem kötött oda-vissza útra gondolok, azaz mi határozhatjuk meg az indulás, illetve a hazaérkezés dátumát is. Előre is köszönöm, ha van valami ötletetek! :ok:

Menetrend szerinti járatot nem fogsz találni, mert nincs, a Volábusz is csak Zágrábig jár, de nem áll meg csak Nagykanizsán.
Ami esetleg jó lehet, de ez csak pénteken megy le és szombaton jön vissza:

http://www.horvatorszaginfo.hu/horvatorszag-busszal

Itt van egy horvát oldal a Zagreb-Zadar buszmenetrenddel, de Zágrábig el kell jutni:

http://bus.hr/autobusne-linije/autobus-zagreb-zadar/

Pl. vonat:

http://elvira.mav-start.hu/elvira.dll/uf

Köszönöm szépen a segítséget! Végül is ez a kötött "menetrend" sem olyan vészes, bár eredetileg 4-5 napot terveztünk kint lenni, továbbá egy kis átszervezést igényel barátnőm előre kivett szabijában, de csak megoldjuk. Köszönöm szépen még egyszer!

Miért nem kocsival mentek?
Nincs benne semmi kötöttség.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 19, 2014, 11:41:04
Miért nem kocsival mentek?
Nincs benne semmi kötöttség.

Összetörtem. Egyébként a B terv szerint kérek kölcsön egyet.

Idézetet írta: Alk Dátum június 19, 2014, 11:43:59
Összetörtem. Egyébként a B terv szerint kérek kölcsön egyet.

Úú bazz. akkor ez a kérdés betalált.

Na,srácok!
Komoly alkotói válságban vagyok!
10000 ft-ról indulva sikerült felnyomni a lóvét 375000 ft-ra,de azóta pár fogadással elvesztettem az egész pénzem.
Mennyi időre álljak le a fogadással??
Ja,azóta már 3x újráztam és mindig elcsesztem a pénzt!
Kb- 30000 ismét.
Szóval,leálljak végleg a pics.ba vagy 1-2 hét elég,esetleg hónapokat ajánlottok?
Köszönöm!

Idézetet írta: mikisun Dátum június 20, 2014, 22:17:58
Na,srácok!
Komoly alkotói válságban vagyok!
10000 ft-ról indulva sikerült felnyomni a lóvét 375000 ft-ra,de azóta pár fogadással elvesztettem az egész pénzem.
Mennyi időre álljak le a fogadással??
Ja,azóta már 3x újráztam és mindig elcsesztem a pénzt!
Kb- 30000 ismét.
Szóval,leálljak végleg a pics.ba vagy 1-2 hét elég,esetleg hónapokat ajánlottok?
Köszönöm!

Szerintem vegyel fel meg kb fel milla kolcsont hozza, verd el azt is :D

Idézetet írta: mikisun Dátum június 20, 2014, 22:17:58
Na,srácok!
Komoly alkotói válságban vagyok!
10000 ft-ról indulva sikerült felnyomni a lóvét 375000 ft-ra,de azóta pár fogadással elvesztettem az egész pénzem.
Mennyi időre álljak le a fogadással??
Ja,azóta már 3x újráztam és mindig elcsesztem a pénzt!
Kb- 30000 ismét.
Szóval,leálljak végleg a pics.ba vagy 1-2 hét elég,esetleg hónapokat ajánlottok?
Köszönöm!

Fogadj fel egy pénzügyi tanácsadót!  ;)

Idézetet írta: mikisun Dátum június 20, 2014, 22:17:58
Na,srácok!
Komoly alkotói válságban vagyok!
10000 ft-ról indulva sikerült felnyomni a lóvét 375000 ft-ra,de azóta pár fogadással elvesztettem az egész pénzem.
Mennyi időre álljak le a fogadással??
Ja,azóta már 3x újráztam és mindig elcsesztem a pénzt!
Kb- 30000 ismét.
Szóval,leálljak végleg a pics.ba vagy 1-2 hét elég,esetleg hónapokat ajánlottok?
Köszönöm!
Mindig ezt az összeget fogod üldözni, sztem ne erőltesd inkább, mert csak többet buksz. Bár függ attól is, hogy mennyit engedhetsz meg magadnak..

Idézetet írta: mikisun Dátum június 20, 2014, 22:17:58
Na,srácok!
Komoly alkotói válságban vagyok!
10000 ft-ról indulva sikerült felnyomni a lóvét 375000 ft-ra,de azóta pár fogadással elvesztettem az egész pénzem.
Mennyi időre álljak le a fogadással??
Ja,azóta már 3x újráztam és mindig elcsesztem a pénzt!
Kb- 30000 ismét.
Szóval,leálljak végleg a pics.ba vagy 1-2 hét elég,esetleg hónapokat ajánlottok?
Köszönöm!

375,000-nél mi volt a cél?

Szerintem akkor szabad újrakezdeni, ha ezt az elvesztett pénzt már el tudtad engedni és tudomásul veszed, hogy most nulláról indulsz! Ehhez elég lehet pár nap vagy éppen kevés lehet hozzá az örökkévalóság is...
Ha gyorsan vissza akarod nyerni a pénzed, abból megint bukta lesz.

Azt is érdemes végiggondolni, hogy mikor kellett volna pénzt kivonnod és milyen tétekkel kellett volna játszanod a nyerő széria után.
Ki tudja, egyszer újra kerülhetsz ilyen helyzetbe és akkor hátha jobban döntesz!  :)

Nálam már elég szokott lenni ilyen esetekben két órányi anyázás és az, hogy utána kialszom magam, de régebben hetekig is eltartott a világfájdalom.

Tudtok olyan honlapról ahol meg tudnám nézni hogy pl egy 4 évvel (minél tovább vissza lehet nézni annál jobb) ezelőtti meccsnek milyen oddsokat adtak a fogadóirodák?
Konkrétan a 4évvel ezelőtti USA-Ghána meccs szorzói érdekelnének többek között.


Idézetet írta: Dopamin Dátum június 27, 2014, 19:12:42
Tudtok olyan honlapról ahol meg tudnám nézni hogy pl egy 4 évvel (minél tovább vissza lehet nézni annál jobb) ezelőtti meccsnek milyen oddsokat adtak a fogadóirodák?
Konkrétan a 4évvel ezelőtti USA-Ghána meccs szorzói érdekelnének többek között.



http://www.fogadoportal.hu/foci/vilag/vilagbajnoksag-2010/matchdetails.php?matchid=tUwxal8K

Idézetet írta: Dopamin Dátum június 27, 2014, 19:12:42
Tudtok olyan honlapról ahol meg tudnám nézni hogy pl egy 4 évvel (minél tovább vissza lehet nézni annál jobb) ezelőtti meccsnek milyen oddsokat adtak a fogadóirodák?
Konkrétan a 4évvel ezelőtti USA-Ghána meccs szorzói érdekelnének többek között.

Vagy itt:

http://www.oddsportal.com/soccer/world/world-cup-2010/usa-ghana-tUwxal8K/

Ha a szorzó fölé viszed az egeret, akkor még azt is látod, annál az irodánál mennyivel nyitott az adott odds.

Ugyan mitől megy felfelé az euró a forinthoz képest?