KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem kérj egy kártyát, és akkor ott vásárolhatsz vele ahol akarsz. Nem pedig ott ahol lehet vele fizetni.

Helló!

A mostani allsport365 teljesen megbízható már? Ez ugyebár a bet365, csak másik linken.
Ezt már nem fogják leblokkolni? Ha mégis leblokkolják a pénzemhez hogy lehet hozzájutni?

Megbízható. Valószínűleg nem fogják leblokkolni, ahhoz túl hülyék. Ha mégis, akkor ott van millió másik alternatív domain. A pénzedehez garantáltan hozzájuthatsz, legvégső esetben emailen vagy telefonon keresztül is tudsz kifizetést kérni.

Befizetni CIB-bankon keresztül betudtam, pedig azt olvastam, hogy nem lehet, és kifizetni sem fognak rá, mert új törvénybe belemennek a bankok is.
És inkább skrill-t használjak erre.
Van ennek alapja? Tényleg inkább skrill-t használjak csak?
Viszont én már felraktam 15.000-t és adtak rá bónuszt is 15.000-t.
Vegyem le a 15.000-t és tegyem fel ujra skrill-en keresztül?
Mert kifizetni is csak oda lehet amiről befizettem azt írták

Nem változik semmi a f címen kívül.

Tehát kifizetni ki fogok tudni? Chat-en csak annyit írnak mindig hogy saját felelősségem, ha letiltják a bankok a kifizetést így jártam

Idézetet írta: Tiedes Dátum augusztus 24, 2014, 13:38:49
Befizetni CIB-bankon keresztül betudtam, pedig azt olvastam, hogy nem lehet, és kifizetni sem fognak rá, mert új törvénybe belemennek a bankok is.
És inkább skrill-t használjak erre.
Van ennek alapja? Tényleg inkább skrill-t használjak csak?
Viszont én már felraktam 15.000-t és adtak rá bónuszt is 15.000-t.
Vegyem le a 15.000-t és tegyem fel ujra skrill-en keresztül?
Mert kifizetni is csak oda lehet amiről befizettem azt írták

Milyen új törvénybe? A blokkolás nem érinti a be- és kifizetéseket. Ha el tudod érni az oldalt, akkor minden úgy megy, mint korábban, gond nélkül kifizetnek majd bankszámlára is.

Most néztem az internetbankomat.
Már 3 napja leutaltam róla az allsport365-re 15.000-t.
A CIB-es számlámról nem lett levéve a pénzt, de allsport365-ön mégis jelzi, a bónuszt is megadta rá és így már 30.000 van a számlán, tulajdonképpen mégsem fizettem be, mert a számlámról nem hiányzik.
Ez most akkor micsoda?

Idézetet írta: Tiedes Dátum augusztus 25, 2014, 13:30:51
Most néztem az internetbankomat.
Már 3 napja leutaltam róla az allsport365-re 15.000-t.
A CIB-es számlámról nem lett levéve a pénzt, de allsport365-ön mégis jelzi, a bónuszt is megadta rá és így már 30.000 van a számlán, tulajdonképpen mégsem fizettem be, mert a számlámról nem hiányzik.
Ez most akkor micsoda?

Utaltál vagy kártyával fizettél be?
Nem lehet, hogy a teljes egyenlegeden még látszik az összeg, de már zárolva van és nem költheted el?

Ezt a bankos sztorit meg az ijesztgetés és a ködösítés miatt terjesztették el, szerintem teljesen tudatosan. Már az első újságcikkeknél sikongattam.
Most jönnek egy 2005-ös törvénymódosítással, aminek azóta sem volt semmilyen következménye a gyakorlatban és konkrétan semmit nem szabályozott:

"Az engedély nélküli szerencsejátékban történő részvételre vonatkozó ajánlatok közzétételében, illetve elfogadásában a pénzügyi szervezetek és a hírközlési szolgáltatók nem működhetnek közre, ilyenekhez nem nyújthatnak technikai támogatást."

Egyébként ha letiltják a banki tranzakciókat, akkor elveszítik az utolsó lehetőséget is, hogy itthonról rálássanak a magyar játékosok forgalmára. Aki akarja, az meg úgyis megkerüli a magyar bankokat.

Itt is szóba került a téma:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11514.msg500375.html#msg500375

befizettem allsport365 oldalán keresztül, ahol ugye megadod a számod, a biztonsági 3 számjegyet meg az összeget.
Előző hó első napjától kiírva nézem a számlatörténetet, és minden rajta van amit vettem vagy befizettem, de ez a 15.000-s összeg nincs.
És az egyenlegem sem akkora hogy mutassa hogy levették volna csak nem írja. Ugyan annyi mint amennyinek lennie kell ez a befizetés nélkül


Van valamelyik irodánál olyan lehetőség , hogy mindkét félidőben lesz gól?

Valaki használja a http://www.futbol24.com/ weboldalt? Jó kis oldal sok statisztikával csak az a baj hogy elég sokszor lelassul.

Valakinek van tapasztalata, vagy tud bármiféle infót arról, hogy az allsport365 (-->bet365), mikor figyel fel valakire, mennyit kell nyernie ahhoz, hogy korlátozzák, vagy bármi féle megvonást kapjon? Esetleg más eljárás van-e?

+
Ha 2-3 ember ugyan azt fogadja meg ugyan olyan módon, hasonló időben, akkor arra figyelnek? Még akkor is ha nem nyernek vele milliókat, de folyamatosan nyereség?!

Tudja vki,hogy hívják azt a csávót,aki lóverseny fogadásból él,nagyon jól és talán brit,meg blogja is van?
Köszi!