KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: oldsmuggler Dátum július 01, 2014, 18:39:42
Ugyan mitől megy felfelé az euró a forinthoz képest?

Mert hazánk itt is jobban teljesít  ;)

De holnap  ki dobnak 3 kamu infót (jaj de jól élünk) azzal ideiglenesen lejjebb verik az eurót. Lassan el kell kezdenem tőzsdézni  :redchug:

Honatyáink biztos ebben a valutában tartják pénzüket. :police:

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum július 01, 2014, 18:39:42
Ugyan mitől megy felfelé az euró a forinthoz képest?

Majd nézd meg azután, hogy kivezetik a devizahiteleket és nem kell már "szoc-pol" okokból vigyázni az árfolyamra!  :)

Üdv! Óriási élményemet szeretném megosztani veletek. Hozzám került a Magyar Képes Sport majdnem, ha nem teljes kiadása 1945 től kb 1980-ig. Kifogástalan állapotban, olyan 1970-ig könyvbe kötve, évenként. A Labdarúgás című folyóiratból is van néhány száz. 56-os olimpia, a világverő csapatunk, Papp László és minden ami Magyar sporttörténelem. Mondanom sem kell, nem tudom letenni. Keresem méltó helyét a gyűjteménynek. Nem a pénz szerzés vezérel, mondjuk ingyen akárkinek nem adom. Muszáj a megfelelő helyre kerülnie! Írtam a sportmúzeumnak, amennyiben hasznát tudnák venni és nem a pincében helyezik el, úgy teljesen ingyen rendelkezésükre bocsájtom. Nem jött válasz. Ha tudtok valakit aki igazán fanatikusan szereti, kutatja a Magyar sport múltját és érdekelné a dolog, azt kérem segítsen, hogy a megfelelő emberhez,a megfelelő közönséghez eljuthasson.(igazából azzal sem vagyok tisztában mennyire ritka az ilyen gyűjtemény, lehet minden héten a mennybe száll egy kedves idős bácsi aki hátrahagyja maga után élete kis darabkáját) Óriási Újpest fan volt az Öreg! Isten nyugosztaljon PistaBá!

Idézetet írta: MoncheZsolti8 Dátum július 08, 2014, 15:20:09
Üdv! Óriási élményemet szeretném megosztani veletek. Hozzám került a Magyar Képes Sport majdnem, ha nem teljes kiadása 1945 től kb 1980-ig. Kifogástalan állapotban, olyan 1970-ig könyvbe kötve, évenként. A Labdarúgás című folyóiratból is van néhány száz. 56-os olimpia, a világverő csapatunk, Papp László és minden ami Magyar sporttörténelem. Mondanom sem kell, nem tudom letenni. Keresem méltó helyét a gyűjteménynek. Nem a pénz szerzés vezérel, mondjuk ingyen akárkinek nem adom. Muszáj a megfelelő helyre kerülnie! Írtam a sportmúzeumnak, amennyiben hasznát tudnák venni és nem a pincében helyezik el, úgy teljesen ingyen rendelkezésükre bocsájtom. Nem jött válasz. Ha tudtok valakit aki igazán fanatikusan szereti, kutatja a Magyar sport múltját és érdekelné a dolog, azt kérem segítsen, hogy a megfelelő emberhez,a megfelelő közönséghez eljuthasson.(igazából azzal sem vagyok tisztában mennyire ritka az ilyen gyűjtemény, lehet minden héten a mennybe száll egy kedves idős bácsi aki hátrahagyja maga után élete kis darabkáját) Óriási Újpest fan volt az Öreg! Isten nyugosztaljon PistaBá!

Szerintem érdemes lenne Milánéknak egy sorozatot indítani az akkori nagyokról a gyüjteményed felhasználásával. Bár nemtudom milyen jogi (szerzői) lehetőségek vannak erre.

Nem kaptam meg az európa liga topicot ezért itt kérdem meg, hogy nem tudja valaki hogy miért halasztották el a Litex Lovech - Veris Chisinau meccset, s hogy esetleg mikor pótolják be?


Egy kérdés ami biztos volt már de én most nem keresgélek .

A Szervezet tanúsítványa érvénytelen

Mit tehetnék a hiba kiküszöbölésére ?   

A  vírusirtó kikapcsol  - tűzfal kikapcsol  - pontos idő ellenőrzése a számítógépen    témán már túl vagyok  eredmény ugyan az.  Google chromot használok    ,de az opera 22 -el is ugyan úgy megvan a probléma.

Kézzelfogható segítséget kérek  köszönöm a válaszokat előre is !   

Sziasztok.Hétvégén NB1 rajt.Miért nem látom az nb1-et se bwinnél,se bet365-ön?Elég érdekes,tud erről vki vmit?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 23, 2014, 20:39:18
Sziasztok.Hétvégén NB1 rajt.Miért nem látom az nb1-et se bwinnél,se bet365-ön?Elég érdekes,tud erről vki vmit?
Kint lesznek majd, általában hét közepén még amúgy se szoktak kint lenni, nem vagyunk akkora liga nekik :D
Ha kb -ra érdekelnek az oddsok, a pro -n már fent vannak.

Nem az oddsok érdekelnek,tippmixpron láttam őket.Csak furcsa,hogy 3 nap múlva start és a legnagyobb irodáknál semmi.Nem tudom nem a szabályozáshoz van köze ennek,hogy kivették a magyar ligát a kínálatból?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 23, 2014, 20:54:10
Nem az oddsok érdekelnek,tippmixpron láttam őket.Csak furcsa,hogy 3 nap múlva start és a legnagyobb irodáknál semmi.Nem tudom nem a szabályozáshoz van köze ennek,hogy kivették a magyar ligát a kínálatból?

Semmi köze hozzá. Tudtommal Belgiumban is szabályozva van, mégis fogadhatsz belga meccsekre ;) Egyszerűen mint fentebb is írták, túl kicsi liga a miénk, nem akarják ott is állítgatni sűrűn a szorzókat, így inkább várnak.

Egy RAW fájlrendszerrel "megáldott" pendrive-val mi a fenét lehet csinálni, hogy újra használható legyen? A formázás sajnos megáll 4%-nál.  :help: