KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum szeptember 07, 2014, 11:27:57
Tudja vki,hogy hívják azt a csávót,aki lóverseny fogadásból él,nagyon jól és talán brit,meg blogja is van?
Köszi!
Én nem, de ha megtudsz valamit írd be ide.

Érdekes problémába ütköztem. Élőben fogadást szeretnék tenni a Bf-en a "Stal Alchevsk - Helios" ukrán 2.osztályú meccsre. A második fi. közepén 0:2 eredményt ír ki a Bf. minden más eredmény követő oldalon 0:0 van. Ugyan melyik lehet az igaz?

A profilomba szeretném beállítani,hogy lehessen látni a  saját naplómat és elérhetőségét...tudom,hogy hova kell beírni a napló számát,csak éppen azt a számot nem találom  :(
Help valaki  :ok:

Idézetet írta: kreatos Dátum szeptember 10, 2014, 17:05:13
A profilomba szeretném beállítani,hogy lehessen látni a  saját naplómat és elérhetőségét...tudom,hogy hova kell beírni a napló számát,csak éppen azt a számot nem találom  :(
Help valaki  :ok:

11541

Idézetet írta: mikisun Dátum szeptember 07, 2014, 11:27:57
Tudja vki,hogy hívják azt a csávót,aki lóverseny fogadásból él,nagyon jól és talán brit,meg blogja is van?
Köszi!

Nekem Adam Heathcote vagy Peter Webb lenne a tippem. Adam blogja mintha megszűnt volna, de lehet, hogí új címen van. Webb a BetAngelnek dolgozik, ott található a blogja is. Ír jó dolgokat. Volt még egy ember (akiről tudok), de Őt bundázás miatt hűsölni küldték, gondolom nem vezeti bentről a honlapját. Ha igen, sajnálom, mert elfelejtettem a nevét...

Üdv. Láttam egy táblázatot amibe megvoltak adva az oddsok és a találati arányok. Pl. 100 fogadásból 1.9 es szorzónál hány találatnak kell lenni, hogy nyereség legyen.
Akinek megvan és belinkelné megköszönném.

Idézetet írta: Marrone Dátum szeptember 13, 2014, 20:02:34
Üdv. Láttam egy táblázatot amibe megvoltak adva az oddsok és a találati arányok. Pl. 100 fogadásból 1.9 es szorzónál hány találatnak kell lenni, hogy nyereség legyen.
Akinek megvan és belinkelné megköszönném.
Ha a 100-at elosztod az odds-dzal, akkor megkapod, hogy hány nyertes tipp kell, hogy 0-n legyél. Például 100:1.9=52.63, azaz 53 tippednek jónak kell lennie a 100ból, hogy pluszban legyél.

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy melyik fogadóirodánál van lehetőség online multiplayer blackjack, vagy roulette játékra? Ezt azért kérdezem, mert korábban több fogadóirodánál működött ez a lehetőség, később azonban sunyi módon megszüntették a multiplayer lehetőséget.

Előre is köszönöm a türelmet, és a segítséget!

Van olyan oldal ahová paypal-el lehet fizetni?
Paddypoweren van,de nem működik.

Tudtommal magyaroknak nincs. Pár hónapja kerestem de nem találtam semmit

Az elmúlt napokban a salakmotor rendre bekerül a kínálatba. Csapatok versenyeznek, futamonként két-két pilótával. A Joker, mint jelenség él, ha igen, hogyan működik?

Tegnap az egyik futamon 5-3-as eredmény született, ellentétben a szokásos 5-1, 4-2, 3-3 állással szemben.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum szeptember 17, 2014, 19:04:13
Az elmúlt napokban a salakmotor rendre bekerül a kínálatba. Csapatok versenyeznek, futamonként két-két pilótával. A Joker, mint jelenség él, ha igen, hogyan működik?

Tegnap az egyik futamon 5-3-as eredmény született, ellentétben a szokásos 5-1, 4-2, 3-3 állással szemben.


Talán  egy választott futamon a pontok duplán számítanak..

Olyan gondom lenne hogy szeretném vezetni excelben a fogadásaimat de olyan hibába ütközök hogy miután beütöm a meccs odds-át mindig átalakítja dátumba, pl az odds 2.20 beütöm tovább megyek s a cellába febr.20 van megjelenve  :noway:

Adott oszlop kijelölése, jobb gomb, cellaformázás, kiválasztod azt hogy szöveg és kész. Ezután újra beütöd az odsot.

Idézetet írta: pergelt Dátum szeptember 29, 2014, 18:22:13
Adott oszlop kijelölése, jobb gomb, cellaformázás, kiválasztod azt hogy szöveg és kész. Ezután újra beütöd az odsot.
köszönöm összejött